A GDJE JE LOUISE?

20.12.2010. u 23:23   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

odkud je pak taj,,,,,a i mama lojza se tjaži?

Autor: kjele   |   20.12.2010. u 23:25   |   opcije


Kjele, Thelma & Louise je fijm o dvije žene koje ubiju tipa koji je htio sijovati Thejmu, otkvače i juduju po Amejici dok ih ne uhvati pojicija.

Autor: vegavega8   |   20.12.2010. u 23:31   |   opcije


Vuf!

Autor: nicci   |   20.12.2010. u 23:32   |   opcije


Pojicija ih nije uhvatija:(

Autor: nicci   |   20.12.2010. u 23:33   |   opcije


Da vidimo tko će ovu pokušati silovati ;-))

Autor: vegavega8   |   20.12.2010. u 23:33   |   opcije


Da, zapraf nije... Krasan film!

Autor: vegavega8   |   20.12.2010. u 23:33   |   opcije


Odličan.

Autor: nicci   |   20.12.2010. u 23:34   |   opcije


pas matej.....znaći ak su dve fjendice mojaš obadve sijovati pa te onda nebuju ubije nego b uju te čuvaje,,,sve sam skužij.........

Autor: kjele   |   20.12.2010. u 23:36   |   opcije


Kjele, možda bi ih bilo bolje obje zavesti, ha?

Autor: vegavega8   |   20.12.2010. u 23:37   |   opcije


Ccc...

Autor: nicci   |   20.12.2010. u 23:37   |   opcije


Djagi moji, idem vam ja u kjpe... Sutja će mi sisati kjv, ufffff, mojam zato jano ustati, i još pjide biti gjadna. Dođe mi da nekoga izgjizem, sam tak, da nekaj osjetim u zubima! :-)))

Autor: vegavega8   |   20.12.2010. u 23:40   |   opcije


:( Boc-boc. Jadna.LN:)

Autor: nicci   |   20.12.2010. u 23:41   |   opcije


jaku noć....ak buš gjadna nebuš mogja pjdit,,,,a nema sna bez obiln og bombajdijanja,,,,,,,,,cmoka u oba oka šalje kjele,,,tebi vega....a bome i tebi nicci,,,,ti ionak nemješ pjdit pjesitna si,,,,odoh se sad dobjo pježdejat jaznojaznih dejicija..........

Autor: kjele   |   20.12.2010. u 23:46   |   opcije


Franc je pozabil Lizo

Autor: Philippe_de_Mala   |   21.12.2010. u 8:32   |   opcije


Dodaj komentar