Hahaha!Oprezni optimizam.Dobar izraz.

Autor: nicci   |   11.12.2010. u 8:24   |   opcije


Pomalo politikantski, ali točan.

Autor: vegavega8   |   11.12.2010. u 8:29   |   opcije


Istina.Samo...što je više opreza, manje je uzbuđenja.

Autor: nicci   |   11.12.2010. u 8:32   |   opcije


Naočale su dovoljne :-))

Autor: vegavega8   |   11.12.2010. u 8:33   |   opcije


Jerbo, ipak nemreš gledati u svijetlu budućnost zatvorenih očiju, jel'tak? Mislim, ak ti upadne neka buba u oko ili te flisne šiba.

Autor: vegavega8   |   11.12.2010. u 8:33   |   opcije


Meni nedostaju one blentave...ružičaste:(

Autor: nicci   |   11.12.2010. u 8:34   |   opcije


A kad se sjetim kud su me sve odvele....ajme:)

Autor: nicci   |   11.12.2010. u 8:35   |   opcije


Je, s tim ružičastima je gadno... Kad ih skineš/izgubiš/razbiješ, strašno se iznenadiš kako svijet zapraf izgleda, ne?

Autor: vegavega8   |   11.12.2010. u 8:37   |   opcije


I strašno umaraju oči. Zelene su najbolje.

Autor: vegavega8   |   11.12.2010. u 8:37   |   opcije


O da.

Autor: nicci   |   11.12.2010. u 8:38   |   opcije


I link je odličan.Taman:)

Autor: nicci   |   11.12.2010. u 8:39   |   opcije


Odmah mi se lakše pokrenuti i izvesti psa na ovu ledaru vani:)

Autor: nicci   |   11.12.2010. u 8:42   |   opcije


Pusa!

Autor: nicci   |   11.12.2010. u 8:42   |   opcije


Bajbaj! Ja ću još malo kunjati, nemam još dovoljno optimizma za izlazak :-))

Autor: vegavega8   |   11.12.2010. u 8:45   |   opcije


hehe, ustala se i opet otišla spavati. uh što volim takve subote. malo blal,bla po blogu pa maneš pelinkovac pa opet spavanje. još da mi stignu sarme od kuće. dobra ona slika ispod s gudinima

Autor: nikolina54   |   11.12.2010. u 9:53   |   opcije


immala sam cvike s mrtv. glavom. iz čunga lunga žvaka. skoro sve vidim s njima na 20 cm, al ostali vide lubanju kad pogledaju

Autor: nikolina54   |   11.12.2010. u 9:54   |   opcije


zakonom propisati da svi u rvackoj nose roze đorzluke,
kako bi bio lijep npr jedan veliki ružičasti barba luka.
a tek ivo. plavo i rozo su mi onako naj kombinacije

Autor: nikolina54   |   11.12.2010. u 9:56   |   opcije


još da nam na stakla izrezbare eure.
kako mrzim ovu dicu. igraju se, a nemaju pojma da su dužni, ne znam koliko ono, lovice. ima da rade.
šta ja znam, npr, mogli bi dio zaposliti u uskoku, ovi malo veći od 18 do 24 miseca nek provedu privatizaciju, šta bi još mogli, šta ja znam - možda kamnesko ili brodogradilište prorade. pa u policiji, dovoljno su crtića gledali.
onda, tu je privatluk. oš lizalicu? e da ne bi džabe. prvo malo polizati barba hansu.
jel ima još firmi koje traže galijote. da može jednog dana reći - nisam ja veslo siso

Autor: nikolina54   |   11.12.2010. u 10:01   |   opcije


Haha, baba ima monolog :)

Autor: boooocka   |   11.12.2010. u 10:04   |   opcije


Ček, ček, a tko će svijeće paliti onome/onima koji su nam dali Rvacku? Ne preskakivati dužnosnike, molim!

Autor: vegavega8   |   11.12.2010. u 10:06   |   opcije


ja ću upaliti unaprid, odma onu dušicu za jacu, sanaderu jednog velikog, može onaj na izvlačenje. lampaš. elektro, zbog hep-a.znaš one što žmirkaju stalno, ko u disku. i što veći.
josipoviću ću i vijenac kupiti ako triba. od mimoza, neću žaliti para.možda ima kakv što svira u kineza
đe si buckiću

Autor: nikolina54   |   11.12.2010. u 10:16   |   opcije


Na poslu, gdje drugdje. Čitam tvoje komentare, i pokušavam si dokučiti kojom brzinom radi tvoj mozak :)

Autor: boooocka   |   11.12.2010. u 10:19   |   opcije


idem se, boga mi, napiti. pa kod susjeda iz POA-e.da čujem šta kaže na ovo.mene je nekidan ulovio u laži. rekla sam da nisam kući, a vidio mi je biciklo s balkona. kad je ženi razgrća gaćice. pa di neće sanadera uloviti.
s kvačicama u ustima i rukavima do lakta

Autor: nikolina54   |   11.12.2010. u 10:19   |   opcije


ma kakav mozak, šta ti je.
pelinkovac.
nek subotom rade nezaposleni.
čula sam da su ga priveli u kućnoj haljini i halterima

Autor: nikolina54   |   11.12.2010. u 10:20   |   opcije


Nije ti prerano za napijanje? :)

Autor: boooocka   |   11.12.2010. u 10:21   |   opcije


Zamišljam ga u halterima. Fuj. Koja slika :P

Autor: boooocka   |   11.12.2010. u 10:21   |   opcije


Odoh na pvt. Imam jednog mladića koji me želi voditi na put oko svijeta. Ima samo 61. Najbolje godine...viš, nije platio premium. Pizda.

Autor: boooocka   |   11.12.2010. u 10:24   |   opcije


jel oko drugog svita.
priupitaj ga da nije slučajno u bijegu
ako ide u argentinu-garant

Autor: nikolina54   |   11.12.2010. u 10:25   |   opcije


Valjda štedi pare za put, zato nema premium. Nije spomenuo konkretnu destinaciju, samo kaže da će mi ispuniti svaku želju. Blago meni, dobila sam vlastitog djeda mraza :D

Autor: boooocka   |   11.12.2010. u 10:28   |   opcije


haha

Autor: nikolina54   |   11.12.2010. u 10:38   |   opcije


Dodaj komentar