I RECI MU, NEK BUDE MESA NA KOSTI, I DLAKE NA CURI, OK?

15.12.2010. u 23:17 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
riječ je Božja
Autor: nikolina54 | 15.12.2010. u 23:20 | opcije
ste kad čuji da se mačkica moja depijijat..............
Autor: kjele | 15.12.2010. u 23:21 | opcije
Koja točno, Nikolina? Da mu je ne diram.
Autor: vegavega8 | 15.12.2010. u 23:22 | opcije
Jesmo, kjele, moja se izdepilirala na električnu pećicu.
Autor: vegavega8 | 15.12.2010. u 23:22 | opcije
a u pizdu matejinu,,,,,pa jesi ju skujija???jej joj bijo vjuće?
Autor: kjele | 15.12.2010. u 23:24 | opcije
zgodna kujica na blogu u vrijeme koje znači vrijeme za spavanje. ništa više od toga. primitivno uobičajeno u isto vrijeme koje voi k zaglupljivanju jednako kao i dobrojutarnje slike uz nazovi duhovite komentare koje ne bi nitko drugi prožvakao do li , naravno. I S K R I C A" uglavnom(vrlo potrošeno i zaglupljujuće po sav prisutni puk))
Autor: Illija | 15.12.2010. u 23:25 | opcije
Sva se uspajija, kjele!
Autor: vegavega8 | 15.12.2010. u 23:26 | opcije
Illija, daj si popij nekaj, bude ti svijet vedrije zgledal ;-))
Autor: vegavega8 | 15.12.2010. u 23:27 | opcije
sam ti jeko da sam jebeno bojestan????sav sam se podhjadij.......točno je vjag došaj po svoje.........
Autor: kjele | 15.12.2010. u 23:27 | opcije
tako otprilike)... k ao porcija koju ste čekanjem zaslužili.
Autor: Illija | 15.12.2010. u 23:27 | opcije
Jekao si cijelom blogu, a ja pjočitaja... I kaj, ne da baba kuhanog vina? A ja baš malopjije svoje popila :-((
Autor: vegavega8 | 15.12.2010. u 23:29 | opcije
ova - nek bude.
kosti, dlake, žvake...
dobra ona pjesma o gubitnicima
plačem od smija.
živila
Autor: nikolina54 | 15.12.2010. u 23:30 | opcije
cijenjeno čitateljstvo nikako nije zaslužilo "nečije"(tvoje) porcije ujutro i navečer. bez obzira na sadržaj. postaje degutantno, predvidljivo i deprimirujaće.
Autor: Illija | 15.12.2010. u 23:30 | opcije
Illija, jel ima kod tebe u selu kakva knjižnica? Ili da ti ja poštom pošaljem nekoliko svjetskih klasika? Ha? Jerbo vidim da žeđaš za kvalitetnim štivom. Ili samo žeđaš?
Autor: vegavega8 | 15.12.2010. u 23:30 | opcije
Pjesma o gubitnicima? Ja svaki dan ovdje čitam prozu o njima, ali pjesme preskačem.
Autor: vegavega8 | 15.12.2010. u 23:31 | opcije
može jedna veseja???????
Autor: kjele | 15.12.2010. u 23:32 | opcije
Jaspaji, kjele!
Autor: vegavega8 | 15.12.2010. u 23:33 | opcije
cccc. ne mogu virovati da te ne impresioniraju stihovi tipa "pukla glava na dva dila"
sad bi tu tibalo staviti nešto cila radi kontrasta. najmoćnija pjesnička firgura
Autor: nikolina54 | 15.12.2010. u 23:35 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=rEEYN1m1bcw
pa nek još nočas umjem ak mi je to sudbina....................ma ko ga jebe...........jaspaji vega sa sjikama na bjog,,,,nabijem ih sve..........
Autor: kjele | 15.12.2010. u 23:35 | opcije
jebi ga, znam da uvik promašim temu, al zato i volim blog.
ovo je antoogija ko i ona o pički umj. zvanoj vagina.
prejako
vega-vega:
"Oni gube da ih žene bolje ljube, dok ih tješe da im jaja mijese"
Autor: nikolina54 | 15.12.2010. u 23:37 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=uV7LDsOcMts&feature=related
Evo i tebi jedna, kjele!
Autor: vegavega8 | 15.12.2010. u 23:38 | opcije
dok muškarac plače, dok mu se tresu gaće, najradije za utjehu sisu žvače
(kad stane bez plaće)
stvarno, krele, daj neki link.
al da cepa.
volim uzeti dezodorans i skakati po stolici dok kuvam
baš ne znam nijednu novu od halida
Autor: nikolina54 | 15.12.2010. u 23:39 | opcije
Eeee, ček malo, nikolina, pa to je samo jedan stih... Moram još doraditi cijelu pjesmu. (Možda mi neka muza mužačka pomogne, ah!)
Autor: vegavega8 | 15.12.2010. u 23:40 | opcije
a jebem ti, idem sad kopirati te linkove.
ilija napisao, između ostalog, zgodna
malo se on isto upalio
Autor: nikolina54 | 15.12.2010. u 23:41 | opcije
dovoljno. vidi ti ilijicu. stoji u kutu i neće da počasti
Autor: nikolina54 | 15.12.2010. u 23:42 | opcije
pa uživaj,,,,,,,,,ja odoh dalje umijat od nazeba..................
http://www.youtube.com/watch?v=OFfp3DrVpYI
Autor: kjele | 15.12.2010. u 23:43 | opcije
Illija je pročitao knjiga o kojima vi samo možete sanjati :) nafta vlada svijetom; joachim joesten mi je zadnja. ah, vi ste ionako u rangu polusvijeta olake literature i nikada se nećete dotaknuti nčeg velikog, već ostati na razini ispravljanja gramatike i sranja vaših kućinih nazovi ljubimaca.
Autor: Illija | 15.12.2010. u 23:44 | opcije
tako sam ja ko i on uvik kući išla s tuluma sama.
dok nisam skontala da jastučići i kaubojke i džems din nisu više u modi.
i da ne možeš upaliti vatru trljanjem testisa.
al možeš dobiti upalu. 8ne grla)
i da bruk ili bruh šilds nije djevica iz drniša.
e to me najviše pogodilo
Autor: nikolina54 | 15.12.2010. u 23:46 | opcije
Evo ti, nikolina, za laku noć:
Gubitnici pobjeđuju u svakoj bici
Jer se ne boje dobiti po pici
Oni gube da ih žene bolje ljube
da ih tješe dok im jaja mijese
A pobjednički luzeri
svi odreda su guzeri
Tapšu se po ramenu i butini do boli
i tuširaju se skupa, goli
Dok za to vrijeme gubitnici
sladostrasno ridaju u pici
Autor: vegavega8 | 15.12.2010. u 23:46 | opcije
djagi ijija i ja sam svjetski čovjek,,,,,pjočitao sam sjike iz zadnjeg plajboya,,,,,uf jebemti koje štivo,,,,,zna čovjek kaj piše........
Autor: kjele | 15.12.2010. u 23:47 | opcije
kako se zvao onaj lik iz serije s međedom. aha, grizli adams
Autor: nikolina54 | 15.12.2010. u 23:47 | opcije
Ajoooooj, illija, stavi naočale: pa kud si na slikovni blog došao čitati, pobogu, čovječe!!!
Autor: vegavega8 | 15.12.2010. u 23:49 | opcije
Iako, vidiš, literatura se svugdje može iznjedriti :-))))
Autor: vegavega8 | 15.12.2010. u 23:50 | opcije
super što ste se vi istomišljenici razrahatlaisali malo :) samo veselo onako kako to samo vi znate.
Autor: Illija | 15.12.2010. u 23:51 | opcije
A ti gledaj pa uči, illija, možda i tebi krene ;-))
Autor: vegavega8 | 15.12.2010. u 23:54 | opcije
A ja krećem put kreveta i sve vas lijepo pozdravljam. Jaka vam noć :-))
Autor: vegavega8 | 15.12.2010. u 23:55 | opcije
odoh sutja kupiti smokvin jist.....jako poučno štivo se nutja može naći.....ijija pjepojučam ga i tebi........
Autor: kjele | 15.12.2010. u 23:56 | opcije
jaka noć......pozdjavlja te gojija sa sjike koji te gjlio..............
Autor: kjele | 15.12.2010. u 23:56 | opcije
haha. kopirat ću pjesmu. ne, stvarno je super, al da ga jebeš vega, nemaš pojma o šou biznisu ili kako se to već zove.
možeš dići na tom lovu dok trepneš. ovaj dio s tuširanjem je super
a što se tiče ilije, iliju stvarno volim. jes da je mrkotipan, al to je zbog klime
Autor: nikolina54 | 15.12.2010. u 23:57 | opcije
super, super, super. eto
"Gubitnici pobjeđuju u svakoj bici
Jer se ne boje dobiti po pici
Oni gube da ih žene bolje ljube
da ih tješe dok im jaja mijese
A pobjednički luzeri
svi odreda su guzeri
Tapšu se po ramenu i butini do boli
i tuširaju se skupa, goli
Dok za to vrijeme gubitnici
sladostrasno ridaju u pici"
Autor: nikolina54 | 15.12.2010. u 23:58 | opcije
uči u snu ako već ne znaš u javi ili imaš ako jaku barijeru. zapamti. ti si tu učenica vega :)
Autor: Illija | 15.12.2010. u 23:59 | opcije