MOŽE I BEZ SOLI

06.12.2010. u 6:23   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Ej dobro ti jutro i lipi ti pozzzzzdrav kako si mi

Autor: raky03   |   06.12.2010. u 8:06   |   opcije


Eeeee, raky moj, kad si ti to pitao, ja sam već udarnički hrmbala! Ali, sad pijem kavu :-)) Jesi li me sanjao? Ja tebe jesam, samo si bio crnac.

Autor: vegavega8   |   06.12.2010. u 12:31   |   opcije


e aj gustaj u kavi , sanja jesam pojma nemam sto, a crnac , da bogati ,

Autor: raky03   |   06.12.2010. u 13:10   |   opcije


Dodaj komentar