izgleda koda je dihtung popustil

Autor: marned   |   19.12.2010. u 9:45   |   opcije


A hebga, bolje krvavo nego bezbojno! ;-)) (Iako je to pelud iz cvijeća, marned.)

Autor: vegavega8   |   19.12.2010. u 9:47   |   opcije


kaj samo crveno pušta,nije fer

Autor: marned   |   19.12.2010. u 9:52   |   opcije


A štaš, ovo drugo cvijeće ili zabušava, ili se smrznulo :-((

Autor: vegavega8   |   19.12.2010. u 9:53   |   opcije


baš je fora..

Autor: tko_tu_koga   |   19.12.2010. u 9:56   |   opcije


nebi ja nju pustil van tak brzo,hihihihihi

Autor: marned   |   19.12.2010. u 10:01   |   opcije


lijepo je.-)

Autor: 1svijet   |   19.12.2010. u 10:04   |   opcije


svima lijepo i fora,a žemskica se zmrzava , i nema žigice

Autor: marned   |   19.12.2010. u 10:06   |   opcije


A bit će neka strastvena žemska kad joj nije zima na ovom snijegu... Ili ispod ima duge vunene gaće!

Autor: vegavega8   |   19.12.2010. u 10:06   |   opcije


ima blaženu facu,možda je ugazila u vrući kravlji drek

Autor: marned   |   19.12.2010. u 10:08   |   opcije


Da, griju je uspomene na proljeće! ;-))

Autor: vegavega8   |   19.12.2010. u 10:17   |   opcije


i trešnjin cvijet,sudeći po odjeći

Autor: marned   |   19.12.2010. u 10:26   |   opcije


Ah, blago si ga njoj! Cura ima portabl centralno grijanje. A ja sad moram na sebe nabaciti sloj pamuka, pa sloj vune, pa sloj krzna i onda van s cuckovinom :-((

Autor: vegavega8   |   19.12.2010. u 10:33   |   opcije


izgleda ko da je izmasakrirala nekog jadnika iza stabla, i za sobom vuce tragove.. ne zna skrit otiske

Autor: radoznala_   |   19.12.2010. u 11:05   |   opcije


Dodaj komentar