ma vidi, ovo dvoje ne osjeća hladnoću pod nogama..
Autor: gerardina | 18.12.2010. u 0:28 | opcije
Krzno + gumidžonke i problem riješen! Ostaje samo veselje :-))
Autor: vegavega8 | 18.12.2010. u 0:49 | opcije
Ide zima, ide zima zube ima
ide zima zube ima
što će, što će s njima
Traži jednog dečka malog
što po podu hoda bos
ugrist će ga tad za noge
pa će mu procurit nos
Traži jednu malu seku
što bez kape istrčava
ugrist će je zima brzo
pa će je zaboljet glava
Traži jednog dečka malog
što bez šala ide van
ugrist će ga tad za grlo
pa će biti bolestan
Ne damo se ljutoj zimi
spremamo se svi za van
kaput, kapa, šal i čizme
štitit će nas svaki dan
Ide zima, ide zima zube ima
ide zima zube ima
ne dajmo se njima
Autor: Zarobljenik | 18.12.2010. u 1:02 | opcije
:-) za pjesmicu i za sliku
Autor: goldikox | 18.12.2010. u 6:50 | opcije
