SERIJSKI UBOJICA

05.12.2010. u 23:06   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

CSI stiže...

Autor: nicci   |   05.12.2010. u 23:08   |   opcije


jaku noć.

Autor: kjele   |   05.12.2010. u 23:08   |   opcije


pusy ubojica bez k...

Autor: raky03   |   05.12.2010. u 23:08   |   opcije


bravo vega, konačno si ga uhvatila na djelu;)

Autor: gerardina   |   05.12.2010. u 23:12   |   opcije


Zločinački um - pogle facu, nimalo kajanja, nimalo empatije.

Autor: vegavega8   |   05.12.2010. u 23:12   |   opcije


hahaha odlična :)) laku noć

Autor: ANGELVER   |   05.12.2010. u 23:12   |   opcije


Jaka ti noć, kjele, pazi da ne ubiješ buhe pjducanjem!

Autor: vegavega8   |   05.12.2010. u 23:12   |   opcije


Ubojica bez k... alašnjikova, raky? ;-))

Autor: vegavega8   |   05.12.2010. u 23:13   |   opcije


Heeeej, Angie! Lijepo spavaj :-))

Autor: vegavega8   |   05.12.2010. u 23:14   |   opcije


Bok, gerardina! Da, jesam, ali samo zato jer je tražio pozornost javnosti!

Autor: vegavega8   |   05.12.2010. u 23:14   |   opcije


ma znam, frajer ima dobre odvjetnike, neće bit beda za njega..

Autor: gerardina   |   05.12.2010. u 23:15   |   opcije


Podmitit će suca!

Autor: vegavega8   |   05.12.2010. u 23:16   |   opcije


Hm...prema položaju žrtava...čini mi se da je ubojica morao niži.Ovo je slučajan svjedok.

Autor: nicci   |   05.12.2010. u 23:17   |   opcije


Hehe, evo ti ga ne, potkupljena porotnica ;-))

Autor: vegavega8   |   05.12.2010. u 23:18   |   opcije


Usput...vidjela sam da se nette uhvatila priče o majci iz auta.Novinari su zaboravili napisati da se o istoj piše već godinama.Ranije je bila u autu dok je muž bio u kući.Stupidna priča.Nije mi jasno zašto toj osobi nisu oduzeli klince.

Autor: nicci   |   05.12.2010. u 23:20   |   opcije


Ma, to ti je rvacka varijanta "Božićne priče", nicci :-)))

Autor: vegavega8   |   05.12.2010. u 23:21   |   opcije


Brainwashing da ne jamramo preveć; i da vidimo kak bi nam moglo biti.

Autor: vegavega8   |   05.12.2010. u 23:22   |   opcije


:)pogledajte kako su položeni.S lijeva na desno...samo dešnjak bi ih mogao tako okrenuti.A macu znam...renomirana ljevičarka:)

Autor: nicci   |   05.12.2010. u 23:22   |   opcije


To sam i ja jutros rekla.Sutra će pisati o dobrim susjedima.

Autor: nicci   |   05.12.2010. u 23:23   |   opcije


Btw, danas u 17 h su još bili u autu.

Autor: nicci   |   05.12.2010. u 23:23   |   opcije


:)

Autor: ANGELVER   |   05.12.2010. u 23:26   |   opcije


A sutra će možda biti u šumi, jel' tak?

Autor: vegavega8   |   05.12.2010. u 23:27   |   opcije


Maca je aktivistica.

Autor: vegavega8   |   05.12.2010. u 23:27   |   opcije


Ima dozvolu za ubijanje. Prošla sve specijalne treninge.

Autor: vegavega8   |   05.12.2010. u 23:28   |   opcije


Jok.Sutra će majka dobiti posao, udati se za poštenog i bogatog Roma, klinci će ići u školu i svi ćemo živjeti sretno.

Autor: nicci   |   05.12.2010. u 23:29   |   opcije


Maca nije kriva.Vidim joj u očima da nije.

Autor: nicci   |   05.12.2010. u 23:30   |   opcije


A ne! Sutra će božićno razgaljeni porezni obveznici odvojiti od zuba ono čime bi se inače prežderali, zagaziti u minus i djeci kupiti božićne poklone, a majku pripustiti u svoju kuhinju dok ne prođu blagdani. Onda će opet u auto do sljedeće sezone. A možda snime i TV seriju.

Autor: vegavega8   |   05.12.2010. u 23:30   |   opcije


Maca je bahata i ponosna na svoje zločine. A ja idem van s cuckom pa u krpe, sutra ustajanje u šest, psmtr! Laka vam noć! :-))

Autor: vegavega8   |   05.12.2010. u 23:32   |   opcije


:) noćka!

Autor: nicci   |   05.12.2010. u 23:34   |   opcije


Dodaj komentar