juh, pusica
Autor: nikolina54 | 17.12.2010. u 9:18 | opcije
Aha. Onak, iznebuha :-))
Autor: vegavega8 | 17.12.2010. u 9:20 | opcije
jutrooooo jeli ovo dorucak draga
Autor: raky03 | 17.12.2010. u 9:43 | opcije
Mislim da ovaj živi od ljubavi, raky ;-))
Autor: vegavega8 | 17.12.2010. u 9:47 | opcije
da istina ljubav ulazi na zeludac a izlazi na .........
Autor: raky03 | 17.12.2010. u 10:04 | opcije
Hehe, po tome ispada da je ova voda mutna od silne ljubavi! :-))))
Autor: vegavega8 | 17.12.2010. u 10:18 | opcije
e da mozda stoji na k....... pa je i vodu zamutija , a stacemo draga za rucak danas ocemo postit , petak je dan
Autor: raky03 | 17.12.2010. u 10:26 | opcije
Nema kod mene posta, raky, ali nema ni kuhanja: odmrzava se sarma. A kod tebe?
Autor: vegavega8 | 17.12.2010. u 10:29 | opcije
A možda su se u zadnji tren sjetili da je petak.....riblji dan:-))) (kako kome)
( dobro jutro)
Autor: biserna | 17.12.2010. u 10:32 | opcije
pasta fazol sa kosti od prsuta , e prijatelji pojedu prsut i ostave mi kost , a ima palente ili ti po naski pure i cvaraka i boca vina ma nema posta koji post i dijeta triba se fudrat
Autor: raky03 | 17.12.2010. u 10:34 | opcije
Jutro, bis! Eh, kod mene je riblji dan kad sam raspoložena za to, a ne po kalendaru. A u zadnje vrijeme više je u modi hobotnica nego riba.
Autor: vegavega8 | 17.12.2010. u 10:39 | opcije
Slažem se, raky: zima je vrijeme kad se treba potfutrati i iznutra i izvana :-))
Autor: vegavega8 | 17.12.2010. u 10:40 | opcije
jbte koji gušter
Autor: marned | 17.12.2010. u 10:41 | opcije
la costa
Autor: raky03 | 17.12.2010. u 11:00 | opcije
Je, marned, dobar komad: taman za čizmice i torbu ;-))
Autor: vegavega8 | 17.12.2010. u 11:00 | opcije
e vega da si se prije javila moga sam ti donit i cizme i torbu i novcanik od azdajine koze
Autor: raky03 | 17.12.2010. u 11:05 | opcije
Uf, šteta, raky! Sigurna sam da bi me te čizmice dobro grijale... Samo novčanik, hm, progorio bi mi džep :-((
Autor: vegavega8 | 17.12.2010. u 11:28 | opcije
Fotografija ima dobar naziv !
Krokodil simbolizira licemjerje i dvoličnost.
Ptica bi u ovom slučaju mogla simbolizirati ljudsku dušu, mir, ljubav i slobodu.
Svi mi imamo krila, kao i ptica na slici, samo smo na to zaboravili i zato smo uvijek potencijalne žrtve blagoglagoljivih krokodila.
Autor: Zarobljenik | 17.12.2010. u 11:58 | opcije
novcanik je za torbicu a ne u dzep , dices sa tolikom lovom u dzep,uffff evo rucak je gotov
Autor: raky03 | 17.12.2010. u 12:07 | opcije
