LJUBAV JE BOL (ili mamurluk)
08.12.2010. u 22:28 | Editirano: 08.12.2010. u 22:29 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
samo ljubav,,,,,,,,,,i nije boj.........nego veselje............
Autor: kjele | 08.12.2010. u 22:29 | opcije
Kjele, jesi li i ti ovako zaljubljen poslije najodnjaka? :-)))
Autor: vegavega8 | 08.12.2010. u 22:35 | opcije
Prejaka svjetlost nakon predugog zimskog sna...
Autor: BrightSideOfLife | 08.12.2010. u 22:36 | opcije
ne samo sam mamujan..........
Autor: kjele | 08.12.2010. u 22:37 | opcije
A tak je nekak i s ljubavlju, Brightice, zar ne? :-)))
Autor: vegavega8 | 08.12.2010. u 22:38 | opcije
A ja pjvo pjočitala "majmun", kjele :-((
Autor: vegavega8 | 08.12.2010. u 22:38 | opcije
kaj vas dve pjičate????pa jej vas jubav zasjepi????jok ona vas opija...........pa zato mamujljuk,,,,,,
Autor: kjele | 08.12.2010. u 22:39 | opcije
Na isto ti dođe, kjele: niš ne vidiš i puca gjava!
Autor: vegavega8 | 08.12.2010. u 22:40 | opcije
koji te smantaj?
Autor: kjele | 08.12.2010. u 22:41 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=rEEYN1m1bcw
Autor: kjele | 08.12.2010. u 22:43 | opcije
Je, s tim da se nekima oči i prebrzo priviknu na jaku svjetlost. A neki pak imaju uvijek spremnu zaštitu. I onda ne skidaju sunčane cvikse ni kad se naoblači. :-)))
Autor: BrightSideOfLife | 08.12.2010. u 22:44 | opcije
sjušaj bjightice,,,,,na čije sunčane cvike ajudijaš????????????ne valjda na MOJE'????
Autor: kjele | 08.12.2010. u 22:46 | opcije
Mene ni jedan, znaš da sam tjezvena.
Autor: vegavega8 | 08.12.2010. u 22:46 | opcije
Aha, kjele, sad te Brightica ujovija! Sve je jasno :-)))))))
Autor: vegavega8 | 08.12.2010. u 22:47 | opcije
A ne znam Kjele, nisam sigurna da tvoje imaju i zaštitu od zaljubljenosti!
Autor: BrightSideOfLife | 08.12.2010. u 22:47 | opcije
aha,,,,,,,,dobjo kaj se odmah opjavdavaš????pa sigujno da nebuš na bjogu jekja ko te smantaj?
Autor: kjele | 08.12.2010. u 22:47 | opcije
bjightice,,,,,nemaju pa i ja imam neke osječaje......samo ih ne pokazujem javno.........
Autor: kjele | 08.12.2010. u 22:49 | opcije
Kjele, jedino TI imaš izgjeda, nitko djugi, čp! Idem sad spavati, jej ću sutja ujutjo i ja žmijiti kao ova mečka. Jaka vam noć! :-))
Autor: vegavega8 | 08.12.2010. u 22:51 | opcije
Na blog samo ak bu bloger! :-)
Autor: BrightSideOfLife | 08.12.2010. u 22:51 | opcije
jojjjjjj,,,sad sam se zacjvenio,,,,,majo me sjam,,,,pa mene niko ne voji????da nisi gjipozna???pa znaš da sam ja staja pjopajica.........
Autor: kjele | 08.12.2010. u 22:53 | opcije
