hm...dosjed bi trebalo tapicirati.... mrzlo djeluje...
Autor: _billy_idol_ | 08.12.2010. u 14:22 | opcije
Ovo je za dečke što pištaju stoječke; za starkosjedioce postoji tapecirani :-))
Autor: vegavega8 | 08.12.2010. u 14:24 | opcije
*pišaju
Autor: vegavega8 | 08.12.2010. u 14:24 | opcije
A možda i pište? Iz piše. Hm...
Autor: vegavega8 | 08.12.2010. u 14:24 | opcije
(samo sam došla pokazati zvjezdicu) :D
Autor: boooocka | 08.12.2010. u 14:25 | opcije
jebiga, dok skupim lovu za ovo čudo tehnike ozdravi mi noga
Autor: zelenaruka | 08.12.2010. u 14:26 | opcije
Baš ti dobro stoji, boooocka - bolje nego zelenome piškavac ;-))
Autor: vegavega8 | 08.12.2010. u 14:27 | opcije
Zeleni, a ti onda sjedni - nije zabranjeno. Čak je i vrlo ugodno.
Autor: vegavega8 | 08.12.2010. u 14:28 | opcije
hvala
Autor: zelenaruka | 08.12.2010. u 14:30 | opcije
Nikad ne molim.
Autor: vegavega8 | 08.12.2010. u 14:31 | opcije
Hvala. :) To ti je ono - ništa ne tražim, samo se hvalim. :P Idem se primit posla, se vidimo u subotu?
Autor: boooocka | 08.12.2010. u 14:32 | opcije
Aha. Sorry za prošlu, na onu staru virozu mi se nakalemila nova (rigoleto i slični užici) :-(( Nisam imala čak ni toliko snage i volje da ti SMS-am.
Autor: vegavega8 | 08.12.2010. u 14:33 | opcije
Ma nema frke, skužila sam, a poslije se ja tebi nisam uspjela javiti, bila sam s nekim društvancem vani, pa je bila buka. Vidimo se :)
Autor: boooocka | 08.12.2010. u 14:36 | opcije
jbte pa i suseda ima zvijezdicu
Autor: marned | 08.12.2010. u 15:25 | opcije
