Ej dobro ti jutro i lipi ti pozzzzzdrav kako si mi
Autor: raky03 | 06.12.2010. u 8:06 | opcije
Eeeee, raky moj, kad si ti to pitao, ja sam već udarnički hrmbala! Ali, sad pijem kavu :-)) Jesi li me sanjao? Ja tebe jesam, samo si bio crnac.
Autor: vegavega8 | 06.12.2010. u 12:31 | opcije
e aj gustaj u kavi , sanja jesam pojma nemam sto, a crnac , da bogati ,
Autor: raky03 | 06.12.2010. u 13:10 | opcije
