DOČEK

15.12.2010. u 9:04   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Dobro ti jutro , uffff kad ce se laste vratiti

Autor: raky03   |   15.12.2010. u 9:05   |   opcije


pa nisu budalaste da će se vratiti.
leti s njima na jug i sanader drug

Autor: nikolina54   |   15.12.2010. u 9:10   |   opcije


Dobro jutro, raky! Eh, do lastavica je još daleko, ali možda svrati poneki vrapčić ;-))

Autor: vegavega8   |   15.12.2010. u 9:10   |   opcije


Nikolina, svaka ptica svome jatu leti, jel' tak, a meni je drago što je u mojem ostala ševa ;-))

Autor: vegavega8   |   15.12.2010. u 9:12   |   opcije


E trebali ste stavit natpis vrabac vrati se , sanaderje u alpama ,

Autor: raky03   |   15.12.2010. u 9:14   |   opcije


Mala ptica seva , veselo nam pijeva firuli firu la ,

Autor: raky03   |   15.12.2010. u 9:15   |   opcije


Dobro jutro ! Baš se veselim da mogu pohvaliti ovu divnu sliku. Predivno je, ali nije niti čudno jer najbolje sam zapise čitao upravo iz Vaše radionice remek djela. Koristim još jednom prigodu da zahvalim što nam podarujete ljepotu, vedrinu i smisao dolaska na ovu stranicu. Uvijek je lijepo pročitati sve što napišete, a nadasve pogledati Vaš odličan odabir slika. Više puta se polemiziralo o stupnju kvalitete tekstova kojima prezentirate vlastitu kreaciju i osobnost, ali ja mogu reći samo slijedeće; to je to ! Nemojte da Vas mogući trenutak ili hir ikada odlogiraju s ove stranice ! Ujedno bih preporučio tvrtci koja posjeduje iskrica.com da prigodnim čekom, barem za Božić, nagrade Vaše davanje obola istoj stranici i weblogu. Sretno i samo nastavite ovako...zbog svih nas.

Autor: scorpio_net   |   15.12.2010. u 9:17   |   opcije


Mislim da je ova mačka apolitična, raky: može joj se - pogle kak se fino potkožila!

Autor: vegavega8   |   15.12.2010. u 9:21   |   opcije


Ma ugojena zdrava i prestrasena ka da gleda na pandure ,parimi ka da je nesto zgrijesila,

Autor: raky03   |   15.12.2010. u 9:25   |   opcije


A bit će da je nešto maznula! :-))

Autor: vegavega8   |   15.12.2010. u 9:29   |   opcije


eda mora daima grijeha , Ajde trigre salazi sa biljke

Autor: raky03   |   15.12.2010. u 9:34   |   opcije


Nemere to samo tako kad je pun želudac - sad malo mora sve nas skupa gledati s visoka.

Autor: vegavega8   |   15.12.2010. u 9:47   |   opcije


e da poslije dobra komad treba malo i odmorit ,samo neznam sta joj oci ovako svijetle

Autor: raky03   |   15.12.2010. u 9:51   |   opcije


Cakle od sreće :-)))

Autor: vegavega8   |   15.12.2010. u 9:57   |   opcije


Dodaj komentar