LJUBAV JE BOL (ili mamurluk)

08.12.2010. u 22:28   |   Editirano: 08.12.2010. u 22:29   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

samo ljubav,,,,,,,,,,i nije boj.........nego veselje............

Autor: kjele   |   08.12.2010. u 22:29   |   opcije


Kjele, jesi li i ti ovako zaljubljen poslije najodnjaka? :-)))

Autor: vegavega8   |   08.12.2010. u 22:35   |   opcije


Prejaka svjetlost nakon predugog zimskog sna...

Autor: BrightSideOfLife   |   08.12.2010. u 22:36   |   opcije


ne samo sam mamujan..........

Autor: kjele   |   08.12.2010. u 22:37   |   opcije


A tak je nekak i s ljubavlju, Brightice, zar ne? :-)))

Autor: vegavega8   |   08.12.2010. u 22:38   |   opcije


A ja pjvo pjočitala "majmun", kjele :-((

Autor: vegavega8   |   08.12.2010. u 22:38   |   opcije


kaj vas dve pjičate????pa jej vas jubav zasjepi????jok ona vas opija...........pa zato mamujljuk,,,,,,

Autor: kjele   |   08.12.2010. u 22:39   |   opcije


Na isto ti dođe, kjele: niš ne vidiš i puca gjava!

Autor: vegavega8   |   08.12.2010. u 22:40   |   opcije


koji te smantaj?

Autor: kjele   |   08.12.2010. u 22:41   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=rEEYN1m1bcw

Autor: kjele   |   08.12.2010. u 22:43   |   opcije


Je, s tim da se nekima oči i prebrzo priviknu na jaku svjetlost. A neki pak imaju uvijek spremnu zaštitu. I onda ne skidaju sunčane cvikse ni kad se naoblači. :-)))

Autor: BrightSideOfLife   |   08.12.2010. u 22:44   |   opcije


sjušaj bjightice,,,,,na čije sunčane cvike ajudijaš????????????ne valjda na MOJE'????

Autor: kjele   |   08.12.2010. u 22:46   |   opcije


Mene ni jedan, znaš da sam tjezvena.

Autor: vegavega8   |   08.12.2010. u 22:46   |   opcije


Aha, kjele, sad te Brightica ujovija! Sve je jasno :-)))))))

Autor: vegavega8   |   08.12.2010. u 22:47   |   opcije


A ne znam Kjele, nisam sigurna da tvoje imaju i zaštitu od zaljubljenosti!

Autor: BrightSideOfLife   |   08.12.2010. u 22:47   |   opcije


aha,,,,,,,,dobjo kaj se odmah opjavdavaš????pa sigujno da nebuš na bjogu jekja ko te smantaj?

Autor: kjele   |   08.12.2010. u 22:47   |   opcije


bjightice,,,,,nemaju pa i ja imam neke osječaje......samo ih ne pokazujem javno.........

Autor: kjele   |   08.12.2010. u 22:49   |   opcije


Kjele, jedino TI imaš izgjeda, nitko djugi, čp! Idem sad spavati, jej ću sutja ujutjo i ja žmijiti kao ova mečka. Jaka vam noć! :-))

Autor: vegavega8   |   08.12.2010. u 22:51   |   opcije


Na blog samo ak bu bloger! :-)

Autor: BrightSideOfLife   |   08.12.2010. u 22:51   |   opcije


jojjjjjj,,,sad sam se zacjvenio,,,,,majo me sjam,,,,pa mene niko ne voji????da nisi gjipozna???pa znaš da sam ja staja pjopajica.........

Autor: kjele   |   08.12.2010. u 22:53   |   opcije


Dodaj komentar