Dobro i jutrooooo , pijeske sa tuluma po ovom snjegu i na posao uffffff ponedjeljak
Autor: raky03 | 20.12.2010. u 8:12 | opcije
Dobro ti jutro, raky! Srećom, meni nije baš ovako kao njima, ali svejedno, gadan je ponedjeljak :-((
Autor: vegavega8 | 20.12.2010. u 8:16 | opcije
e da ponedijeljak kazu stresni dan , a da njima je dvoje super na snjegu , izgledaju umorno i nenaspavano
Autor: raky03 | 20.12.2010. u 8:20 | opcije
Ali grabe dalje, na dežurstvo: mačka pored peći, pas pred kućom :-))
Autor: vegavega8 | 20.12.2010. u 8:26 | opcije
E ka sad ce doma pored peci i sta ljutog popi a onda zaspat koji lipi zivot pasiji i maciji ,
Autor: raky03 | 20.12.2010. u 8:31 | opcije
Eh, fakat! Joooooj, da mi je biti moja mačka!
Autor: vegavega8 | 20.12.2010. u 8:38 | opcije
e da evo i moj pas place da ga isetam vani , koji pasji zivot divota
Autor: raky03 | 20.12.2010. u 9:19 | opcije
