SNIJEG!

18.12.2010. u 0:20   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

ma vidi, ovo dvoje ne osjeća hladnoću pod nogama..

Autor: gerardina   |   18.12.2010. u 0:28   |   opcije


Krzno + gumidžonke i problem riješen! Ostaje samo veselje :-))

Autor: vegavega8   |   18.12.2010. u 0:49   |   opcije


Ide zima, ide zima zube ima
ide zima zube ima
što će, što će s njima

Traži jednog dečka malog
što po podu hoda bos
ugrist će ga tad za noge
pa će mu procurit nos

Traži jednu malu seku
što bez kape istrčava
ugrist će je zima brzo
pa će je zaboljet glava

Traži jednog dečka malog
što bez šala ide van
ugrist će ga tad za grlo
pa će biti bolestan

Ne damo se ljutoj zimi
spremamo se svi za van
kaput, kapa, šal i čizme
štitit će nas svaki dan

Ide zima, ide zima zube ima
ide zima zube ima
ne dajmo se njima

Autor: Zarobljenik   |   18.12.2010. u 1:02   |   opcije


:-) za pjesmicu i za sliku

Autor: goldikox   |   18.12.2010. u 6:50   |   opcije


Dodaj komentar