Dobro ti jutro , koji je ovo sindikalac

Autor: raky03   |   16.12.2010. u 8:08   |   opcije


ovaj bi celi stal u pumperice

Autor: marned   |   16.12.2010. u 8:16   |   opcije


Bok, dečki! Ah, evo, to je jedan koji niš ne zna bez žene... Uvijek mu ona sve pripremi.

Autor: vegavega8   |   16.12.2010. u 8:23   |   opcije


kako bi zene rekle ruzna izraslina na kurcu

Autor: raky03   |   16.12.2010. u 8:26   |   opcije


A, ne velimo mi to za svakog! Ovaj je baš slatki :-)))

Autor: vegavega8   |   16.12.2010. u 8:32   |   opcije


bem mu, al se stisnuo ;)

Autor: prije_kise   |   16.12.2010. u 8:38   |   opcije


ma da sladak je ko je reka da nije , mis sela u Camerunu

Autor: raky03   |   16.12.2010. u 8:39   |   opcije


Pa zima je, prijekišna! A on ne zna da ima duge gege.

Autor: vegavega8   |   16.12.2010. u 8:42   |   opcije


Ima lijepe oči i gustu kosu, raky :-)))

Autor: vegavega8   |   16.12.2010. u 8:42   |   opcije


ima sve ali mislim da ga zakonita zajebaje , otisla je i odnijela sve , pari ka ljudina poslije rastave

Autor: raky03   |   16.12.2010. u 8:49   |   opcije


U pravu si. Nije mu ni gaće ostavila da ih na štap objesi :-((

Autor: vegavega8   |   16.12.2010. u 9:00   |   opcije


e voloja ju je , ma ga je i kostalo , sreca da je na lilipinima jestiva roba , i sad ceka bez pidzame

Autor: raky03   |   16.12.2010. u 9:03   |   opcije


A zbilja je tak sladak da bi ga čovjek pojeo! Ja se nadam da će naći neku koja će ga izgrickati s puno ljubavi ;-))

Autor: vegavega8   |   16.12.2010. u 9:18   |   opcije


a ne vijerujem vise u cuda proda je on i dusu i tijlo i tesko ce ga koja utijesiti , e bas mi ga zao

Autor: raky03   |   16.12.2010. u 9:25   |   opcije


Eh, da mi je bliže, ja bih mu bar gaće dala! Ali, ovak niš, idem raditi. Pozdrav! :-))

Autor: vegavega8   |   16.12.2010. u 9:27   |   opcije


pozzzz i tebi , mogla bi i meni isplest rukavice

Autor: raky03   |   16.12.2010. u 9:38   |   opcije


Dodaj komentar