Dobro ti jutro , juzno , tuzno i kisovito
Autor: raky03 | 08.12.2010. u 8:19 | opcije
A joj... jadničak mali... :-(
Autor: wairua | 08.12.2010. u 8:24 | opcije
Mrnjau! Ma nije tužno jutro, fino se može knjavati :-)))
Autor: vegavega8 | 08.12.2010. u 8:26 | opcije
Wairua, ali pogle kak ponosno nosi taj gips! :-))
Autor: vegavega8 | 08.12.2010. u 8:27 | opcije
oj hebemti... veći gips od njega.... ma, bitno da ga ne ometa u snu.. :)
Autor: Bageera | 08.12.2010. u 8:30 | opcije
Macak u gipsu,
Autor: raky03 | 08.12.2010. u 8:32 | opcije
Vega, je! I kao da se ponosi što ga on ima a drugi nemaju. :-)
Autor: wairua | 08.12.2010. u 8:32 | opcije
Pa ja zbilja ne znam puno mačkića koji su ikada u životu imali roza gips... pa ni bijeli, obični :-))
Autor: vegavega8 | 08.12.2010. u 8:34 | opcije
Sigurno sanja kak se prošminkava među macama ;-))
Autor: vegavega8 | 08.12.2010. u 8:35 | opcije
A macanima oko sebe prepričava doživljaje koje je prolazio i kako je došao do gipsa! :-)
Autor: wairua | 08.12.2010. u 8:36 | opcije
Hehe, to je sigurno bio neki junački poduhvat! Npr. vrebanje kome će što pasti za vrijeme ručka... a onda netko trapav odlučio ustati i stao mu na capu :-((
Autor: vegavega8 | 08.12.2010. u 8:42 | opcije
aaaa ne znam baš da bi bio tako ponosan na boju... ipak, već postoji jedan modni mačak... :)
Autor: Bageera | 08.12.2010. u 8:43 | opcije
A meni je ovaj mačak ipak ljepši od "modnog mačka"! :-D
Autor: wairua | 08.12.2010. u 8:46 | opcije
otkud mu crveni gips
ili su ga dovatili na paradi ili je nadrlja na striptizu
Autor: nikolina54 | 08.12.2010. u 8:50 | opcije
Vjerojatno su ga zgipsali kod nekog trendovskog stilista :-))
Autor: vegavega8 | 08.12.2010. u 8:51 | opcije
eeee nikolina, o tome ja pričam... meni tu nešto sumnjivo....
Autor: Bageera | 08.12.2010. u 8:51 | opcije
(A možda je komunjara, Nikolina?)
Autor: vegavega8 | 08.12.2010. u 8:51 | opcije
Nije gips crveni, vidiš da je ispod bijela gaza.
Ovo crveno mu dođe onako, više za šminku. :-)
Autor: wairua | 08.12.2010. u 8:52 | opcije
Hm. Možda je dobio gips u boji jer je stradao u nekom romantičnom poduhvatu?
Autor: vegavega8 | 08.12.2010. u 8:55 | opcije
Neee gaza, joj... kak' se to zove, mozak mi zablokirao. :-/
Autor: wairua | 08.12.2010. u 8:55 | opcije
Ali fakat mu dobro stoji! Tko bi rekao da roza tako dobro ide uz riđu dlaku :-)))
Autor: vegavega8 | 08.12.2010. u 8:56 | opcije
čeeeeek, ček, ček!!... kao prvo, kako smo mi ustanovili da je to opće mačak? kao muško?... možda je jednostavno trendi cura, mačkica.... time je sve objašnjeno.... ;)
Autor: Bageera | 08.12.2010. u 8:56 | opcije
Bandaža?
Autor: vegavega8 | 08.12.2010. u 8:56 | opcije
Ma je, gaza je, pomiješala sam ju s vatom! :-)
Autor: wairua | 08.12.2010. u 8:57 | opcije
A nekak mi spava ko muško, Bageera.
Autor: vegavega8 | 08.12.2010. u 8:57 | opcije
hehe, pa mi je na pamet SRP.
vraga ja u ovo doba išta vidim.
a ako je ispod bilo, to je maskirani NSDAP ili torcidaš. arijevac uglavnom.
stvarno,zašto nemagips u boji.
pa kad su drčina nemirna - zna se
Autor: nikolina54 | 08.12.2010. u 8:57 | opcije
e da, možda stvarno mačka sponzoruša. čula sam da lambaša tako sad lovi frajere.samo nabije gips na nogu
Autor: nikolina54 | 08.12.2010. u 8:58 | opcije
idem guglati jel ima kakav gips s potpisom.
Autor: nikolina54 | 08.12.2010. u 8:59 | opcije
Ma, Nikolina, HDZ-ovska drčina uvijek ima bijeli i skuplja potpise!
Autor: vegavega8 | 08.12.2010. u 8:59 | opcije
ne vega.... ova spava postrance.... muško (pravi mačak), vjerojatno bi bio na leđima, raširenih šapa, s prednjom lijevom među zadnjim nogama... onak, češkanje u snu... ;)
Autor: Bageera | 08.12.2010. u 9:01 | opcije
A nemre sad tako, Bageera, zbog ravnoteže - ipak je gips težak.
Autor: vegavega8 | 08.12.2010. u 9:07 | opcije
A viš da je cijela pupa na izvolte - curice ne bi tak!
Autor: vegavega8 | 08.12.2010. u 9:08 | opcije
khm khm... ok..... ak ti tak veliš ;)
Autor: Bageera | 08.12.2010. u 9:26 | opcije
medeno... taman, za na retrovizor...:)
Autor: mmmmmm_da | 08.12.2010. u 9:34 | opcije
