Hahaha!Oprezni optimizam.Dobar izraz.
Autor: nicci | 11.12.2010. u 8:24 | opcije
Pomalo politikantski, ali točan.
Autor: vegavega8 | 11.12.2010. u 8:29 | opcije
Istina.Samo...što je više opreza, manje je uzbuđenja.
Autor: nicci | 11.12.2010. u 8:32 | opcije
Naočale su dovoljne :-))
Autor: vegavega8 | 11.12.2010. u 8:33 | opcije
Jerbo, ipak nemreš gledati u svijetlu budućnost zatvorenih očiju, jel'tak? Mislim, ak ti upadne neka buba u oko ili te flisne šiba.
Autor: vegavega8 | 11.12.2010. u 8:33 | opcije
Meni nedostaju one blentave...ružičaste:(
Autor: nicci | 11.12.2010. u 8:34 | opcije
A kad se sjetim kud su me sve odvele....ajme:)
Autor: nicci | 11.12.2010. u 8:35 | opcije
Je, s tim ružičastima je gadno... Kad ih skineš/izgubiš/razbiješ, strašno se iznenadiš kako svijet zapraf izgleda, ne?
Autor: vegavega8 | 11.12.2010. u 8:37 | opcije
I strašno umaraju oči. Zelene su najbolje.
Autor: vegavega8 | 11.12.2010. u 8:37 | opcije
O da.
Autor: nicci | 11.12.2010. u 8:38 | opcije
I link je odličan.Taman:)
Autor: nicci | 11.12.2010. u 8:39 | opcije
Odmah mi se lakše pokrenuti i izvesti psa na ovu ledaru vani:)
Autor: nicci | 11.12.2010. u 8:42 | opcije
Pusa!
Autor: nicci | 11.12.2010. u 8:42 | opcije
Bajbaj! Ja ću još malo kunjati, nemam još dovoljno optimizma za izlazak :-))
Autor: vegavega8 | 11.12.2010. u 8:45 | opcije
hehe, ustala se i opet otišla spavati. uh što volim takve subote. malo blal,bla po blogu pa maneš pelinkovac pa opet spavanje. još da mi stignu sarme od kuće. dobra ona slika ispod s gudinima
Autor: nikolina54 | 11.12.2010. u 9:53 | opcije
immala sam cvike s mrtv. glavom. iz čunga lunga žvaka. skoro sve vidim s njima na 20 cm, al ostali vide lubanju kad pogledaju
Autor: nikolina54 | 11.12.2010. u 9:54 | opcije
zakonom propisati da svi u rvackoj nose roze đorzluke,
kako bi bio lijep npr jedan veliki ružičasti barba luka.
a tek ivo. plavo i rozo su mi onako naj kombinacije
Autor: nikolina54 | 11.12.2010. u 9:56 | opcije
još da nam na stakla izrezbare eure.
kako mrzim ovu dicu. igraju se, a nemaju pojma da su dužni, ne znam koliko ono, lovice. ima da rade.
šta ja znam, npr, mogli bi dio zaposliti u uskoku, ovi malo veći od 18 do 24 miseca nek provedu privatizaciju, šta bi još mogli, šta ja znam - možda kamnesko ili brodogradilište prorade. pa u policiji, dovoljno su crtića gledali.
onda, tu je privatluk. oš lizalicu? e da ne bi džabe. prvo malo polizati barba hansu.
jel ima još firmi koje traže galijote. da može jednog dana reći - nisam ja veslo siso
Autor: nikolina54 | 11.12.2010. u 10:01 | opcije
Haha, baba ima monolog :)
Autor: boooocka | 11.12.2010. u 10:04 | opcije
Ček, ček, a tko će svijeće paliti onome/onima koji su nam dali Rvacku? Ne preskakivati dužnosnike, molim!
Autor: vegavega8 | 11.12.2010. u 10:06 | opcije
ja ću upaliti unaprid, odma onu dušicu za jacu, sanaderu jednog velikog, može onaj na izvlačenje. lampaš. elektro, zbog hep-a.znaš one što žmirkaju stalno, ko u disku. i što veći.
josipoviću ću i vijenac kupiti ako triba. od mimoza, neću žaliti para.možda ima kakv što svira u kineza
đe si buckiću
Autor: nikolina54 | 11.12.2010. u 10:16 | opcije
Na poslu, gdje drugdje. Čitam tvoje komentare, i pokušavam si dokučiti kojom brzinom radi tvoj mozak :)
Autor: boooocka | 11.12.2010. u 10:19 | opcije
idem se, boga mi, napiti. pa kod susjeda iz POA-e.da čujem šta kaže na ovo.mene je nekidan ulovio u laži. rekla sam da nisam kući, a vidio mi je biciklo s balkona. kad je ženi razgrća gaćice. pa di neće sanadera uloviti.
s kvačicama u ustima i rukavima do lakta
Autor: nikolina54 | 11.12.2010. u 10:19 | opcije
ma kakav mozak, šta ti je.
pelinkovac.
nek subotom rade nezaposleni.
čula sam da su ga priveli u kućnoj haljini i halterima
Autor: nikolina54 | 11.12.2010. u 10:20 | opcije
Nije ti prerano za napijanje? :)
Autor: boooocka | 11.12.2010. u 10:21 | opcije
Zamišljam ga u halterima. Fuj. Koja slika :P
Autor: boooocka | 11.12.2010. u 10:21 | opcije
Odoh na pvt. Imam jednog mladića koji me želi voditi na put oko svijeta. Ima samo 61. Najbolje godine...viš, nije platio premium. Pizda.
Autor: boooocka | 11.12.2010. u 10:24 | opcije
jel oko drugog svita.
priupitaj ga da nije slučajno u bijegu
ako ide u argentinu-garant
Autor: nikolina54 | 11.12.2010. u 10:25 | opcije
Valjda štedi pare za put, zato nema premium. Nije spomenuo konkretnu destinaciju, samo kaže da će mi ispuniti svaku želju. Blago meni, dobila sam vlastitog djeda mraza :D
Autor: boooocka | 11.12.2010. u 10:28 | opcije
haha
Autor: nikolina54 | 11.12.2010. u 10:38 | opcije
