strašno. ovaj se stvarno snašo u krivo vrijeme na krivom mjestu.;(
šta sad?

Autor: gerardina   |   09.12.2010. u 23:55   |   opcije


...pa vrlo jednostavno..već su mnoge pale vlasti,pa češ i ti dragi pastiiii...kaže mu medvedica..od dolje...;-PPP

Autor: blowin_your_mind   |   09.12.2010. u 23:56   |   opcije


hehehe, u svakom slučaju loše mu se piše;P

Autor: gerardina   |   10.12.2010. u 0:01   |   opcije


..a medo sa ovčara i kablara(drva) odgovara;...ravno,nigdje brda sve je ravno,ravno mi je sve,jer u tvome srcu već odavno,drugi stanuje....ej kad bi znala samo ti.,koliko trebaš mi.....al ga prpa..očito...;-PPP

Autor: blowin_your_mind   |   10.12.2010. u 0:08   |   opcije


uskok

Autor: zelenaruka   |   10.12.2010. u 0:19   |   opcije


..ako se pred svinje bacaju biseri šta se baca pred medvjeda..da siđe...;-PPP

Autor: blowin_your_mind   |   10.12.2010. u 0:25   |   opcije


Dodaj komentar