Izbirac, dobije otirac...

Autor: juicy-mama   |   19.12.2010. u 23:33   |   opcije


Svaka ima pravo na svoj izbor!

Autor: vegavega8   |   19.12.2010. u 23:33   |   opcije


Ima pravo na izbor, a ono kaj ce dobiti, je druga stvar :))))

Autor: juicy-mama   |   19.12.2010. u 23:35   |   opcije


Nema vise:hoces-neces.....;)

Autor: mani-price   |   19.12.2010. u 23:37   |   opcije


Dokle god bira, sigurno neće dobiti onakvog kakvog neće.

Autor: vegavega8   |   19.12.2010. u 23:37   |   opcije


Ti i ja ovde ko SSSR, same zvijezde na nama

Autor: juicy-mama   |   19.12.2010. u 23:37   |   opcije


Na zalost, dodje vrijeme, daj sta das...

Autor: juicy-mama   |   19.12.2010. u 23:38   |   opcije


hahahaha stvarno su izbirljive,zašto ne žele malog gubog mršavog ,koja je to diskriminacija ccc

Autor: tajana46   |   19.12.2010. u 23:41   |   opcije


Zar je bolje imati nekakvog nikakvog nego nikakvog nekakvog?

Autor: vegavega8   |   19.12.2010. u 23:43   |   opcije


Meni se najvise svidja ovaj crni u sredini, najvisi i najjaci...oduvijek su mi se svidjali crni i visoki

Autor: juicy-mama   |   19.12.2010. u 23:44   |   opcije


Khm, to su CURE, juicy! (Tebi je fakat prigustilo, ha?)

Autor: vegavega8   |   19.12.2010. u 23:45   |   opcije


Vega, ja sam se bas jednog nekakvog kutarisala

Autor: juicy-mama   |   19.12.2010. u 23:47   |   opcije


Čestitam! Samo sad nemoj prijeći na nikakvog nekakvog. Ako je neki, nek je neki po izboru ;-))

Autor: vegavega8   |   19.12.2010. u 23:48   |   opcije


Kak znas da su cure?
Za mene su to zanosni muzjaci...

Autor: juicy-mama   |   19.12.2010. u 23:48   |   opcije


Zato jer su onda homići (vidi naslov)!

Autor: vegavega8   |   19.12.2010. u 23:50   |   opcije


Jedino mi nije jasno, tko se koga kutarisao, ali valjda nije niti bitno

Autor: juicy-mama   |   19.12.2010. u 23:50   |   opcije


lol

Autor: trazimtejesitu   |   19.12.2010. u 23:51   |   opcije


Nije. Bitno je jel se sad osjećaš bolje ili lošije.

Autor: vegavega8   |   19.12.2010. u 23:53   |   opcije


Osjecam se grozno, osamljeno, samo, napusteno, dosadno, dosadnjikavo, usamljeno, samo...

Autor: juicy-mama   |   19.12.2010. u 23:56   |   opcije


Meni je sad glavni kriterij da se s nekim muškarcem osjećam dobro; štoviše, bolje nego kad sam bez njega. Eeeeee, ali teško je naći takvoga!

Autor: vegavega8   |   19.12.2010. u 23:56   |   opcije


A onda se pomirite!

Autor: vegavega8   |   19.12.2010. u 23:56   |   opcije


(Btw., odgovorila sam ti na pvt.)

Autor: vegavega8   |   19.12.2010. u 23:57   |   opcije


E tu je zajeb...meni je tako malo potrebno, da se osjecam bolje

Autor: juicy-mama   |   19.12.2010. u 23:57   |   opcije


Pa gle, tebi očito treba nešto izvan tebe da ti podigne raspoloženje, a to ne mora nužno biti muškarac, a osobito ne neki koji te NE uveseljava svojim kvalitetama nego naprosto prisustvom: zato su izmišljeni shopping, beauty parlors, trač-partije, dobre knjige i filmovi, kućni ljubimci, čak i Iskrica ;-))

Autor: vegavega8   |   20.12.2010. u 0:04   |   opcije


Gibam dok mi je nos koliko-toliko prohodan, noćka!

Autor: vegavega8   |   20.12.2010. u 0:05   |   opcije


Noc maco....mijau

Autor: juicy-mama   |   20.12.2010. u 0:08   |   opcije


Dodaj komentar