Dobro ti jutro , juzno , tuzno i kisovito

Autor: raky03   |   08.12.2010. u 8:19   |   opcije


A joj... jadničak mali... :-(

Autor: wairua   |   08.12.2010. u 8:24   |   opcije


Mrnjau! Ma nije tužno jutro, fino se može knjavati :-)))

Autor: vegavega8   |   08.12.2010. u 8:26   |   opcije


Wairua, ali pogle kak ponosno nosi taj gips! :-))

Autor: vegavega8   |   08.12.2010. u 8:27   |   opcije


oj hebemti... veći gips od njega.... ma, bitno da ga ne ometa u snu.. :)

Autor: Bageera   |   08.12.2010. u 8:30   |   opcije


Macak u gipsu,

Autor: raky03   |   08.12.2010. u 8:32   |   opcije


Vega, je! I kao da se ponosi što ga on ima a drugi nemaju. :-)

Autor: wairua   |   08.12.2010. u 8:32   |   opcije


Pa ja zbilja ne znam puno mačkića koji su ikada u životu imali roza gips... pa ni bijeli, obični :-))

Autor: vegavega8   |   08.12.2010. u 8:34   |   opcije


Sigurno sanja kak se prošminkava među macama ;-))

Autor: vegavega8   |   08.12.2010. u 8:35   |   opcije


A macanima oko sebe prepričava doživljaje koje je prolazio i kako je došao do gipsa! :-)

Autor: wairua   |   08.12.2010. u 8:36   |   opcije


Hehe, to je sigurno bio neki junački poduhvat! Npr. vrebanje kome će što pasti za vrijeme ručka... a onda netko trapav odlučio ustati i stao mu na capu :-((

Autor: vegavega8   |   08.12.2010. u 8:42   |   opcije


aaaa ne znam baš da bi bio tako ponosan na boju... ipak, već postoji jedan modni mačak... :)

Autor: Bageera   |   08.12.2010. u 8:43   |   opcije


A meni je ovaj mačak ipak ljepši od "modnog mačka"! :-D

Autor: wairua   |   08.12.2010. u 8:46   |   opcije


otkud mu crveni gips

ili su ga dovatili na paradi ili je nadrlja na striptizu

Autor: nikolina54   |   08.12.2010. u 8:50   |   opcije


Vjerojatno su ga zgipsali kod nekog trendovskog stilista :-))

Autor: vegavega8   |   08.12.2010. u 8:51   |   opcije


eeee nikolina, o tome ja pričam... meni tu nešto sumnjivo....

Autor: Bageera   |   08.12.2010. u 8:51   |   opcije


(A možda je komunjara, Nikolina?)

Autor: vegavega8   |   08.12.2010. u 8:51   |   opcije


Nije gips crveni, vidiš da je ispod bijela gaza.
Ovo crveno mu dođe onako, više za šminku. :-)

Autor: wairua   |   08.12.2010. u 8:52   |   opcije


Hm. Možda je dobio gips u boji jer je stradao u nekom romantičnom poduhvatu?

Autor: vegavega8   |   08.12.2010. u 8:55   |   opcije


Neee gaza, joj... kak' se to zove, mozak mi zablokirao. :-/

Autor: wairua   |   08.12.2010. u 8:55   |   opcije


Ali fakat mu dobro stoji! Tko bi rekao da roza tako dobro ide uz riđu dlaku :-)))

Autor: vegavega8   |   08.12.2010. u 8:56   |   opcije


čeeeeek, ček, ček!!... kao prvo, kako smo mi ustanovili da je to opće mačak? kao muško?... možda je jednostavno trendi cura, mačkica.... time je sve objašnjeno.... ;)

Autor: Bageera   |   08.12.2010. u 8:56   |   opcije


Bandaža?

Autor: vegavega8   |   08.12.2010. u 8:56   |   opcije


Ma je, gaza je, pomiješala sam ju s vatom! :-)

Autor: wairua   |   08.12.2010. u 8:57   |   opcije


A nekak mi spava ko muško, Bageera.

Autor: vegavega8   |   08.12.2010. u 8:57   |   opcije


hehe, pa mi je na pamet SRP.
vraga ja u ovo doba išta vidim.
a ako je ispod bilo, to je maskirani NSDAP ili torcidaš. arijevac uglavnom.
stvarno,zašto nemagips u boji.
pa kad su drčina nemirna - zna se

Autor: nikolina54   |   08.12.2010. u 8:57   |   opcije


e da, možda stvarno mačka sponzoruša. čula sam da lambaša tako sad lovi frajere.samo nabije gips na nogu

Autor: nikolina54   |   08.12.2010. u 8:58   |   opcije


idem guglati jel ima kakav gips s potpisom.

Autor: nikolina54   |   08.12.2010. u 8:59   |   opcije


Ma, Nikolina, HDZ-ovska drčina uvijek ima bijeli i skuplja potpise!

Autor: vegavega8   |   08.12.2010. u 8:59   |   opcije


ne vega.... ova spava postrance.... muško (pravi mačak), vjerojatno bi bio na leđima, raširenih šapa, s prednjom lijevom među zadnjim nogama... onak, češkanje u snu... ;)

Autor: Bageera   |   08.12.2010. u 9:01   |   opcije


A nemre sad tako, Bageera, zbog ravnoteže - ipak je gips težak.

Autor: vegavega8   |   08.12.2010. u 9:07   |   opcije


A viš da je cijela pupa na izvolte - curice ne bi tak!

Autor: vegavega8   |   08.12.2010. u 9:08   |   opcije


khm khm... ok..... ak ti tak veliš ;)

Autor: Bageera   |   08.12.2010. u 9:26   |   opcije


medeno... taman, za na retrovizor...:)

Autor: mmmmmm_da   |   08.12.2010. u 9:34   |   opcije


Dodaj komentar