Dobro ti jutro , koji je ovo sindikalac
Autor: raky03 | 16.12.2010. u 8:08 | opcije
ovaj bi celi stal u pumperice
Autor: marned | 16.12.2010. u 8:16 | opcije
Bok, dečki! Ah, evo, to je jedan koji niš ne zna bez žene... Uvijek mu ona sve pripremi.
Autor: vegavega8 | 16.12.2010. u 8:23 | opcije
kako bi zene rekle ruzna izraslina na kurcu
Autor: raky03 | 16.12.2010. u 8:26 | opcije
A, ne velimo mi to za svakog! Ovaj je baš slatki :-)))
Autor: vegavega8 | 16.12.2010. u 8:32 | opcije
bem mu, al se stisnuo ;)
Autor: prije_kise | 16.12.2010. u 8:38 | opcije
ma da sladak je ko je reka da nije , mis sela u Camerunu
Autor: raky03 | 16.12.2010. u 8:39 | opcije
Pa zima je, prijekišna! A on ne zna da ima duge gege.
Autor: vegavega8 | 16.12.2010. u 8:42 | opcije
Ima lijepe oči i gustu kosu, raky :-)))
Autor: vegavega8 | 16.12.2010. u 8:42 | opcije
ima sve ali mislim da ga zakonita zajebaje , otisla je i odnijela sve , pari ka ljudina poslije rastave
Autor: raky03 | 16.12.2010. u 8:49 | opcije
U pravu si. Nije mu ni gaće ostavila da ih na štap objesi :-((
Autor: vegavega8 | 16.12.2010. u 9:00 | opcije
e voloja ju je , ma ga je i kostalo , sreca da je na lilipinima jestiva roba , i sad ceka bez pidzame
Autor: raky03 | 16.12.2010. u 9:03 | opcije
A zbilja je tak sladak da bi ga čovjek pojeo! Ja se nadam da će naći neku koja će ga izgrickati s puno ljubavi ;-))
Autor: vegavega8 | 16.12.2010. u 9:18 | opcije
a ne vijerujem vise u cuda proda je on i dusu i tijlo i tesko ce ga koja utijesiti , e bas mi ga zao
Autor: raky03 | 16.12.2010. u 9:25 | opcije
Eh, da mi je bliže, ja bih mu bar gaće dala! Ali, ovak niš, idem raditi. Pozdrav! :-))
Autor: vegavega8 | 16.12.2010. u 9:27 | opcije
pozzzz i tebi , mogla bi i meni isplest rukavice
Autor: raky03 | 16.12.2010. u 9:38 | opcije
