riječ je Božja

Autor: nikolina54   |   15.12.2010. u 23:20   |   opcije


ste kad čuji da se mačkica moja depijijat..............

Autor: kjele   |   15.12.2010. u 23:21   |   opcije


Koja točno, Nikolina? Da mu je ne diram.

Autor: vegavega8   |   15.12.2010. u 23:22   |   opcije


Jesmo, kjele, moja se izdepilirala na električnu pećicu.

Autor: vegavega8   |   15.12.2010. u 23:22   |   opcije


a u pizdu matejinu,,,,,pa jesi ju skujija???jej joj bijo vjuće?

Autor: kjele   |   15.12.2010. u 23:24   |   opcije


zgodna kujica na blogu u vrijeme koje znači vrijeme za spavanje. ništa više od toga. primitivno uobičajeno u isto vrijeme koje voi k zaglupljivanju jednako kao i dobrojutarnje slike uz nazovi duhovite komentare koje ne bi nitko drugi prožvakao do li , naravno. I S K R I C A" uglavnom(vrlo potrošeno i zaglupljujuće po sav prisutni puk))

Autor: Illija   |   15.12.2010. u 23:25   |   opcije


Sva se uspajija, kjele!

Autor: vegavega8   |   15.12.2010. u 23:26   |   opcije


Illija, daj si popij nekaj, bude ti svijet vedrije zgledal ;-))

Autor: vegavega8   |   15.12.2010. u 23:27   |   opcije


sam ti jeko da sam jebeno bojestan????sav sam se podhjadij.......točno je vjag došaj po svoje.........

Autor: kjele   |   15.12.2010. u 23:27   |   opcije


tako otprilike)... k ao porcija koju ste čekanjem zaslužili.

Autor: Illija   |   15.12.2010. u 23:27   |   opcije


Jekao si cijelom blogu, a ja pjočitaja... I kaj, ne da baba kuhanog vina? A ja baš malopjije svoje popila :-((

Autor: vegavega8   |   15.12.2010. u 23:29   |   opcije


ova - nek bude.
kosti, dlake, žvake...
dobra ona pjesma o gubitnicima
plačem od smija.
živila

Autor: nikolina54   |   15.12.2010. u 23:30   |   opcije


cijenjeno čitateljstvo nikako nije zaslužilo "nečije"(tvoje) porcije ujutro i navečer. bez obzira na sadržaj. postaje degutantno, predvidljivo i deprimirujaće.

Autor: Illija   |   15.12.2010. u 23:30   |   opcije


Illija, jel ima kod tebe u selu kakva knjižnica? Ili da ti ja poštom pošaljem nekoliko svjetskih klasika? Ha? Jerbo vidim da žeđaš za kvalitetnim štivom. Ili samo žeđaš?

Autor: vegavega8   |   15.12.2010. u 23:30   |   opcije


Pjesma o gubitnicima? Ja svaki dan ovdje čitam prozu o njima, ali pjesme preskačem.

Autor: vegavega8   |   15.12.2010. u 23:31   |   opcije


može jedna veseja???????

Autor: kjele   |   15.12.2010. u 23:32   |   opcije


Jaspaji, kjele!

Autor: vegavega8   |   15.12.2010. u 23:33   |   opcije


cccc. ne mogu virovati da te ne impresioniraju stihovi tipa "pukla glava na dva dila"
sad bi tu tibalo staviti nešto cila radi kontrasta. najmoćnija pjesnička firgura

Autor: nikolina54   |   15.12.2010. u 23:35   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=rEEYN1m1bcw



pa nek još nočas umjem ak mi je to sudbina....................ma ko ga jebe...........jaspaji vega sa sjikama na bjog,,,,nabijem ih sve..........

Autor: kjele   |   15.12.2010. u 23:35   |   opcije


jebi ga, znam da uvik promašim temu, al zato i volim blog.
ovo je antoogija ko i ona o pički umj. zvanoj vagina.
prejako
vega-vega:
"Oni gube da ih žene bolje ljube, dok ih tješe da im jaja mijese"

Autor: nikolina54   |   15.12.2010. u 23:37   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=uV7LDsOcMts&feature=related

Evo i tebi jedna, kjele!

Autor: vegavega8   |   15.12.2010. u 23:38   |   opcije


dok muškarac plače, dok mu se tresu gaće, najradije za utjehu sisu žvače

(kad stane bez plaće)
stvarno, krele, daj neki link.
al da cepa.
volim uzeti dezodorans i skakati po stolici dok kuvam
baš ne znam nijednu novu od halida

Autor: nikolina54   |   15.12.2010. u 23:39   |   opcije


Eeee, ček malo, nikolina, pa to je samo jedan stih... Moram još doraditi cijelu pjesmu. (Možda mi neka muza mužačka pomogne, ah!)

Autor: vegavega8   |   15.12.2010. u 23:40   |   opcije


a jebem ti, idem sad kopirati te linkove.
ilija napisao, između ostalog, zgodna
malo se on isto upalio

Autor: nikolina54   |   15.12.2010. u 23:41   |   opcije


dovoljno. vidi ti ilijicu. stoji u kutu i neće da počasti

Autor: nikolina54   |   15.12.2010. u 23:42   |   opcije


pa uživaj,,,,,,,,,ja odoh dalje umijat od nazeba..................

http://www.youtube.com/watch?v=OFfp3DrVpYI

Autor: kjele   |   15.12.2010. u 23:43   |   opcije


Illija je pročitao knjiga o kojima vi samo možete sanjati :) nafta vlada svijetom; joachim joesten mi je zadnja. ah, vi ste ionako u rangu polusvijeta olake literature i nikada se nećete dotaknuti nčeg velikog, već ostati na razini ispravljanja gramatike i sranja vaših kućinih nazovi ljubimaca.

Autor: Illija   |   15.12.2010. u 23:44   |   opcije


tako sam ja ko i on uvik kući išla s tuluma sama.
dok nisam skontala da jastučići i kaubojke i džems din nisu više u modi.
i da ne možeš upaliti vatru trljanjem testisa.
al možeš dobiti upalu. 8ne grla)
i da bruk ili bruh šilds nije djevica iz drniša.
e to me najviše pogodilo

Autor: nikolina54   |   15.12.2010. u 23:46   |   opcije


Evo ti, nikolina, za laku noć:

Gubitnici pobjeđuju u svakoj bici
Jer se ne boje dobiti po pici
Oni gube da ih žene bolje ljube
da ih tješe dok im jaja mijese
A pobjednički luzeri
svi odreda su guzeri
Tapšu se po ramenu i butini do boli
i tuširaju se skupa, goli
Dok za to vrijeme gubitnici
sladostrasno ridaju u pici

Autor: vegavega8   |   15.12.2010. u 23:46   |   opcije


djagi ijija i ja sam svjetski čovjek,,,,,pjočitao sam sjike iz zadnjeg plajboya,,,,,uf jebemti koje štivo,,,,,zna čovjek kaj piše........

Autor: kjele   |   15.12.2010. u 23:47   |   opcije


kako se zvao onaj lik iz serije s međedom. aha, grizli adams

Autor: nikolina54   |   15.12.2010. u 23:47   |   opcije


Ajoooooj, illija, stavi naočale: pa kud si na slikovni blog došao čitati, pobogu, čovječe!!!

Autor: vegavega8   |   15.12.2010. u 23:49   |   opcije


Iako, vidiš, literatura se svugdje može iznjedriti :-))))

Autor: vegavega8   |   15.12.2010. u 23:50   |   opcije


super što ste se vi istomišljenici razrahatlaisali malo :) samo veselo onako kako to samo vi znate.

Autor: Illija   |   15.12.2010. u 23:51   |   opcije


A ti gledaj pa uči, illija, možda i tebi krene ;-))

Autor: vegavega8   |   15.12.2010. u 23:54   |   opcije


A ja krećem put kreveta i sve vas lijepo pozdravljam. Jaka vam noć :-))

Autor: vegavega8   |   15.12.2010. u 23:55   |   opcije


odoh sutja kupiti smokvin jist.....jako poučno štivo se nutja može naći.....ijija pjepojučam ga i tebi........

Autor: kjele   |   15.12.2010. u 23:56   |   opcije


jaka noć......pozdjavlja te gojija sa sjike koji te gjlio..............

Autor: kjele   |   15.12.2010. u 23:56   |   opcije


haha. kopirat ću pjesmu. ne, stvarno je super, al da ga jebeš vega, nemaš pojma o šou biznisu ili kako se to već zove.
možeš dići na tom lovu dok trepneš. ovaj dio s tuširanjem je super
a što se tiče ilije, iliju stvarno volim. jes da je mrkotipan, al to je zbog klime

Autor: nikolina54   |   15.12.2010. u 23:57   |   opcije


super, super, super. eto
"Gubitnici pobjeđuju u svakoj bici
Jer se ne boje dobiti po pici
Oni gube da ih žene bolje ljube
da ih tješe dok im jaja mijese
A pobjednički luzeri
svi odreda su guzeri
Tapšu se po ramenu i butini do boli
i tuširaju se skupa, goli
Dok za to vrijeme gubitnici
sladostrasno ridaju u pici"

Autor: nikolina54   |   15.12.2010. u 23:58   |   opcije


uči u snu ako već ne znaš u javi ili imaš ako jaku barijeru. zapamti. ti si tu učenica vega :)

Autor: Illija   |   15.12.2010. u 23:59   |   opcije


Dodaj komentar