VANI JE -1

13.12.2010. u 6:24   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

jutro, samo, meni se čini kroz prozor da je i više, ali poznato je da kad pređeš tunel vladaju drugi vrijemenski uvjeti:)))

Autor: bracoiseka   |   13.12.2010. u 6:25   |   opcije


Zečice, vevegaga, sviđa mi se tvoj zeko; uljepšao mi je jutro. Žurim na posao. Pozzzz....:)
Giancarlo

Autor: Giancarlo1   |   13.12.2010. u 6:28   |   opcije


Jutreko! Nisam još ni nos van promolila, ali čitam na internetu da je hladno. Tak da bum si i ja metnula kapicu :-))

Autor: vegavega8   |   13.12.2010. u 6:34   |   opcije


brrrm, uplaši me sad. mislim da neću biciklom

Autor: nikolina54   |   13.12.2010. u 6:54   |   opcije


Trci zeka izdaleka,
Oblijeva ga znoj,
Trci kuci jadan zeko i uzdise joj,,
Prepao se jer je netko, poviknuo stoj,
Pa je uso da se skloni,
U kucerak svoj,

Poslije trke zekanove,
Smirio se gaj,
Zaspao je mali zeko hajaj hajaj haj,
Pa sad sanja,
Divne snove, sto daje mjesec maj,
Od salate sve zeleno pravi zecji raj....

Autor: juicy-mama   |   13.12.2010. u 7:21   |   opcije


nutra je toplo

Autor: marned   |   13.12.2010. u 8:50   |   opcije


Jutro, zekan je preslatki, sviđa mi se kapica, i ja bih takvu :D

Autor: boooocka   |   13.12.2010. u 9:33   |   opcije


i ja bi takvu s cufekom

Autor: _filo_   |   13.12.2010. u 15:14   |   opcije


Dodaj komentar