CSI stiže...
Autor: nicci | 05.12.2010. u 23:08 | opcije
jaku noć.
Autor: kjele | 05.12.2010. u 23:08 | opcije
pusy ubojica bez k...
Autor: raky03 | 05.12.2010. u 23:08 | opcije
bravo vega, konačno si ga uhvatila na djelu;)
Autor: gerardina | 05.12.2010. u 23:12 | opcije
Zločinački um - pogle facu, nimalo kajanja, nimalo empatije.
Autor: vegavega8 | 05.12.2010. u 23:12 | opcije
hahaha odlična :)) laku noć
Autor: ANGELVER | 05.12.2010. u 23:12 | opcije
Jaka ti noć, kjele, pazi da ne ubiješ buhe pjducanjem!
Autor: vegavega8 | 05.12.2010. u 23:12 | opcije
Ubojica bez k... alašnjikova, raky? ;-))
Autor: vegavega8 | 05.12.2010. u 23:13 | opcije
Heeeej, Angie! Lijepo spavaj :-))
Autor: vegavega8 | 05.12.2010. u 23:14 | opcije
Bok, gerardina! Da, jesam, ali samo zato jer je tražio pozornost javnosti!
Autor: vegavega8 | 05.12.2010. u 23:14 | opcije
ma znam, frajer ima dobre odvjetnike, neće bit beda za njega..
Autor: gerardina | 05.12.2010. u 23:15 | opcije
Podmitit će suca!
Autor: vegavega8 | 05.12.2010. u 23:16 | opcije
Hm...prema položaju žrtava...čini mi se da je ubojica morao niži.Ovo je slučajan svjedok.
Autor: nicci | 05.12.2010. u 23:17 | opcije
Hehe, evo ti ga ne, potkupljena porotnica ;-))
Autor: vegavega8 | 05.12.2010. u 23:18 | opcije
Usput...vidjela sam da se nette uhvatila priče o majci iz auta.Novinari su zaboravili napisati da se o istoj piše već godinama.Ranije je bila u autu dok je muž bio u kući.Stupidna priča.Nije mi jasno zašto toj osobi nisu oduzeli klince.
Autor: nicci | 05.12.2010. u 23:20 | opcije
Ma, to ti je rvacka varijanta "Božićne priče", nicci :-)))
Autor: vegavega8 | 05.12.2010. u 23:21 | opcije
Brainwashing da ne jamramo preveć; i da vidimo kak bi nam moglo biti.
Autor: vegavega8 | 05.12.2010. u 23:22 | opcije
:)pogledajte kako su položeni.S lijeva na desno...samo dešnjak bi ih mogao tako okrenuti.A macu znam...renomirana ljevičarka:)
Autor: nicci | 05.12.2010. u 23:22 | opcije
To sam i ja jutros rekla.Sutra će pisati o dobrim susjedima.
Autor: nicci | 05.12.2010. u 23:23 | opcije
Btw, danas u 17 h su još bili u autu.
Autor: nicci | 05.12.2010. u 23:23 | opcije
:)
Autor: ANGELVER | 05.12.2010. u 23:26 | opcije
A sutra će možda biti u šumi, jel' tak?
Autor: vegavega8 | 05.12.2010. u 23:27 | opcije
Maca je aktivistica.
Autor: vegavega8 | 05.12.2010. u 23:27 | opcije
Ima dozvolu za ubijanje. Prošla sve specijalne treninge.
Autor: vegavega8 | 05.12.2010. u 23:28 | opcije
Jok.Sutra će majka dobiti posao, udati se za poštenog i bogatog Roma, klinci će ići u školu i svi ćemo živjeti sretno.
Autor: nicci | 05.12.2010. u 23:29 | opcije
Maca nije kriva.Vidim joj u očima da nije.
Autor: nicci | 05.12.2010. u 23:30 | opcije
A ne! Sutra će božićno razgaljeni porezni obveznici odvojiti od zuba ono čime bi se inače prežderali, zagaziti u minus i djeci kupiti božićne poklone, a majku pripustiti u svoju kuhinju dok ne prođu blagdani. Onda će opet u auto do sljedeće sezone. A možda snime i TV seriju.
Autor: vegavega8 | 05.12.2010. u 23:30 | opcije
Maca je bahata i ponosna na svoje zločine. A ja idem van s cuckom pa u krpe, sutra ustajanje u šest, psmtr! Laka vam noć! :-))
Autor: vegavega8 | 05.12.2010. u 23:32 | opcije
:) noćka!
Autor: nicci | 05.12.2010. u 23:34 | opcije
