Dobro i jutrooooo , pijeske sa tuluma po ovom snjegu i na posao uffffff ponedjeljak

Autor: raky03   |   20.12.2010. u 8:12   |   opcije


Dobro ti jutro, raky! Srećom, meni nije baš ovako kao njima, ali svejedno, gadan je ponedjeljak :-((

Autor: vegavega8   |   20.12.2010. u 8:16   |   opcije


e da ponedijeljak kazu stresni dan , a da njima je dvoje super na snjegu , izgledaju umorno i nenaspavano

Autor: raky03   |   20.12.2010. u 8:20   |   opcije


Ali grabe dalje, na dežurstvo: mačka pored peći, pas pred kućom :-))

Autor: vegavega8   |   20.12.2010. u 8:26   |   opcije


E ka sad ce doma pored peci i sta ljutog popi a onda zaspat koji lipi zivot pasiji i maciji ,

Autor: raky03   |   20.12.2010. u 8:31   |   opcije


Eh, fakat! Joooooj, da mi je biti moja mačka!

Autor: vegavega8   |   20.12.2010. u 8:38   |   opcije


e da evo i moj pas place da ga isetam vani , koji pasji zivot divota

Autor: raky03   |   20.12.2010. u 9:19   |   opcije


Dodaj komentar