juh, pusica

Autor: nikolina54   |   17.12.2010. u 9:18   |   opcije


Aha. Onak, iznebuha :-))

Autor: vegavega8   |   17.12.2010. u 9:20   |   opcije


jutrooooo jeli ovo dorucak draga

Autor: raky03   |   17.12.2010. u 9:43   |   opcije


Mislim da ovaj živi od ljubavi, raky ;-))

Autor: vegavega8   |   17.12.2010. u 9:47   |   opcije


da istina ljubav ulazi na zeludac a izlazi na .........

Autor: raky03   |   17.12.2010. u 10:04   |   opcije


Hehe, po tome ispada da je ova voda mutna od silne ljubavi! :-))))

Autor: vegavega8   |   17.12.2010. u 10:18   |   opcije


e da mozda stoji na k....... pa je i vodu zamutija , a stacemo draga za rucak danas ocemo postit , petak je dan

Autor: raky03   |   17.12.2010. u 10:26   |   opcije


Nema kod mene posta, raky, ali nema ni kuhanja: odmrzava se sarma. A kod tebe?

Autor: vegavega8   |   17.12.2010. u 10:29   |   opcije


A možda su se u zadnji tren sjetili da je petak.....riblji dan:-))) (kako kome)
( dobro jutro)

Autor: biserna   |   17.12.2010. u 10:32   |   opcije


pasta fazol sa kosti od prsuta , e prijatelji pojedu prsut i ostave mi kost , a ima palente ili ti po naski pure i cvaraka i boca vina ma nema posta koji post i dijeta triba se fudrat

Autor: raky03   |   17.12.2010. u 10:34   |   opcije


Jutro, bis! Eh, kod mene je riblji dan kad sam raspoložena za to, a ne po kalendaru. A u zadnje vrijeme više je u modi hobotnica nego riba.

Autor: vegavega8   |   17.12.2010. u 10:39   |   opcije


Slažem se, raky: zima je vrijeme kad se treba potfutrati i iznutra i izvana :-))

Autor: vegavega8   |   17.12.2010. u 10:40   |   opcije


jbte koji gušter

Autor: marned   |   17.12.2010. u 10:41   |   opcije


la costa

Autor: raky03   |   17.12.2010. u 11:00   |   opcije


Je, marned, dobar komad: taman za čizmice i torbu ;-))

Autor: vegavega8   |   17.12.2010. u 11:00   |   opcije


e vega da si se prije javila moga sam ti donit i cizme i torbu i novcanik od azdajine koze

Autor: raky03   |   17.12.2010. u 11:05   |   opcije


Uf, šteta, raky! Sigurna sam da bi me te čizmice dobro grijale... Samo novčanik, hm, progorio bi mi džep :-((

Autor: vegavega8   |   17.12.2010. u 11:28   |   opcije


Fotografija ima dobar naziv !
Krokodil simbolizira licemjerje i dvoličnost.
Ptica bi u ovom slučaju mogla simbolizirati ljudsku dušu, mir, ljubav i slobodu.
Svi mi imamo krila, kao i ptica na slici, samo smo na to zaboravili i zato smo uvijek potencijalne žrtve blagoglagoljivih krokodila.

Autor: Zarobljenik   |   17.12.2010. u 11:58   |   opcije


novcanik je za torbicu a ne u dzep , dices sa tolikom lovom u dzep,uffff evo rucak je gotov

Autor: raky03   |   17.12.2010. u 12:07   |   opcije


Dodaj komentar