MI i ona

08.12.2010. u 20:22   |   Editirano: 08.12.2010. u 20:23   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Tri nonice stare
pred kućun su stale
i kritikale.
I Katu, i Pepu, i Jelu,
i Toncu debelu.
Jedna da j' takova,
druga onakova,
jedna bi se rad ženit,
druga se zna lenit,
treća sve zafraja
četrta da ne vaja.
A svet da se j' pokvaril,
i prvo da j' boji bil.
Tri nonice stare
su kritikale
od osme do polna.
A kad je polne zvonilo,
jednoj je doma poć bilo.
Su dve ustale
i nju kritikale.

Autor: juicy-mama   |   08.12.2010. u 20:24   |   opcije


:)))

Autor: nicci   |   08.12.2010. u 20:25   |   opcije


ko je izopčenica'''''''?????????????????

Autor: kjele   |   08.12.2010. u 20:25   |   opcije


Juicy, kakve nonice, ovo su blogovski komadi!

Autor: vegavega8   |   08.12.2010. u 20:25   |   opcije


Izopčenica još vjejuje u Djeda Mjaza, kjele! Na mjađe više ne jačuna, sijota.

Autor: vegavega8   |   08.12.2010. u 20:26   |   opcije


...bolje da nist ne kazem...svaki je odgovor krivi :)

Autor: juicy-mama   |   08.12.2010. u 20:27   |   opcije


JECI KO JE IZOPĆEN??????????moš i na pvt!

Autor: kjele   |   08.12.2010. u 20:27   |   opcije


hahahahaha!Ekipo...CMOK!CMOK!Gibaaaammmm....

Autor: nicci   |   08.12.2010. u 20:28   |   opcije


juice,,,dojazim u amejiku...............

Autor: kjele   |   08.12.2010. u 20:28   |   opcije


Ma kjele, pogledaj bolje - ona koja te stajno upozojava da ćemo te mi pokvajiti!

Autor: vegavega8   |   08.12.2010. u 20:29   |   opcije


Jesen... telefonska žica,
a na žici – lastavica.
"Još si tu? Ta snijeg je blizu!"
A lasta će: "Čekam vizu!"

Autor: Illija   |   08.12.2010. u 20:31   |   opcije


pa na to me više komada ženske popujacije upozojava!!!o pedejima neču ni pjičat,,,,,,aj znaš kakav je kjele....on kad zavoji ne popušta.......

Autor: kjele   |   08.12.2010. u 20:34   |   opcije


...ne vega, mi smo ovo:

http://www.corbisimages.com/Enlargement/B-277-0102.html

Autor: juicy-mama   |   08.12.2010. u 20:36   |   opcije


Jock, juicy, nismo mi nekakve golubice vulgaris, nego ševice ;-)

Autor: vegavega8   |   08.12.2010. u 20:40   |   opcije


Kjele nepopustljivi! :-)))))))))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   08.12.2010. u 20:41   |   opcije


Ah, svi bi u emigraciju, Illija... Nitko više ni na privremeni rad, svi bi zbrisali za stalno :-((

Autor: vegavega8   |   08.12.2010. u 20:42   |   opcije


ma jebeš jad....ko se još od jada obogatio.........samo sitne pjevaje..........

Autor: kjele   |   08.12.2010. u 20:46   |   opcije


Ja bih jednu kjupnu, kjele, pa da budem mijna za cijeli život. Aji ne u zatvoju!

Autor: vegavega8   |   08.12.2010. u 20:51   |   opcije


pa baj danas možeš jude vajati do boja............kak su gjupi......pa znaš od čega ja živim!!!!

Autor: kjele   |   08.12.2010. u 20:57   |   opcije


Imaš pjaf! Budem ih pjestaja vajati u tuđe ime, to se više ne ispjati.

Autor: vegavega8   |   08.12.2010. u 21:04   |   opcije


Dodaj komentar