i jesu zakon. ne mogu zamisliti svoj život bez životinja.
a psi su posebna vrsta, za gazdu spemni učiniti sve.
Autor: mumu | 10.12.2010. u 15:45 | opcije
Upravo tako, mumu. Često mi nije jasno zašto ljudi traže od njih sve te gluposti koje traže, ali... Ako svoj posljednji dan na ovom planetu dočekam sa psom, a bez muškarca, meni OK :-)))
Autor: vegavega8 | 10.12.2010. u 15:48 | opcije
i ja uvijek kažem da me moj pas čeka na oblačiću. čuva mjesto za mene.
Autor: mumu | 10.12.2010. u 15:50 | opcije
Ja već imam cijelu malu štenaru :-))
Autor: vegavega8 | 10.12.2010. u 16:20 | opcije
šta ne izgleda kao cuče staklena oka? :))
Autor: juanita_bandita | 10.12.2010. u 16:23 | opcije
Bolje stakleno oko nego stakleno jaje ;-))
Autor: vegavega8 | 10.12.2010. u 16:28 | opcije
... na oko :))
Autor: juanita_bandita | 10.12.2010. u 16:40 | opcije
Baš tak! :-)))
Autor: vegavega8 | 10.12.2010. u 16:46 | opcije
