MAČKA VS. MEČKA

12.12.2010. u 23:15   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

a mecka u grmlju. dobro skrivena

Autor: bezobrazna01   |   12.12.2010. u 23:17   |   opcije


Misliš da je ova s drveta dozvala pojačanje? ;-))

Autor: vegavega8   |   12.12.2010. u 23:18   |   opcije


(Ili imaš mali monitor - skrolaj do vrha fotke!)

Autor: vegavega8   |   12.12.2010. u 23:19   |   opcije


vidim grmlje i asocijacija mi odmah na sumu na medvedgradu.. kaj je to dole

Autor: bezobrazna01   |   12.12.2010. u 23:25   |   opcije


Mačka mečku na stablo nagonila, nebil' mečka noge polomila.

Autor: dudhaimurvimorus   |   12.12.2010. u 23:25   |   opcije


pas matej i mački moja da je jav????

Autor: kjele   |   12.12.2010. u 23:33   |   opcije


Aha, jav u ijegaji ;-)) Nego, oćemo mi staviti nas dvije zvijeji od sinoć na bjog?

Autor: vegavega8   |   12.12.2010. u 23:38   |   opcije


ovo doli izgleda ko vjeverica a macka pobjegla gore

Autor: bezobrazna01   |   12.12.2010. u 23:44   |   opcije


E, onda je ovo gore bormeš povelika mica-maca! Ljudovi, idem van na zimetinu, možda sretnem koju mečku. Javim ako preživim :-)) Jaka vam noć!

Autor: vegavega8   |   12.12.2010. u 23:50   |   opcije


ajde onda stavi sutja sjiku sa jučejašnjeg djuženja..........

Autor: kjele   |   12.12.2010. u 23:52   |   opcije


Dodaj komentar