Jutro Vega:-))
Doručak?? (i ja sam gladna.)
Doći će i ovaj drugi na red , sigurna sam:-)))
Autor: biserna | 12.12.2010. u 10:01 | opcije
Bok, bis! A ne znam baš za tog jadnička... Jest da je uporište i oslonac, ali ipak ostaje gladan.
Autor: vegavega8 | 12.12.2010. u 10:09 | opcije
Naravoučenije: ne daj nikome da ti se popne na glavu. Ne isplati se.
Autor: vegavega8 | 12.12.2010. u 10:09 | opcije
Mama će dati doručak obojici, samo ne može odjednom , ja uvijek pozitivno, barem ujutro za početak dana:-))))))
A može se kasnije i svašta desiti:-(
Autor: biserna | 12.12.2010. u 10:15 | opcije
Sika se je mogla nazvati i Timski rad.
Sve je ,kao i uvjiek, u oku promatrača :))
Autor: Zarobljenik | 12.12.2010. u 10:15 | opcije
Ili u iskustvu, Zarobljeniče! Kad god sam dala nekome da mi skače po glavi, ni bilo dobro za mene :-((
Autor: vegavega8 | 12.12.2010. u 10:20 | opcije
već vidim malog, kako jednog dana, ide na psihoterapiju ;)
Autor: prije_kise | 12.12.2010. u 10:25 | opcije
Ma, super ako ode! Ja ga prije vidim kako piskara po blogu da su sve žene koristoljubive kurve.
Autor: vegavega8 | 12.12.2010. u 10:29 | opcije
mali ima veliku moć, zapravo... vlada statikom, hraniteljice...:)
Autor: mmmmmm_da | 12.12.2010. u 10:30 | opcije
hahhahhahha..a možda nakon takvog piskaranja mu se upali lampica , pa ode :)))
Autor: prije_kise | 12.12.2010. u 10:31 | opcije
Sumnjam, prijekišna... Takvima je najbolji ishod kad nađu neku ženu pa onda ONA završi kod psihijatra.
Autor: vegavega8 | 12.12.2010. u 10:36 | opcije
nažalost...al poprilično istinito..:((..jer oni misle da njima pomoć ne treba...sve potisnu, i ne zamaraju se odakle ti svi izljevi bijesa...
Autor: prije_kise | 12.12.2010. u 10:38 | opcije
meni treba pomoć najmanje dve žemske,,jel sam orehnjaču,pa prštim
Autor: marned | 12.12.2010. u 10:40 | opcije
A kak ti točno možemo pomoći, Marned? (I jel ostalo nešto te orahnjače?)
Autor: vegavega8 | 12.12.2010. u 10:43 | opcije
ima orehnjače a ima i mene,hihihihihi
Autor: marned | 12.12.2010. u 10:47 | opcije
I, koga/što ćemo prvo maznuti? Tebe ili orahnjaču?
Autor: vegavega8 | 12.12.2010. u 10:53 | opcije
mene,orehnjaču bumo dali bokcima
Autor: marned | 12.12.2010. u 10:55 | opcije
Slatki Marni! Ni kanibalizma se ne bojiš, svaka čast! Evo, stižem, vodim i šaponju (on je bogec)! ;-))))
Autor: vegavega8 | 12.12.2010. u 11:05 | opcije
(A bolje da grize orahnjaču neg kobasu, jel' tak?)
Autor: vegavega8 | 12.12.2010. u 11:05 | opcije
hahahahahaha tak je,,,
Autor: marned | 12.12.2010. u 11:12 | opcije
... šta ti nije intrigantan komentar o statici??.. u svjetlu, socijalno determiniranih nesloboda, kvazi slobodnih..? :D
Autor: mmmmmm_da | 12.12.2010. u 11:22 | opcije
