a mecka u grmlju. dobro skrivena
Autor: bezobrazna01 | 12.12.2010. u 23:17 | opcije
Misliš da je ova s drveta dozvala pojačanje? ;-))
Autor: vegavega8 | 12.12.2010. u 23:18 | opcije
(Ili imaš mali monitor - skrolaj do vrha fotke!)
Autor: vegavega8 | 12.12.2010. u 23:19 | opcije
vidim grmlje i asocijacija mi odmah na sumu na medvedgradu.. kaj je to dole
Autor: bezobrazna01 | 12.12.2010. u 23:25 | opcije
Mačka mečku na stablo nagonila, nebil' mečka noge polomila.
Autor: dudhaimurvimorus | 12.12.2010. u 23:25 | opcije
pas matej i mački moja da je jav????
Autor: kjele | 12.12.2010. u 23:33 | opcije
Aha, jav u ijegaji ;-)) Nego, oćemo mi staviti nas dvije zvijeji od sinoć na bjog?
Autor: vegavega8 | 12.12.2010. u 23:38 | opcije
ovo doli izgleda ko vjeverica a macka pobjegla gore
Autor: bezobrazna01 | 12.12.2010. u 23:44 | opcije
E, onda je ovo gore bormeš povelika mica-maca! Ljudovi, idem van na zimetinu, možda sretnem koju mečku. Javim ako preživim :-)) Jaka vam noć!
Autor: vegavega8 | 12.12.2010. u 23:50 | opcije
ajde onda stavi sutja sjiku sa jučejašnjeg djuženja..........
Autor: kjele | 12.12.2010. u 23:52 | opcije
