Nešto su mi tihi gosti.
Autor: vegavega8 | 14.12.2010. u 21:03 | opcije
Očito nisu u svojem elementu.
Autor: vegavega8 | 14.12.2010. u 21:03 | opcije
Ili su se sakrili u štalu?
Autor: vegavega8 | 14.12.2010. u 21:03 | opcije
Ma ovi su slatki i mili, nemrem ih usporediti ni skim ovdje na Blogu
Autor: juicy-mama | 14.12.2010. u 21:10 | opcije
evo me kaj ste me tjebaji????
Autor: kjele | 14.12.2010. u 21:12 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=vGrO-pBucwk
Autor: kjele | 14.12.2010. u 21:14 | opcije
Juicy, pa svatko ima bar neku dobru stranu. Evo, magarci su fakat zgodni ;-))
Autor: vegavega8 | 14.12.2010. u 21:15 | opcije
Da malo protreseš slamu, kjele?
Autor: vegavega8 | 14.12.2010. u 21:15 | opcije
uh kakve sam voje potjesaj bi nekom zube.....
Autor: kjele | 14.12.2010. u 21:16 | opcije
Kjele, nis ne brini, dok je nas tu, ti si na sigurnom...
Autor: juicy-mama | 14.12.2010. u 21:19 | opcije
Pa nećemo valjda goste gladne otpraviti, zaboga?! Malo prazne slame im daj, mislit će da je to kontinentalna blitva. A ima i lanjskih oraha za glodavce.
Autor: vegavega8 | 14.12.2010. u 21:20 | opcije
si vidja mamice kako me objajavaju???matej im....
Autor: kjele | 14.12.2010. u 21:22 | opcije
Kjele, psi laju, a karavane prolaze, drugim rijecima t. i. j. m. :)
Autor: juicy-mama | 14.12.2010. u 21:26 | opcije
pa ne bojim se ja mamice.......samo mi kjivo kad idioti nemjeju shvatit da je jeajni život nekaj sasvim djugo od ovoga,,,,,,,,,
Autor: kjele | 14.12.2010. u 21:28 | opcije
dobra večer :)
Autor: TeeJay | 14.12.2010. u 21:31 | opcije
A čuj, mi nemamo razloga zbog ičega prpariti: ljudi smo na mjestu, imamo svoje društvo i svoja veselja, a magarci su ponekad zabavni, zar ne?
Autor: vegavega8 | 14.12.2010. u 21:33 | opcije
...dobra vecern i tebi Tee Jay...
Autor: juicy-mama | 14.12.2010. u 21:33 | opcije
samo da vam velim da je kod mene sunčano, a nebo je plavo :)
Autor: TeeJay | 14.12.2010. u 21:35 | opcije
skoro kao na ovoj fotki... istina je i to da je mrak, pa se to sve skupa baš dobro ne vidi :)
Autor: TeeJay | 14.12.2010. u 21:36 | opcije
ali bitan je osjećaj :)
Autor: TeeJay | 14.12.2010. u 21:37 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=RWI3HLOQ_Z0&feature=related
Autor: kjele | 14.12.2010. u 21:39 | opcije
jesu to slike od drleta, hahahahahahahha
Autor: JebemBesplatno | 14.12.2010. u 21:39 | opcije
Kjele... daj mi 20 tanjura da ih razbijem :))
Autor: TeeJay | 14.12.2010. u 21:41 | opcije
opaja,,,i naš teyay se jaspištoljio,,,,,ma nema do cigana...........
Autor: kjele | 14.12.2010. u 21:42 | opcije
Pusa, TJ, moram sad malo off, ali se vratim kasnije :-))
Autor: vegavega8 | 14.12.2010. u 21:42 | opcije
Pusa i tebi Vega :)* ... sam ti odi... i dojdi nam opet :)
Autor: TeeJay | 14.12.2010. u 21:57 | opcije
Istina Kjele... malo sam se zanio :))
Autor: TeeJay | 14.12.2010. u 21:57 | opcije
neka si,,,,,,,,,,,,,,,,sad ču ja početi................
Autor: kjele | 14.12.2010. u 21:58 | opcije
