NEPRAVDA!

12.12.2010. u 9:10   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Jutro Vega:-))
Doručak?? (i ja sam gladna.)
Doći će i ovaj drugi na red , sigurna sam:-)))

Autor: biserna   |   12.12.2010. u 10:01   |   opcije


Bok, bis! A ne znam baš za tog jadnička... Jest da je uporište i oslonac, ali ipak ostaje gladan.

Autor: vegavega8   |   12.12.2010. u 10:09   |   opcije


Naravoučenije: ne daj nikome da ti se popne na glavu. Ne isplati se.

Autor: vegavega8   |   12.12.2010. u 10:09   |   opcije


Mama će dati doručak obojici, samo ne može odjednom , ja uvijek pozitivno, barem ujutro za početak dana:-))))))
A može se kasnije i svašta desiti:-(

Autor: biserna   |   12.12.2010. u 10:15   |   opcije


Sika se je mogla nazvati i Timski rad.
Sve je ,kao i uvjiek, u oku promatrača :))

Autor: Zarobljenik   |   12.12.2010. u 10:15   |   opcije


Ili u iskustvu, Zarobljeniče! Kad god sam dala nekome da mi skače po glavi, ni bilo dobro za mene :-((

Autor: vegavega8   |   12.12.2010. u 10:20   |   opcije


već vidim malog, kako jednog dana, ide na psihoterapiju ;)

Autor: prije_kise   |   12.12.2010. u 10:25   |   opcije


Ma, super ako ode! Ja ga prije vidim kako piskara po blogu da su sve žene koristoljubive kurve.

Autor: vegavega8   |   12.12.2010. u 10:29   |   opcije


mali ima veliku moć, zapravo... vlada statikom, hraniteljice...:)

Autor: mmmmmm_da   |   12.12.2010. u 10:30   |   opcije


hahhahhahha..a možda nakon takvog piskaranja mu se upali lampica , pa ode :)))

Autor: prije_kise   |   12.12.2010. u 10:31   |   opcije


Sumnjam, prijekišna... Takvima je najbolji ishod kad nađu neku ženu pa onda ONA završi kod psihijatra.

Autor: vegavega8   |   12.12.2010. u 10:36   |   opcije


nažalost...al poprilično istinito..:((..jer oni misle da njima pomoć ne treba...sve potisnu, i ne zamaraju se odakle ti svi izljevi bijesa...

Autor: prije_kise   |   12.12.2010. u 10:38   |   opcije


meni treba pomoć najmanje dve žemske,,jel sam orehnjaču,pa prštim

Autor: marned   |   12.12.2010. u 10:40   |   opcije


A kak ti točno možemo pomoći, Marned? (I jel ostalo nešto te orahnjače?)

Autor: vegavega8   |   12.12.2010. u 10:43   |   opcije


ima orehnjače a ima i mene,hihihihihi

Autor: marned   |   12.12.2010. u 10:47   |   opcije


I, koga/što ćemo prvo maznuti? Tebe ili orahnjaču?

Autor: vegavega8   |   12.12.2010. u 10:53   |   opcije


mene,orehnjaču bumo dali bokcima

Autor: marned   |   12.12.2010. u 10:55   |   opcije


Slatki Marni! Ni kanibalizma se ne bojiš, svaka čast! Evo, stižem, vodim i šaponju (on je bogec)! ;-))))

Autor: vegavega8   |   12.12.2010. u 11:05   |   opcije


(A bolje da grize orahnjaču neg kobasu, jel' tak?)

Autor: vegavega8   |   12.12.2010. u 11:05   |   opcije


hahahahahaha tak je,,,

Autor: marned   |   12.12.2010. u 11:12   |   opcije


... šta ti nije intrigantan komentar o statici??.. u svjetlu, socijalno determiniranih nesloboda, kvazi slobodnih..? :D

Autor: mmmmmm_da   |   12.12.2010. u 11:22   |   opcije


Dodaj komentar