JESU!

10.12.2010. u 15:33   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

i jesu zakon. ne mogu zamisliti svoj život bez životinja.
a psi su posebna vrsta, za gazdu spemni učiniti sve.

Autor: mumu   |   10.12.2010. u 15:45   |   opcije


Upravo tako, mumu. Često mi nije jasno zašto ljudi traže od njih sve te gluposti koje traže, ali... Ako svoj posljednji dan na ovom planetu dočekam sa psom, a bez muškarca, meni OK :-)))

Autor: vegavega8   |   10.12.2010. u 15:48   |   opcije


i ja uvijek kažem da me moj pas čeka na oblačiću. čuva mjesto za mene.

Autor: mumu   |   10.12.2010. u 15:50   |   opcije


Ja već imam cijelu malu štenaru :-))

Autor: vegavega8   |   10.12.2010. u 16:20   |   opcije


šta ne izgleda kao cuče staklena oka? :))

Autor: juanita_bandita   |   10.12.2010. u 16:23   |   opcije


Bolje stakleno oko nego stakleno jaje ;-))

Autor: vegavega8   |   10.12.2010. u 16:28   |   opcije


... na oko :))

Autor: juanita_bandita   |   10.12.2010. u 16:40   |   opcije


Baš tak! :-)))

Autor: vegavega8   |   10.12.2010. u 16:46   |   opcije


Dodaj komentar