KOGA KJELE LJUBI, TAJ NAJASTE - JEJ KJELE JE CAJ!

13.12.2010. u 22:46 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Vega i Kjele...zaljubljeni par...kad se budu vjenčali..skupit ćemo za dar!!! Znala sam ja da si ti fifica...ali nisam znala da si deluxe fifica:-))
Autor: guantanamera | 13.12.2010. u 22:47 | opcije
Ma fufenda! Nema više umanjenica!
Autor: vegavega8 | 13.12.2010. u 22:48 | opcije
E to miki, cekam cijeli dan!!!!!
Autor: juicy-mama | 13.12.2010. u 22:48 | opcije
da bi riječ rekla:-)super fotka vega:-)
Autor: 1svijet | 13.12.2010. u 22:48 | opcije
Mogu samo napisati da ste zbilja narasli.
Autor: _foxhound_ | 13.12.2010. u 22:49 | opcije
Eh, mojao je caj odobjiti.
Autor: vegavega8 | 13.12.2010. u 22:49 | opcije
Super slička, je li to od subote? :)
Autor: boooocka | 13.12.2010. u 22:49 | opcije
Hvala, 1svijet, bilo je baš veselo :-))))
Autor: vegavega8 | 13.12.2010. u 22:50 | opcije
Je, foxiću, bujamo od sreće :-))
Autor: vegavega8 | 13.12.2010. u 22:50 | opcije
Aha, booocka, subotnja. Viš kak me zgjabio, kao da je znao da će imati okjšaj s neizvjesnim ishodom.
Autor: vegavega8 | 13.12.2010. u 22:51 | opcije
ajme u kjele lipe glave...pravo rezervno sunce ako se ovo zamraći...em sija em je obujam hehhehhe
Autor: _korenat_ | 13.12.2010. u 22:52 | opcije
Takav je kjeje, kad ujovi, pošteno ujovi! :))
Autor: boooocka | 13.12.2010. u 22:52 | opcije
...neizvjesni?
Autor: juicy-mama | 13.12.2010. u 22:53 | opcije
Je, kore, zato mu ja tepam "Sunce moje djago" ;-))
Autor: vegavega8 | 13.12.2010. u 22:53 | opcije
Pošteno je, booocka, ali nije temeljito: veli da se boji šaponje!
Autor: vegavega8 | 13.12.2010. u 22:54 | opcije
dakle, vega... jel on zaista tak frflja... jezikom...
Autor: _billy_idol_ | 13.12.2010. u 22:54 | opcije
Hehe, nije ni čudo, šaponja opasno brani vlastiti teritorij :)
Autor: boooocka | 13.12.2010. u 22:54 | opcije
Ah, kjele je danas bio vitez-zaštitnik poniženih, potlačenih i nepravedno oglobljenih pa se poštemao su murjom, juicy. Sad čeka hoćel doć po njega ili im je prekomplicirano pisati zapisnik.
Autor: vegavega8 | 13.12.2010. u 22:55 | opcije
Oni ti jezikom po želji i potrebi, billy.
Autor: vegavega8 | 13.12.2010. u 22:55 | opcije
baš ste lip par..))) nego, kako se snalazi u zvjerinjaku jesu li ga beštijice prihvatile..)))
Autor: _korenat_ | 13.12.2010. u 22:55 | opcije
Samo mi nije jasno zakaj je i suseda vgriznul, vrag ga skelil! Nisam ni slutila da bi sused tu imal nekih nakana ;-))
Autor: vegavega8 | 13.12.2010. u 22:56 | opcije
Slatkice moje:)))
Autor: nicci | 13.12.2010. u 22:56 | opcije
hahaha,kjele je vrag,a ne car:-)))
Autor: 1svijet | 13.12.2010. u 22:56 | opcije
Kore, svi se bore za moju ljubav! A ja bujam :-)))))))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 13.12.2010. u 22:57 | opcije
ne važi
Autor: Petra-a-stijena | 13.12.2010. u 22:57 | opcije
opet si mu sakrila oči
Autor: Petra-a-stijena | 13.12.2010. u 22:57 | opcije
jbte,sve puno vitezova ovdje:)
Autor: -2longalone- | 13.12.2010. u 22:58 | opcije
Hahaha, šaponja je i mene zamalo ugrizao, a nisam imala nikakvih pretenzija :D
Autor: boooocka | 13.12.2010. u 22:58 | opcije
Štaš, Petra, sebična sam: hoću da ima oči samo za mene ;-))
Autor: vegavega8 | 13.12.2010. u 22:59 | opcije
Šaponja je hard to get, booocka, a isto zahtijeva i od mene.
Autor: vegavega8 | 13.12.2010. u 22:59 | opcije
..i, hm, velebitsko... tamno..
Autor: _billy_idol_ | 13.12.2010. u 23:00 | opcije
(nu lažljivice!Šaponja se proda za par oblizeka):)
Autor: nicci | 13.12.2010. u 23:01 | opcije
Zapravo rezano, billy, kod suseda je druga polovica. A ja pijem kuhano vino. Kaj vas još zanima?
Autor: vegavega8 | 13.12.2010. u 23:01 | opcije
Eh, nicci, ne širi dezinformacije: prvo provod, onda oblizeki pa onda predaja. Nije on neki lak momak!
Autor: vegavega8 | 13.12.2010. u 23:02 | opcije
hehe, kaj još... daj nici pukni...
Autor: _billy_idol_ | 13.12.2010. u 23:03 | opcije
Tko je onaj lik s naočalama?Zbunj.
Autor: nicci | 13.12.2010. u 23:03 | opcije
Kjele, eto vidiš... konačno si i ti našel pravu koku :)
Autor: TeeJay | 13.12.2010. u 23:03 | opcije
Bokte, Kjele ko Super Hik, stiti jake od nemocnih....
Autor: juicy-mama | 13.12.2010. u 23:03 | opcije
..već vidim, čaj... kamilica, i to...
Autor: _billy_idol_ | 13.12.2010. u 23:04 | opcije
Baš ste slatki!!
Autor: nicci | 13.12.2010. u 23:04 | opcije
Susedov odraz u staklu. Bar mislim.
Autor: vegavega8 | 13.12.2010. u 23:04 | opcije
Ma nema veze.Šteta kaj se nova haljina ne vidi;)
Autor: nicci | 13.12.2010. u 23:06 | opcije
TeeJay, hvala ti što si ovjekovječio ovaj sudbonosan trenutak!
Autor: vegavega8 | 13.12.2010. u 23:06 | opcije
Jesemti, nema mi caja-sunca - bit će da su ga jaki ipak pjiveli zbog slabog. No dobjo, on je majo hik, zapraf, superhik ;-))
Autor: vegavega8 | 13.12.2010. u 23:07 | opcije
Vega, bila mi je prava pučka svečanost ;)
Autor: TeeJay | 13.12.2010. u 23:07 | opcije
Billy, ja vidim janjčeke, odojčeke i to :-)))
Autor: vegavega8 | 13.12.2010. u 23:07 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=pfV8fZK3YGQ
Autor: nicci | 13.12.2010. u 23:08 | opcije
Ma frigaš haljinu, nicci, nju bi cijenile samo žene, i to one koje imaju dobar ukus.
Autor: vegavega8 | 13.12.2010. u 23:08 | opcije
Ne ulazim u količinu sreće na ovoj fotografiji, ali...vrlo degutantno. I pošto se radi o slikovnom prikazu koji sam prisiljen gledati, onda ću biti i slobodan komentirati da mi pogled na ovu fotografiju uzrokuje privremenu impotenciju, ka tendenciji ka trajnoj. Inače, bitno bi se popravio umjetnički dojam same fotografije da dotični drži jabuku u ustima.
Autor: berezin_matok | 13.12.2010. u 23:09 | opcije
Buš mu nosila turpiju u zatvor.Rooomaaantičnooo!!!
Autor: nicci | 13.12.2010. u 23:09 | opcije
Hahaha, nicci, ti bi bila djeveruša?! Sigurno se nadaš nekom dobrom kumu ;-))
Autor: vegavega8 | 13.12.2010. u 23:09 | opcije
Heheheh...ljubomorko.
Autor: nicci | 13.12.2010. u 23:10 | opcije
Jok...vjenčanju u Vegasu;)
Autor: nicci | 13.12.2010. u 23:10 | opcije
A kak neće biti, pa i sam veli da je impotentan. I tješi se da je privremeno, moš mislit!
Autor: vegavega8 | 13.12.2010. u 23:11 | opcije
Kad smo se čuli, u pozadini je svirao Elvis ;-))
Autor: vegavega8 | 13.12.2010. u 23:11 | opcije
Hahahahahahhaa!ZNAK!
Autor: nicci | 13.12.2010. u 23:12 | opcije
Sigurna sam da si rekla "DA!" kad si se javila:)
Autor: nicci | 13.12.2010. u 23:12 | opcije
Pa i nisam, nego "Što ima?"
Autor: vegavega8 | 13.12.2010. u 23:13 | opcije
Oprostite,ja se ne mogu prestati smijati:-)))...već pola sata se smijem.
Autor: hombre_le | 13.12.2010. u 23:14 | opcije
Uf.
Autor: nicci | 13.12.2010. u 23:14 | opcije
Šta ima?!Mrh..
Autor: nicci | 13.12.2010. u 23:14 | opcije
Eto, viš kak je veselje zarazno :-)))
Autor: vegavega8 | 13.12.2010. u 23:15 | opcije
A već sat vremena si mogla biti supruga.Ti si rekla "DA!"...briga te.Takac-makac.
Autor: nicci | 13.12.2010. u 23:15 | opcije
A nemrem ja protiv svoje naravi, nicci. Misliš da sam trebala reći "da"? Sam tak?
Autor: vegavega8 | 13.12.2010. u 23:15 | opcije
Je, ali onda bih sad fakat morala peći kruh s turpijom. Cijelu noć!
Autor: vegavega8 | 13.12.2010. u 23:16 | opcije
Da:)
Autor: nicci | 13.12.2010. u 23:17 | opcije
udavi ženu bolan
Autor: nikolina54 | 13.12.2010. u 23:17 | opcije
Hehehe...sad bi već mogla tražiti utjehu na pvtu:)
Autor: nicci | 13.12.2010. u 23:18 | opcije
(Možda sutra opet pusti Elvisa... al ne bu dobro ako bude "Moja Hercegovina".)
Autor: vegavega8 | 13.12.2010. u 23:18 | opcije
Prva bračna noć bi nam bila po zakonu.
Autor: vegavega8 | 13.12.2010. u 23:19 | opcije
valjda onaj s njegove desne strane ne bu moral biti kum:)
Autor: -2longalone- | 13.12.2010. u 23:19 | opcije
Ček...jel' to ona "tvoje ime, moje prezime?"
Autor: nicci | 13.12.2010. u 23:19 | opcije
veleprodaja, maloprodaja, sve to ima zemlja ta.
vega je dosad bila gl. neobrazvana, zaostala i sl.
to mi isto nije bistro baš.
uzmeš valjda ime mate, a zadržiš prezime. renić je žensko sto posto
Autor: nikolina54 | 13.12.2010. u 23:21 | opcije
Hehehe...a novi nick bi ti bio Gdja_kjeje:))))))
Autor: nicci | 13.12.2010. u 23:21 | opcije
Hehe, ima brzih kredita, 2long!
Autor: vegavega8 | 13.12.2010. u 23:21 | opcije
Hahahahahaha!Luda babo!
Autor: nicci | 13.12.2010. u 23:21 | opcije
krejzi vega
Autor: nikolina54 | 13.12.2010. u 23:22 | opcije
Je, ta, nicci. To mi je puštao cijelo ljeto, a ja - tuka! ima trapava praf! - nikak da skužim :-((
Autor: vegavega8 | 13.12.2010. u 23:22 | opcije
Samo vježbaj.Od danas se na tel javljaj sa "DA!"
Autor: nicci | 13.12.2010. u 23:23 | opcije
Gđa Kjele - kako to gordo zvuči! :-)))))))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 13.12.2010. u 23:23 | opcije
:)))
Autor: nicci | 13.12.2010. u 23:24 | opcije
bože me sačuvaj. zamisli. kre-nuša ime.
znate vi kako je štitnjača zajebana.drmax je trablica. guglala stare koline blogove + luksove. pustila brčne, češe jajnike, puši.
ne znaju na sudu što će s njom. ajd ti razvedi istospolni brak
Autor: nikolina54 | 13.12.2010. u 23:24 | opcije
Ma da, pa da me nazove šef i pita jel bih radila prekovremeno! Ostajem ja pri svojem "Što ima?"
Autor: vegavega8 | 13.12.2010. u 23:24 | opcije
Hahahahahahah!
Autor: nicci | 13.12.2010. u 23:24 | opcije
a vega s JA
Autor: nikolina54 | 13.12.2010. u 23:24 | opcije
Ma pusti sad nesretnicu, nikolina, ajmo mi isplanirati vjenčanje u Vegasu, a reprizu u Hercegovini. U Vegasu ćeš nam nositi žetone, a u Hercegovini maslinove grančice. Jel može? A moš i iskočiti iz kolača s pelinkovcem! :-)))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 13.12.2010. u 23:25 | opcije
Jooj...koja bi to fešta bila...
Autor: nicci | 13.12.2010. u 23:28 | opcije
Bit će, nicci, bit će ;-)) Idem sad pronaći turpiju, nek se nađe, a vi onog malog gore malo oporavite od impotencije, šteta ga je tako mladog... Noćka! :-)))))
Autor: vegavega8 | 13.12.2010. u 23:29 | opcije
haha. šta ćemo na blidinju. kupati se gole s antom pavlovićem i bacati lučića s jahte.
mogu li ja pivati
Autor: nikolina54 | 13.12.2010. u 23:30 | opcije
ček, sto eura, banak po 20.
ženite se
Autor: nikolina54 | 13.12.2010. u 23:31 | opcije
Hehehe...jesam ti rekla da sam upoznala Pavlovića?Jbt...usrala se.
Autor: nicci | 13.12.2010. u 23:32 | opcije
nicci i ja kitimo svatove. pribadač u kitu. s mesliđanom.
hehe, znam ko će pisati zavjete
Autor: nikolina54 | 13.12.2010. u 23:33 | opcije
ja se uspila i posvađati s njim
Autor: nikolina54 | 13.12.2010. u 23:33 | opcije
Oćemo zvati skajastu i trapastu? Da drže svijeću, ha?
Autor: vegavega8 | 13.12.2010. u 23:34 | opcije
Svi s bloga moraju biti pozvani.50 ljudi a 1000 nickova.Svadbu sa soma ljudi ne znam tko je zadnji imao.
Autor: nicci | 13.12.2010. u 23:36 | opcije
Pa viš, ako se kum ne isprsi, možemo i kod mene doma. A Kjele i ja onda zapalimo u Las Vegas na medeno kockanje. Nicci i Nikolina mogu s nama, trebat će netko nositi sve što osvojimo.
Autor: vegavega8 | 13.12.2010. u 23:38 | opcije
:)
Autor: nicci | 13.12.2010. u 23:39 | opcije
Samo, tko će mi čuvati šaponju?
Autor: vegavega8 | 13.12.2010. u 23:39 | opcije
Hmm...mogu ja.Pasica bi bila sreeetnaaa...
Autor: nicci | 13.12.2010. u 23:41 | opcije
Ma ne, njega ćemo poslati Juicy na ferije :-)) Joj, sad zbilja gibam, noćka!!!
Autor: vegavega8 | 13.12.2010. u 23:45 | opcije