NAŠ NARODNI PLES: NUTRA-VAN, NUTRA-VAN (NIJE LAMBADA)

10.12.2010. u 23:44 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
:D
Autor: nicci | 10.12.2010. u 23:45 | opcije
JAKU NOĆ.................
Autor: kjele | 10.12.2010. u 23:45 | opcije
I tebi, kjele!
Autor: vegavega8 | 10.12.2010. u 23:47 | opcije
Muči me samo jel ovo na putu za Medvedgrad?
Autor: vegavega8 | 10.12.2010. u 23:48 | opcije
Kojim redom se ulazi?
Autor: nicci | 10.12.2010. u 23:48 | opcije
Hehehe...
Autor: nicci | 10.12.2010. u 23:49 | opcije
Onim koji odredi pastir, kako drugačije? A pas čuvar pazi na red i mir i da nitko ne skrene s puta.
Autor: vegavega8 | 10.12.2010. u 23:49 | opcije
brabonjanje tunela
Autor: roman10 | 10.12.2010. u 23:49 | opcije
A generali?
Autor: nicci | 10.12.2010. u 23:49 | opcije
Onda stigneš do vrhunca, ondje ti vele da se moraš pokloniti na Oltaru domovine i ogule te do gole kože. Pa onda moš natrag. Ili na ražanj.
Autor: vegavega8 | 10.12.2010. u 23:50 | opcije
Generali su na kraju kolone, ali prvi u Haagu.
Autor: vegavega8 | 10.12.2010. u 23:51 | opcije
primaju li još pasa?:)loše blejim.
Autor: nicci | 10.12.2010. u 23:52 | opcije
nego...priča se da postaješ religiozna:)
Autor: nicci | 10.12.2010. u 23:55 | opcije
Hehe, ti bi bila vučko u janjećoj koži? ;-))
Autor: vegavega8 | 10.12.2010. u 23:56 | opcije
Mda... Nekako me obuzeo fanatizam kao odgovor na fundaMentalitet. Ali, sad sam opet dobro :-))
Autor: vegavega8 | 10.12.2010. u 23:57 | opcije
Heheh..nego?Barem kožu nosivu obostrano:)Gadna su vremena...ovcama nikad nije bilo teže.
Autor: nicci | 10.12.2010. u 23:58 | opcije
A bogme ni vukovima - slab mrs ove zime!
Autor: vegavega8 | 10.12.2010. u 23:58 | opcije
Šteta.Imam par desetaka litara svete vode za zdilat'.
Autor: nicci | 10.12.2010. u 23:58 | opcije
Bum ti ispričala jednu odličnu priču.PreCjednikova žena među malim ljudima.Fora je:)
Autor: nicci | 11.12.2010. u 0:01 | opcije
Ostavi je za sutra, sad jedva gledam... I ponesi malo te vodice da se nacugamo! Idem sad, noćka :-))
Autor: vegavega8 | 11.12.2010. u 0:01 | opcije
Mislim da ovčice kad uđu zableje "Uuu tuuneluu uuusreed mraakaa"
Autor: nicci | 11.12.2010. u 0:02 | opcije
Idem i ja:)Noć!E..onaj sastanak prošao odlično:)
Autor: nicci | 11.12.2010. u 0:03 | opcije