odkud je pak taj,,,,,a i mama lojza se tjaži?
Autor: kjele | 20.12.2010. u 23:25 | opcije
Kjele, Thelma & Louise je fijm o dvije žene koje ubiju tipa koji je htio sijovati Thejmu, otkvače i juduju po Amejici dok ih ne uhvati pojicija.
Autor: vegavega8 | 20.12.2010. u 23:31 | opcije
Vuf!
Autor: nicci | 20.12.2010. u 23:32 | opcije
Pojicija ih nije uhvatija:(
Autor: nicci | 20.12.2010. u 23:33 | opcije
Da vidimo tko će ovu pokušati silovati ;-))
Autor: vegavega8 | 20.12.2010. u 23:33 | opcije
Da, zapraf nije... Krasan film!
Autor: vegavega8 | 20.12.2010. u 23:33 | opcije
Odličan.
Autor: nicci | 20.12.2010. u 23:34 | opcije
pas matej.....znaći ak su dve fjendice mojaš obadve sijovati pa te onda nebuju ubije nego b uju te čuvaje,,,sve sam skužij.........
Autor: kjele | 20.12.2010. u 23:36 | opcije
Kjele, možda bi ih bilo bolje obje zavesti, ha?
Autor: vegavega8 | 20.12.2010. u 23:37 | opcije
Ccc...
Autor: nicci | 20.12.2010. u 23:37 | opcije
Djagi moji, idem vam ja u kjpe... Sutja će mi sisati kjv, ufffff, mojam zato jano ustati, i još pjide biti gjadna. Dođe mi da nekoga izgjizem, sam tak, da nekaj osjetim u zubima! :-)))
Autor: vegavega8 | 20.12.2010. u 23:40 | opcije
:( Boc-boc. Jadna.LN:)
Autor: nicci | 20.12.2010. u 23:41 | opcije
jaku noć....ak buš gjadna nebuš mogja pjdit,,,,a nema sna bez obiln og bombajdijanja,,,,,,,,,cmoka u oba oka šalje kjele,,,tebi vega....a bome i tebi nicci,,,,ti ionak nemješ pjdit pjesitna si,,,,odoh se sad dobjo pježdejat jaznojaznih dejicija..........
Autor: kjele | 20.12.2010. u 23:46 | opcije
Franc je pozabil Lizo
Autor: Philippe_de_Mala | 21.12.2010. u 8:32 | opcije
