dobro ti jutro , uffff ,
Autor: raky03 | 09.12.2010. u 7:53 | opcije
Jutro, raky! :-)) Jel ti vidiš kak se sprema doručak, ha? Cijelim tijelom!
Autor: vegavega8 | 09.12.2010. u 7:56 | opcije
Vjerojatno je ovo priprema hrane za veceru za 5, kako si mi jeli zima
Autor: raky03 | 09.12.2010. u 7:58 | opcije
Još je daleko do večere, ali treba vježbati :-)) Ja sam ti pospana, po običaju, ali nije hladno, južina je... Mokro, bljakasto. Dan za ništa ne raditi, ali ja ipak moram, bar malo.
Autor: vegavega8 | 09.12.2010. u 8:02 | opcije
e jugo cutim ga u kstima , a cuj radi , kazu da rad oslobada ,
Autor: raky03 | 09.12.2010. u 8:06 | opcije
A je, oslobađa od energije, i to uglavnom one pozitivne ;-))
Autor: vegavega8 | 09.12.2010. u 8:15 | opcije
a da negativna energija je bez ucinka , nego cuja sam dobar vic , zasto muskarac u pedesetima se znoji izmedu dva seksa , e u pauzi je ljetni period
Autor: raky03 | 09.12.2010. u 8:20 | opcije
Opsa, taj je još i živahan! :-))))
Autor: vegavega8 | 09.12.2010. u 8:22 | opcije
Koji refleksi, i to ovako rano!
Autor: buci_53 | 09.12.2010. u 8:23 | opcije
to je taj rad i oslobadanje energije ,
Autor: raky03 | 09.12.2010. u 8:25 | opcije
da refleksi , ka u krepana konja
Autor: raky03 | 09.12.2010. u 8:26 | opcije
I moji su takvi jutros .... :))!!!
Autor: buci_53 | 09.12.2010. u 8:28 | opcije
meni je to kronicno , i interesantno nista mi se ne radi
Autor: raky03 | 09.12.2010. u 8:30 | opcije
I ja mislim da me rad još davno, davno oslobodio, a sad funkcioniram po inerciji... Valjda će smisliti i nešto drugo? Čemu inače tolika tehnologija na ovome svijetu...
Autor: vegavega8 | 09.12.2010. u 8:32 | opcije
Pa kaj ti mačak nije poticaj da uhvatiš nešto svježe?
Autor: buci_53 | 09.12.2010. u 8:32 | opcije
E tehnologija a da malo zakomplicira ovi lipi jednostavni zivot i ljepotu zivljenja i uzivanja ,
Autor: raky03 | 09.12.2010. u 8:37 | opcije
Moja mačka čeka da joj JA dobacim nešto svježe.
Autor: vegavega8 | 09.12.2010. u 8:41 | opcije
dobaci i meni nekaj mlado i svježe,heheheheehe
Autor: marned | 09.12.2010. u 8:53 | opcije
Eh, Marned, ja ti imam samo iz dubokog smrzavanja.
Autor: vegavega8 | 09.12.2010. u 8:54 | opcije
onda bum sam nekaj ulovil,,
Autor: marned | 09.12.2010. u 8:55 | opcije
evo i sunce se pojavilo , ma nista necu lovit , ali mislim da bi treba malo oci naparit
Autor: raky03 | 09.12.2010. u 9:03 | opcije
E, baš mi je drago što ste tako prpošni, odmah i ja pocupkujem! :-)))))))
Autor: vegavega8 | 09.12.2010. u 9:21 | opcije
