dobro ti jutro , uffff ,

Autor: raky03   |   09.12.2010. u 7:53   |   opcije


Jutro, raky! :-)) Jel ti vidiš kak se sprema doručak, ha? Cijelim tijelom!

Autor: vegavega8   |   09.12.2010. u 7:56   |   opcije


Vjerojatno je ovo priprema hrane za veceru za 5, kako si mi jeli zima

Autor: raky03   |   09.12.2010. u 7:58   |   opcije


Još je daleko do večere, ali treba vježbati :-)) Ja sam ti pospana, po običaju, ali nije hladno, južina je... Mokro, bljakasto. Dan za ništa ne raditi, ali ja ipak moram, bar malo.

Autor: vegavega8   |   09.12.2010. u 8:02   |   opcije


e jugo cutim ga u kstima , a cuj radi , kazu da rad oslobada ,

Autor: raky03   |   09.12.2010. u 8:06   |   opcije


A je, oslobađa od energije, i to uglavnom one pozitivne ;-))

Autor: vegavega8   |   09.12.2010. u 8:15   |   opcije


a da negativna energija je bez ucinka , nego cuja sam dobar vic , zasto muskarac u pedesetima se znoji izmedu dva seksa , e u pauzi je ljetni period

Autor: raky03   |   09.12.2010. u 8:20   |   opcije


Opsa, taj je još i živahan! :-))))

Autor: vegavega8   |   09.12.2010. u 8:22   |   opcije


Koji refleksi, i to ovako rano!

Autor: buci_53   |   09.12.2010. u 8:23   |   opcije


to je taj rad i oslobadanje energije ,

Autor: raky03   |   09.12.2010. u 8:25   |   opcije


da refleksi , ka u krepana konja

Autor: raky03   |   09.12.2010. u 8:26   |   opcije


I moji su takvi jutros .... :))!!!

Autor: buci_53   |   09.12.2010. u 8:28   |   opcije


meni je to kronicno , i interesantno nista mi se ne radi

Autor: raky03   |   09.12.2010. u 8:30   |   opcije


I ja mislim da me rad još davno, davno oslobodio, a sad funkcioniram po inerciji... Valjda će smisliti i nešto drugo? Čemu inače tolika tehnologija na ovome svijetu...

Autor: vegavega8   |   09.12.2010. u 8:32   |   opcije


Pa kaj ti mačak nije poticaj da uhvatiš nešto svježe?

Autor: buci_53   |   09.12.2010. u 8:32   |   opcije


E tehnologija a da malo zakomplicira ovi lipi jednostavni zivot i ljepotu zivljenja i uzivanja ,

Autor: raky03   |   09.12.2010. u 8:37   |   opcije


Moja mačka čeka da joj JA dobacim nešto svježe.

Autor: vegavega8   |   09.12.2010. u 8:41   |   opcije


dobaci i meni nekaj mlado i svježe,heheheheehe

Autor: marned   |   09.12.2010. u 8:53   |   opcije


Eh, Marned, ja ti imam samo iz dubokog smrzavanja.

Autor: vegavega8   |   09.12.2010. u 8:54   |   opcije


onda bum sam nekaj ulovil,,

Autor: marned   |   09.12.2010. u 8:55   |   opcije


evo i sunce se pojavilo , ma nista necu lovit , ali mislim da bi treba malo oci naparit

Autor: raky03   |   09.12.2010. u 9:03   |   opcije


E, baš mi je drago što ste tako prpošni, odmah i ja pocupkujem! :-)))))))

Autor: vegavega8   |   09.12.2010. u 9:21   |   opcije


Dodaj komentar