Nešto su mi tihi gosti.

Autor: vegavega8   |   14.12.2010. u 21:03   |   opcije


Očito nisu u svojem elementu.

Autor: vegavega8   |   14.12.2010. u 21:03   |   opcije


Ili su se sakrili u štalu?

Autor: vegavega8   |   14.12.2010. u 21:03   |   opcije


Ma ovi su slatki i mili, nemrem ih usporediti ni skim ovdje na Blogu

Autor: juicy-mama   |   14.12.2010. u 21:10   |   opcije


evo me kaj ste me tjebaji????

Autor: kjele   |   14.12.2010. u 21:12   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=vGrO-pBucwk

Autor: kjele   |   14.12.2010. u 21:14   |   opcije


Juicy, pa svatko ima bar neku dobru stranu. Evo, magarci su fakat zgodni ;-))

Autor: vegavega8   |   14.12.2010. u 21:15   |   opcije


Da malo protreseš slamu, kjele?

Autor: vegavega8   |   14.12.2010. u 21:15   |   opcije


uh kakve sam voje potjesaj bi nekom zube.....

Autor: kjele   |   14.12.2010. u 21:16   |   opcije


Kjele, nis ne brini, dok je nas tu, ti si na sigurnom...

Autor: juicy-mama   |   14.12.2010. u 21:19   |   opcije


Pa nećemo valjda goste gladne otpraviti, zaboga?! Malo prazne slame im daj, mislit će da je to kontinentalna blitva. A ima i lanjskih oraha za glodavce.

Autor: vegavega8   |   14.12.2010. u 21:20   |   opcije


si vidja mamice kako me objajavaju???matej im....

Autor: kjele   |   14.12.2010. u 21:22   |   opcije


Kjele, psi laju, a karavane prolaze, drugim rijecima t. i. j. m. :)

Autor: juicy-mama   |   14.12.2010. u 21:26   |   opcije


pa ne bojim se ja mamice.......samo mi kjivo kad idioti nemjeju shvatit da je jeajni život nekaj sasvim djugo od ovoga,,,,,,,,,

Autor: kjele   |   14.12.2010. u 21:28   |   opcije


dobra večer :)

Autor: TeeJay   |   14.12.2010. u 21:31   |   opcije


A čuj, mi nemamo razloga zbog ičega prpariti: ljudi smo na mjestu, imamo svoje društvo i svoja veselja, a magarci su ponekad zabavni, zar ne?

Autor: vegavega8   |   14.12.2010. u 21:33   |   opcije


...dobra vecern i tebi Tee Jay...

Autor: juicy-mama   |   14.12.2010. u 21:33   |   opcije


samo da vam velim da je kod mene sunčano, a nebo je plavo :)

Autor: TeeJay   |   14.12.2010. u 21:35   |   opcije


skoro kao na ovoj fotki... istina je i to da je mrak, pa se to sve skupa baš dobro ne vidi :)

Autor: TeeJay   |   14.12.2010. u 21:36   |   opcije


ali bitan je osjećaj :)

Autor: TeeJay   |   14.12.2010. u 21:37   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=RWI3HLOQ_Z0&feature=related

Autor: kjele   |   14.12.2010. u 21:39   |   opcije


jesu to slike od drleta, hahahahahahahha

Autor: JebemBesplatno   |   14.12.2010. u 21:39   |   opcije


Kjele... daj mi 20 tanjura da ih razbijem :))

Autor: TeeJay   |   14.12.2010. u 21:41   |   opcije


opaja,,,i naš teyay se jaspištoljio,,,,,ma nema do cigana...........

Autor: kjele   |   14.12.2010. u 21:42   |   opcije


Pusa, TJ, moram sad malo off, ali se vratim kasnije :-))

Autor: vegavega8   |   14.12.2010. u 21:42   |   opcije


Pusa i tebi Vega :)* ... sam ti odi... i dojdi nam opet :)

Autor: TeeJay   |   14.12.2010. u 21:57   |   opcije


Istina Kjele... malo sam se zanio :))

Autor: TeeJay   |   14.12.2010. u 21:57   |   opcije


neka si,,,,,,,,,,,,,,,,sad ču ja početi................

Autor: kjele   |   14.12.2010. u 21:58   |   opcije


Dodaj komentar