Vega i Kjele...zaljubljeni par...kad se budu vjenčali..skupit ćemo za dar!!! Znala sam ja da si ti fifica...ali nisam znala da si deluxe fifica:-))

Autor: guantanamera   |   13.12.2010. u 22:47   |   opcije


Ma fufenda! Nema više umanjenica!

Autor: vegavega8   |   13.12.2010. u 22:48   |   opcije


E to miki, cekam cijeli dan!!!!!

Autor: juicy-mama   |   13.12.2010. u 22:48   |   opcije


da bi riječ rekla:-)super fotka vega:-)

Autor: 1svijet   |   13.12.2010. u 22:48   |   opcije


Mogu samo napisati da ste zbilja narasli.

Autor: _foxhound_   |   13.12.2010. u 22:49   |   opcije


Eh, mojao je caj odobjiti.

Autor: vegavega8   |   13.12.2010. u 22:49   |   opcije


Super slička, je li to od subote? :)

Autor: boooocka   |   13.12.2010. u 22:49   |   opcije


Hvala, 1svijet, bilo je baš veselo :-))))

Autor: vegavega8   |   13.12.2010. u 22:50   |   opcije


Je, foxiću, bujamo od sreće :-))

Autor: vegavega8   |   13.12.2010. u 22:50   |   opcije


Aha, booocka, subotnja. Viš kak me zgjabio, kao da je znao da će imati okjšaj s neizvjesnim ishodom.

Autor: vegavega8   |   13.12.2010. u 22:51   |   opcije


ajme u kjele lipe glave...pravo rezervno sunce ako se ovo zamraći...em sija em je obujam hehhehhe

Autor: _korenat_   |   13.12.2010. u 22:52   |   opcije


Takav je kjeje, kad ujovi, pošteno ujovi! :))

Autor: boooocka   |   13.12.2010. u 22:52   |   opcije


...neizvjesni?

Autor: juicy-mama   |   13.12.2010. u 22:53   |   opcije


Je, kore, zato mu ja tepam "Sunce moje djago" ;-))

Autor: vegavega8   |   13.12.2010. u 22:53   |   opcije


Pošteno je, booocka, ali nije temeljito: veli da se boji šaponje!

Autor: vegavega8   |   13.12.2010. u 22:54   |   opcije


dakle, vega... jel on zaista tak frflja... jezikom...

Autor: _billy_idol_   |   13.12.2010. u 22:54   |   opcije


Hehe, nije ni čudo, šaponja opasno brani vlastiti teritorij :)

Autor: boooocka   |   13.12.2010. u 22:54   |   opcije


Ah, kjele je danas bio vitez-zaštitnik poniženih, potlačenih i nepravedno oglobljenih pa se poštemao su murjom, juicy. Sad čeka hoćel doć po njega ili im je prekomplicirano pisati zapisnik.

Autor: vegavega8   |   13.12.2010. u 22:55   |   opcije


Oni ti jezikom po želji i potrebi, billy.

Autor: vegavega8   |   13.12.2010. u 22:55   |   opcije


baš ste lip par..))) nego, kako se snalazi u zvjerinjaku jesu li ga beštijice prihvatile..)))

Autor: _korenat_   |   13.12.2010. u 22:55   |   opcije


Samo mi nije jasno zakaj je i suseda vgriznul, vrag ga skelil! Nisam ni slutila da bi sused tu imal nekih nakana ;-))

Autor: vegavega8   |   13.12.2010. u 22:56   |   opcije


Slatkice moje:)))

Autor: nicci   |   13.12.2010. u 22:56   |   opcije


hahaha,kjele je vrag,a ne car:-)))

Autor: 1svijet   |   13.12.2010. u 22:56   |   opcije


Kore, svi se bore za moju ljubav! A ja bujam :-)))))))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   13.12.2010. u 22:57   |   opcije


ne važi

Autor: Petra-a-stijena   |   13.12.2010. u 22:57   |   opcije


opet si mu sakrila oči

Autor: Petra-a-stijena   |   13.12.2010. u 22:57   |   opcije


jbte,sve puno vitezova ovdje:)

Autor: -2longalone-   |   13.12.2010. u 22:58   |   opcije


Hahaha, šaponja je i mene zamalo ugrizao, a nisam imala nikakvih pretenzija :D

Autor: boooocka   |   13.12.2010. u 22:58   |   opcije


Štaš, Petra, sebična sam: hoću da ima oči samo za mene ;-))

Autor: vegavega8   |   13.12.2010. u 22:59   |   opcije


Šaponja je hard to get, booocka, a isto zahtijeva i od mene.

Autor: vegavega8   |   13.12.2010. u 22:59   |   opcije


..i, hm, velebitsko... tamno..

Autor: _billy_idol_   |   13.12.2010. u 23:00   |   opcije


(nu lažljivice!Šaponja se proda za par oblizeka):)

Autor: nicci   |   13.12.2010. u 23:01   |   opcije


Zapravo rezano, billy, kod suseda je druga polovica. A ja pijem kuhano vino. Kaj vas još zanima?

Autor: vegavega8   |   13.12.2010. u 23:01   |   opcije


Eh, nicci, ne širi dezinformacije: prvo provod, onda oblizeki pa onda predaja. Nije on neki lak momak!

Autor: vegavega8   |   13.12.2010. u 23:02   |   opcije


hehe, kaj još... daj nici pukni...

Autor: _billy_idol_   |   13.12.2010. u 23:03   |   opcije


Tko je onaj lik s naočalama?Zbunj.

Autor: nicci   |   13.12.2010. u 23:03   |   opcije


Kjele, eto vidiš... konačno si i ti našel pravu koku :)

Autor: TeeJay   |   13.12.2010. u 23:03   |   opcije


Bokte, Kjele ko Super Hik, stiti jake od nemocnih....

Autor: juicy-mama   |   13.12.2010. u 23:03   |   opcije


..već vidim, čaj... kamilica, i to...

Autor: _billy_idol_   |   13.12.2010. u 23:04   |   opcije


Baš ste slatki!!

Autor: nicci   |   13.12.2010. u 23:04   |   opcije


Susedov odraz u staklu. Bar mislim.

Autor: vegavega8   |   13.12.2010. u 23:04   |   opcije


Ma nema veze.Šteta kaj se nova haljina ne vidi;)

Autor: nicci   |   13.12.2010. u 23:06   |   opcije


TeeJay, hvala ti što si ovjekovječio ovaj sudbonosan trenutak!

Autor: vegavega8   |   13.12.2010. u 23:06   |   opcije


Jesemti, nema mi caja-sunca - bit će da su ga jaki ipak pjiveli zbog slabog. No dobjo, on je majo hik, zapraf, superhik ;-))

Autor: vegavega8   |   13.12.2010. u 23:07   |   opcije


Vega, bila mi je prava pučka svečanost ;)

Autor: TeeJay   |   13.12.2010. u 23:07   |   opcije


Billy, ja vidim janjčeke, odojčeke i to :-)))

Autor: vegavega8   |   13.12.2010. u 23:07   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=pfV8fZK3YGQ

Autor: nicci   |   13.12.2010. u 23:08   |   opcije


Ma frigaš haljinu, nicci, nju bi cijenile samo žene, i to one koje imaju dobar ukus.

Autor: vegavega8   |   13.12.2010. u 23:08   |   opcije


Ne ulazim u količinu sreće na ovoj fotografiji, ali...vrlo degutantno. I pošto se radi o slikovnom prikazu koji sam prisiljen gledati, onda ću biti i slobodan komentirati da mi pogled na ovu fotografiju uzrokuje privremenu impotenciju, ka tendenciji ka trajnoj. Inače, bitno bi se popravio umjetnički dojam same fotografije da dotični drži jabuku u ustima.

Autor: berezin_matok   |   13.12.2010. u 23:09   |   opcije


Buš mu nosila turpiju u zatvor.Rooomaaantičnooo!!!

Autor: nicci   |   13.12.2010. u 23:09   |   opcije


Hahaha, nicci, ti bi bila djeveruša?! Sigurno se nadaš nekom dobrom kumu ;-))

Autor: vegavega8   |   13.12.2010. u 23:09   |   opcije


Heheheh...ljubomorko.

Autor: nicci   |   13.12.2010. u 23:10   |   opcije


Jok...vjenčanju u Vegasu;)

Autor: nicci   |   13.12.2010. u 23:10   |   opcije


A kak neće biti, pa i sam veli da je impotentan. I tješi se da je privremeno, moš mislit!

Autor: vegavega8   |   13.12.2010. u 23:11   |   opcije


Kad smo se čuli, u pozadini je svirao Elvis ;-))

Autor: vegavega8   |   13.12.2010. u 23:11   |   opcije


Hahahahahahhaa!ZNAK!

Autor: nicci   |   13.12.2010. u 23:12   |   opcije


Sigurna sam da si rekla "DA!" kad si se javila:)

Autor: nicci   |   13.12.2010. u 23:12   |   opcije


Pa i nisam, nego "Što ima?"

Autor: vegavega8   |   13.12.2010. u 23:13   |   opcije


Oprostite,ja se ne mogu prestati smijati:-)))...već pola sata se smijem.

Autor: hombre_le   |   13.12.2010. u 23:14   |   opcije


Uf.

Autor: nicci   |   13.12.2010. u 23:14   |   opcije


Šta ima?!Mrh..

Autor: nicci   |   13.12.2010. u 23:14   |   opcije


Eto, viš kak je veselje zarazno :-)))

Autor: vegavega8   |   13.12.2010. u 23:15   |   opcije


A već sat vremena si mogla biti supruga.Ti si rekla "DA!"...briga te.Takac-makac.

Autor: nicci   |   13.12.2010. u 23:15   |   opcije


A nemrem ja protiv svoje naravi, nicci. Misliš da sam trebala reći "da"? Sam tak?

Autor: vegavega8   |   13.12.2010. u 23:15   |   opcije


Je, ali onda bih sad fakat morala peći kruh s turpijom. Cijelu noć!

Autor: vegavega8   |   13.12.2010. u 23:16   |   opcije


Da:)

Autor: nicci   |   13.12.2010. u 23:17   |   opcije


udavi ženu bolan

Autor: nikolina54   |   13.12.2010. u 23:17   |   opcije


Hehehe...sad bi već mogla tražiti utjehu na pvtu:)

Autor: nicci   |   13.12.2010. u 23:18   |   opcije


(Možda sutra opet pusti Elvisa... al ne bu dobro ako bude "Moja Hercegovina".)

Autor: vegavega8   |   13.12.2010. u 23:18   |   opcije


Prva bračna noć bi nam bila po zakonu.

Autor: vegavega8   |   13.12.2010. u 23:19   |   opcije


valjda onaj s njegove desne strane ne bu moral biti kum:)

Autor: -2longalone-   |   13.12.2010. u 23:19   |   opcije


Ček...jel' to ona "tvoje ime, moje prezime?"

Autor: nicci   |   13.12.2010. u 23:19   |   opcije


veleprodaja, maloprodaja, sve to ima zemlja ta.
vega je dosad bila gl. neobrazvana, zaostala i sl.
to mi isto nije bistro baš.
uzmeš valjda ime mate, a zadržiš prezime. renić je žensko sto posto

Autor: nikolina54   |   13.12.2010. u 23:21   |   opcije


Hehehe...a novi nick bi ti bio Gdja_kjeje:))))))

Autor: nicci   |   13.12.2010. u 23:21   |   opcije


Hehe, ima brzih kredita, 2long!

Autor: vegavega8   |   13.12.2010. u 23:21   |   opcije


Hahahahahaha!Luda babo!

Autor: nicci   |   13.12.2010. u 23:21   |   opcije


krejzi vega

Autor: nikolina54   |   13.12.2010. u 23:22   |   opcije


Je, ta, nicci. To mi je puštao cijelo ljeto, a ja - tuka! ima trapava praf! - nikak da skužim :-((

Autor: vegavega8   |   13.12.2010. u 23:22   |   opcije


Samo vježbaj.Od danas se na tel javljaj sa "DA!"

Autor: nicci   |   13.12.2010. u 23:23   |   opcije


Gđa Kjele - kako to gordo zvuči! :-)))))))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   13.12.2010. u 23:23   |   opcije


:)))

Autor: nicci   |   13.12.2010. u 23:24   |   opcije


bože me sačuvaj. zamisli. kre-nuša ime.
znate vi kako je štitnjača zajebana.drmax je trablica. guglala stare koline blogove + luksove. pustila brčne, češe jajnike, puši.
ne znaju na sudu što će s njom. ajd ti razvedi istospolni brak

Autor: nikolina54   |   13.12.2010. u 23:24   |   opcije


Ma da, pa da me nazove šef i pita jel bih radila prekovremeno! Ostajem ja pri svojem "Što ima?"

Autor: vegavega8   |   13.12.2010. u 23:24   |   opcije


Hahahahahahah!

Autor: nicci   |   13.12.2010. u 23:24   |   opcije


a vega s JA

Autor: nikolina54   |   13.12.2010. u 23:24   |   opcije


Ma pusti sad nesretnicu, nikolina, ajmo mi isplanirati vjenčanje u Vegasu, a reprizu u Hercegovini. U Vegasu ćeš nam nositi žetone, a u Hercegovini maslinove grančice. Jel može? A moš i iskočiti iz kolača s pelinkovcem! :-)))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   13.12.2010. u 23:25   |   opcije


Jooj...koja bi to fešta bila...

Autor: nicci   |   13.12.2010. u 23:28   |   opcije


Bit će, nicci, bit će ;-)) Idem sad pronaći turpiju, nek se nađe, a vi onog malog gore malo oporavite od impotencije, šteta ga je tako mladog... Noćka! :-)))))

Autor: vegavega8   |   13.12.2010. u 23:29   |   opcije


haha. šta ćemo na blidinju. kupati se gole s antom pavlovićem i bacati lučića s jahte.
mogu li ja pivati

Autor: nikolina54   |   13.12.2010. u 23:30   |   opcije


ček, sto eura, banak po 20.
ženite se

Autor: nikolina54   |   13.12.2010. u 23:31   |   opcije


Hehehe...jesam ti rekla da sam upoznala Pavlovića?Jbt...usrala se.

Autor: nicci   |   13.12.2010. u 23:32   |   opcije


nicci i ja kitimo svatove. pribadač u kitu. s mesliđanom.
hehe, znam ko će pisati zavjete

Autor: nikolina54   |   13.12.2010. u 23:33   |   opcije


ja se uspila i posvađati s njim

Autor: nikolina54   |   13.12.2010. u 23:33   |   opcije


Oćemo zvati skajastu i trapastu? Da drže svijeću, ha?

Autor: vegavega8   |   13.12.2010. u 23:34   |   opcije


Svi s bloga moraju biti pozvani.50 ljudi a 1000 nickova.Svadbu sa soma ljudi ne znam tko je zadnji imao.

Autor: nicci   |   13.12.2010. u 23:36   |   opcije


Pa viš, ako se kum ne isprsi, možemo i kod mene doma. A Kjele i ja onda zapalimo u Las Vegas na medeno kockanje. Nicci i Nikolina mogu s nama, trebat će netko nositi sve što osvojimo.

Autor: vegavega8   |   13.12.2010. u 23:38   |   opcije


:)

Autor: nicci   |   13.12.2010. u 23:39   |   opcije


Samo, tko će mi čuvati šaponju?

Autor: vegavega8   |   13.12.2010. u 23:39   |   opcije


Hmm...mogu ja.Pasica bi bila sreeetnaaa...

Autor: nicci   |   13.12.2010. u 23:41   |   opcije


Ma ne, njega ćemo poslati Juicy na ferije :-)) Joj, sad zbilja gibam, noćka!!!

Autor: vegavega8   |   13.12.2010. u 23:45   |   opcije


Dodaj komentar