hm...dosjed bi trebalo tapicirati.... mrzlo djeluje...

Autor: _billy_idol_   |   08.12.2010. u 14:22   |   opcije


Ovo je za dečke što pištaju stoječke; za starkosjedioce postoji tapecirani :-))

Autor: vegavega8   |   08.12.2010. u 14:24   |   opcije


*pišaju

Autor: vegavega8   |   08.12.2010. u 14:24   |   opcije


A možda i pište? Iz piše. Hm...

Autor: vegavega8   |   08.12.2010. u 14:24   |   opcije


(samo sam došla pokazati zvjezdicu) :D

Autor: boooocka   |   08.12.2010. u 14:25   |   opcije


jebiga, dok skupim lovu za ovo čudo tehnike ozdravi mi noga

Autor: zelenaruka   |   08.12.2010. u 14:26   |   opcije


Baš ti dobro stoji, boooocka - bolje nego zelenome piškavac ;-))

Autor: vegavega8   |   08.12.2010. u 14:27   |   opcije


Zeleni, a ti onda sjedni - nije zabranjeno. Čak je i vrlo ugodno.

Autor: vegavega8   |   08.12.2010. u 14:28   |   opcije


hvala

Autor: zelenaruka   |   08.12.2010. u 14:30   |   opcije


Nikad ne molim.

Autor: vegavega8   |   08.12.2010. u 14:31   |   opcije


Hvala. :) To ti je ono - ništa ne tražim, samo se hvalim. :P Idem se primit posla, se vidimo u subotu?

Autor: boooocka   |   08.12.2010. u 14:32   |   opcije


Aha. Sorry za prošlu, na onu staru virozu mi se nakalemila nova (rigoleto i slični užici) :-(( Nisam imala čak ni toliko snage i volje da ti SMS-am.

Autor: vegavega8   |   08.12.2010. u 14:33   |   opcije


Ma nema frke, skužila sam, a poslije se ja tebi nisam uspjela javiti, bila sam s nekim društvancem vani, pa je bila buka. Vidimo se :)

Autor: boooocka   |   08.12.2010. u 14:36   |   opcije


jbte pa i suseda ima zvijezdicu

Autor: marned   |   08.12.2010. u 15:25   |   opcije


Dodaj komentar