:D

Autor: nicci   |   10.12.2010. u 23:45   |   opcije


JAKU NOĆ.................

Autor: kjele   |   10.12.2010. u 23:45   |   opcije


I tebi, kjele!

Autor: vegavega8   |   10.12.2010. u 23:47   |   opcije


Muči me samo jel ovo na putu za Medvedgrad?

Autor: vegavega8   |   10.12.2010. u 23:48   |   opcije


Kojim redom se ulazi?

Autor: nicci   |   10.12.2010. u 23:48   |   opcije


Hehehe...

Autor: nicci   |   10.12.2010. u 23:49   |   opcije


Onim koji odredi pastir, kako drugačije? A pas čuvar pazi na red i mir i da nitko ne skrene s puta.

Autor: vegavega8   |   10.12.2010. u 23:49   |   opcije


brabonjanje tunela

Autor: roman10   |   10.12.2010. u 23:49   |   opcije


A generali?

Autor: nicci   |   10.12.2010. u 23:49   |   opcije


Onda stigneš do vrhunca, ondje ti vele da se moraš pokloniti na Oltaru domovine i ogule te do gole kože. Pa onda moš natrag. Ili na ražanj.

Autor: vegavega8   |   10.12.2010. u 23:50   |   opcije


Generali su na kraju kolone, ali prvi u Haagu.

Autor: vegavega8   |   10.12.2010. u 23:51   |   opcije


primaju li još pasa?:)loše blejim.

Autor: nicci   |   10.12.2010. u 23:52   |   opcije


nego...priča se da postaješ religiozna:)

Autor: nicci   |   10.12.2010. u 23:55   |   opcije


Hehe, ti bi bila vučko u janjećoj koži? ;-))

Autor: vegavega8   |   10.12.2010. u 23:56   |   opcije


Mda... Nekako me obuzeo fanatizam kao odgovor na fundaMentalitet. Ali, sad sam opet dobro :-))

Autor: vegavega8   |   10.12.2010. u 23:57   |   opcije


Heheh..nego?Barem kožu nosivu obostrano:)Gadna su vremena...ovcama nikad nije bilo teže.

Autor: nicci   |   10.12.2010. u 23:58   |   opcije


A bogme ni vukovima - slab mrs ove zime!

Autor: vegavega8   |   10.12.2010. u 23:58   |   opcije


Šteta.Imam par desetaka litara svete vode za zdilat'.

Autor: nicci   |   10.12.2010. u 23:58   |   opcije


Bum ti ispričala jednu odličnu priču.PreCjednikova žena među malim ljudima.Fora je:)

Autor: nicci   |   11.12.2010. u 0:01   |   opcije


Ostavi je za sutra, sad jedva gledam... I ponesi malo te vodice da se nacugamo! Idem sad, noćka :-))

Autor: vegavega8   |   11.12.2010. u 0:01   |   opcije


Mislim da ovčice kad uđu zableje "Uuu tuuneluu uuusreed mraakaa"

Autor: nicci   |   11.12.2010. u 0:02   |   opcije


Idem i ja:)Noć!E..onaj sastanak prošao odlično:)

Autor: nicci   |   11.12.2010. u 0:03   |   opcije


Dodaj komentar