EVO MAME S PLACA

07.12.2010. u 6:28   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

opet riba,,,fuj

Autor: marned   |   07.12.2010. u 6:30   |   opcije


Ali je friška! To ti je zdravo, marned, od ribe raste pamet! ;-))

Autor: vegavega8   |   07.12.2010. u 6:34   |   opcije


ak do sad ni niš naraslo ,ni nebu,hahahahaha

Autor: marned   |   07.12.2010. u 6:36   |   opcije


Dobre su ribice i za potenciju, znaš? ;-))

Autor: vegavega8   |   07.12.2010. u 6:44   |   opcije


aha pogotovo mlade i nove ribice,hihihihih

Autor: marned   |   07.12.2010. u 7:21   |   opcije


..ovo je baš mama s placa..i brižna i vrijedna..i uređena i usmjerena..

Autor: putnik88   |   07.12.2010. u 7:22   |   opcije


e dobro ti jutro

Autor: raky03   |   07.12.2010. u 8:43   |   opcije


dooooruuučaaaaaaaaaaaaak!!

Autor: Bageera   |   07.12.2010. u 9:26   |   opcije


Dodaj komentar