MI i ona

08.12.2010. u 20:22 | Editirano: 08.12.2010. u 20:23 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Tri nonice stare
pred kućun su stale
i kritikale.
I Katu, i Pepu, i Jelu,
i Toncu debelu.
Jedna da j' takova,
druga onakova,
jedna bi se rad ženit,
druga se zna lenit,
treća sve zafraja
četrta da ne vaja.
A svet da se j' pokvaril,
i prvo da j' boji bil.
Tri nonice stare
su kritikale
od osme do polna.
A kad je polne zvonilo,
jednoj je doma poć bilo.
Su dve ustale
i nju kritikale.
Autor: juicy-mama | 08.12.2010. u 20:24 | opcije
:)))
Autor: nicci | 08.12.2010. u 20:25 | opcije
ko je izopčenica'''''''?????????????????
Autor: kjele | 08.12.2010. u 20:25 | opcije
Juicy, kakve nonice, ovo su blogovski komadi!
Autor: vegavega8 | 08.12.2010. u 20:25 | opcije
Izopčenica još vjejuje u Djeda Mjaza, kjele! Na mjađe više ne jačuna, sijota.
Autor: vegavega8 | 08.12.2010. u 20:26 | opcije
...bolje da nist ne kazem...svaki je odgovor krivi :)
Autor: juicy-mama | 08.12.2010. u 20:27 | opcije
JECI KO JE IZOPĆEN??????????moš i na pvt!
Autor: kjele | 08.12.2010. u 20:27 | opcije
hahahahaha!Ekipo...CMOK!CMOK!Gibaaaammmm....
Autor: nicci | 08.12.2010. u 20:28 | opcije
juice,,,dojazim u amejiku...............
Autor: kjele | 08.12.2010. u 20:28 | opcije
Ma kjele, pogledaj bolje - ona koja te stajno upozojava da ćemo te mi pokvajiti!
Autor: vegavega8 | 08.12.2010. u 20:29 | opcije
Jesen... telefonska žica,
a na žici – lastavica.
"Još si tu? Ta snijeg je blizu!"
A lasta će: "Čekam vizu!"
Autor: Illija | 08.12.2010. u 20:31 | opcije
pa na to me više komada ženske popujacije upozojava!!!o pedejima neču ni pjičat,,,,,,aj znaš kakav je kjele....on kad zavoji ne popušta.......
Autor: kjele | 08.12.2010. u 20:34 | opcije
...ne vega, mi smo ovo:
http://www.corbisimages.com/Enlargement/B-277-0102.html
Autor: juicy-mama | 08.12.2010. u 20:36 | opcije
Jock, juicy, nismo mi nekakve golubice vulgaris, nego ševice ;-)
Autor: vegavega8 | 08.12.2010. u 20:40 | opcije
Kjele nepopustljivi! :-)))))))))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 08.12.2010. u 20:41 | opcije
Ah, svi bi u emigraciju, Illija... Nitko više ni na privremeni rad, svi bi zbrisali za stalno :-((
Autor: vegavega8 | 08.12.2010. u 20:42 | opcije
ma jebeš jad....ko se još od jada obogatio.........samo sitne pjevaje..........
Autor: kjele | 08.12.2010. u 20:46 | opcije
Ja bih jednu kjupnu, kjele, pa da budem mijna za cijeli život. Aji ne u zatvoju!
Autor: vegavega8 | 08.12.2010. u 20:51 | opcije
pa baj danas možeš jude vajati do boja............kak su gjupi......pa znaš od čega ja živim!!!!
Autor: kjele | 08.12.2010. u 20:57 | opcije
Imaš pjaf! Budem ih pjestaja vajati u tuđe ime, to se više ne ispjati.
Autor: vegavega8 | 08.12.2010. u 21:04 | opcije