strašno. ovaj se stvarno snašo u krivo vrijeme na krivom mjestu.;(
šta sad?
Autor: gerardina | 09.12.2010. u 23:55 | opcije
...pa vrlo jednostavno..već su mnoge pale vlasti,pa češ i ti dragi pastiiii...kaže mu medvedica..od dolje...;-PPP
Autor: blowin_your_mind | 09.12.2010. u 23:56 | opcije
hehehe, u svakom slučaju loše mu se piše;P
Autor: gerardina | 10.12.2010. u 0:01 | opcije
..a medo sa ovčara i kablara(drva) odgovara;...ravno,nigdje brda sve je ravno,ravno mi je sve,jer u tvome srcu već odavno,drugi stanuje....ej kad bi znala samo ti.,koliko trebaš mi.....al ga prpa..očito...;-PPP
Autor: blowin_your_mind | 10.12.2010. u 0:08 | opcije
uskok
Autor: zelenaruka | 10.12.2010. u 0:19 | opcije
..ako se pred svinje bacaju biseri šta se baca pred medvjeda..da siđe...;-PPP
Autor: blowin_your_mind | 10.12.2010. u 0:25 | opcije
