HOĆU NJEŽNOG; HOĆU VELIKOG; HOĆU DEBELOG

19.12.2010. u 23:29 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Izbirac, dobije otirac...
Autor: juicy-mama | 19.12.2010. u 23:33 | opcije
Svaka ima pravo na svoj izbor!
Autor: vegavega8 | 19.12.2010. u 23:33 | opcije
Ima pravo na izbor, a ono kaj ce dobiti, je druga stvar :))))
Autor: juicy-mama | 19.12.2010. u 23:35 | opcije
Nema vise:hoces-neces.....;)
Autor: mani-price | 19.12.2010. u 23:37 | opcije
Dokle god bira, sigurno neće dobiti onakvog kakvog neće.
Autor: vegavega8 | 19.12.2010. u 23:37 | opcije
Ti i ja ovde ko SSSR, same zvijezde na nama
Autor: juicy-mama | 19.12.2010. u 23:37 | opcije
Na zalost, dodje vrijeme, daj sta das...
Autor: juicy-mama | 19.12.2010. u 23:38 | opcije
hahahaha stvarno su izbirljive,zašto ne žele malog gubog mršavog ,koja je to diskriminacija ccc
Autor: tajana46 | 19.12.2010. u 23:41 | opcije
Zar je bolje imati nekakvog nikakvog nego nikakvog nekakvog?
Autor: vegavega8 | 19.12.2010. u 23:43 | opcije
Meni se najvise svidja ovaj crni u sredini, najvisi i najjaci...oduvijek su mi se svidjali crni i visoki
Autor: juicy-mama | 19.12.2010. u 23:44 | opcije
Khm, to su CURE, juicy! (Tebi je fakat prigustilo, ha?)
Autor: vegavega8 | 19.12.2010. u 23:45 | opcije
Vega, ja sam se bas jednog nekakvog kutarisala
Autor: juicy-mama | 19.12.2010. u 23:47 | opcije
Čestitam! Samo sad nemoj prijeći na nikakvog nekakvog. Ako je neki, nek je neki po izboru ;-))
Autor: vegavega8 | 19.12.2010. u 23:48 | opcije
Kak znas da su cure?
Za mene su to zanosni muzjaci...
Autor: juicy-mama | 19.12.2010. u 23:48 | opcije
Zato jer su onda homići (vidi naslov)!
Autor: vegavega8 | 19.12.2010. u 23:50 | opcije
Jedino mi nije jasno, tko se koga kutarisao, ali valjda nije niti bitno
Autor: juicy-mama | 19.12.2010. u 23:50 | opcije
lol
Autor: trazimtejesitu | 19.12.2010. u 23:51 | opcije
Nije. Bitno je jel se sad osjećaš bolje ili lošije.
Autor: vegavega8 | 19.12.2010. u 23:53 | opcije
Osjecam se grozno, osamljeno, samo, napusteno, dosadno, dosadnjikavo, usamljeno, samo...
Autor: juicy-mama | 19.12.2010. u 23:56 | opcije
Meni je sad glavni kriterij da se s nekim muškarcem osjećam dobro; štoviše, bolje nego kad sam bez njega. Eeeeee, ali teško je naći takvoga!
Autor: vegavega8 | 19.12.2010. u 23:56 | opcije
A onda se pomirite!
Autor: vegavega8 | 19.12.2010. u 23:56 | opcije
(Btw., odgovorila sam ti na pvt.)
Autor: vegavega8 | 19.12.2010. u 23:57 | opcije
E tu je zajeb...meni je tako malo potrebno, da se osjecam bolje
Autor: juicy-mama | 19.12.2010. u 23:57 | opcije
Pa gle, tebi očito treba nešto izvan tebe da ti podigne raspoloženje, a to ne mora nužno biti muškarac, a osobito ne neki koji te NE uveseljava svojim kvalitetama nego naprosto prisustvom: zato su izmišljeni shopping, beauty parlors, trač-partije, dobre knjige i filmovi, kućni ljubimci, čak i Iskrica ;-))
Autor: vegavega8 | 20.12.2010. u 0:04 | opcije
Gibam dok mi je nos koliko-toliko prohodan, noćka!
Autor: vegavega8 | 20.12.2010. u 0:05 | opcije
Noc maco....mijau
Autor: juicy-mama | 20.12.2010. u 0:08 | opcije