opet riba,,,fuj
Autor: marned | 07.12.2010. u 6:30 | opcije
Ali je friška! To ti je zdravo, marned, od ribe raste pamet! ;-))
Autor: vegavega8 | 07.12.2010. u 6:34 | opcije
ak do sad ni niš naraslo ,ni nebu,hahahahaha
Autor: marned | 07.12.2010. u 6:36 | opcije
Dobre su ribice i za potenciju, znaš? ;-))
Autor: vegavega8 | 07.12.2010. u 6:44 | opcije
aha pogotovo mlade i nove ribice,hihihihih
Autor: marned | 07.12.2010. u 7:21 | opcije
..ovo je baš mama s placa..i brižna i vrijedna..i uređena i usmjerena..
Autor: putnik88 | 07.12.2010. u 7:22 | opcije
e dobro ti jutro
Autor: raky03 | 07.12.2010. u 8:43 | opcije
dooooruuučaaaaaaaaaaaaak!!
Autor: Bageera | 07.12.2010. u 9:26 | opcije
