izgleda koda je dihtung popustil
Autor: marned | 19.12.2010. u 9:45 | opcije
A hebga, bolje krvavo nego bezbojno! ;-)) (Iako je to pelud iz cvijeća, marned.)
Autor: vegavega8 | 19.12.2010. u 9:47 | opcije
kaj samo crveno pušta,nije fer
Autor: marned | 19.12.2010. u 9:52 | opcije
A štaš, ovo drugo cvijeće ili zabušava, ili se smrznulo :-((
Autor: vegavega8 | 19.12.2010. u 9:53 | opcije
baš je fora..
Autor: tko_tu_koga | 19.12.2010. u 9:56 | opcije
nebi ja nju pustil van tak brzo,hihihihihi
Autor: marned | 19.12.2010. u 10:01 | opcije
lijepo je.-)
Autor: 1svijet | 19.12.2010. u 10:04 | opcije
svima lijepo i fora,a žemskica se zmrzava , i nema žigice
Autor: marned | 19.12.2010. u 10:06 | opcije
A bit će neka strastvena žemska kad joj nije zima na ovom snijegu... Ili ispod ima duge vunene gaće!
Autor: vegavega8 | 19.12.2010. u 10:06 | opcije
ima blaženu facu,možda je ugazila u vrući kravlji drek
Autor: marned | 19.12.2010. u 10:08 | opcije
Da, griju je uspomene na proljeće! ;-))
Autor: vegavega8 | 19.12.2010. u 10:17 | opcije
i trešnjin cvijet,sudeći po odjeći
Autor: marned | 19.12.2010. u 10:26 | opcije
Ah, blago si ga njoj! Cura ima portabl centralno grijanje. A ja sad moram na sebe nabaciti sloj pamuka, pa sloj vune, pa sloj krzna i onda van s cuckovinom :-((
Autor: vegavega8 | 19.12.2010. u 10:33 | opcije
izgleda ko da je izmasakrirala nekog jadnika iza stabla, i za sobom vuce tragove.. ne zna skrit otiske
Autor: radoznala_ | 19.12.2010. u 11:05 | opcije
