jej to vjevejica?????????????
Autor: kjele | 21.12.2010. u 22:51 | opcije
Kjele, zaboga, a gdje joj je jep???
Autor: vegavega8 | 21.12.2010. u 22:53 | opcije
onda je to čudna ptica tjiptica...............
Autor: kjele | 21.12.2010. u 22:54 | opcije
Nekak mi pjezgodna za tjipjicu, kjele...
Autor: vegavega8 | 21.12.2010. u 22:56 | opcije
ma i to kaj vejiš!!!!ovo moja da je:::::::::::::hahahaha,,,baš sam bjesav.
Autor: kjele | 21.12.2010. u 22:57 | opcije
Pa ne mojamo mi jeći tko je, tko tjeba znati - zna, jel' tak? ;-)))
Autor: vegavega8 | 21.12.2010. u 23:02 | opcije
Često stavljaš slike sova na svoj blog Vega. Sova simbolizira tugu,tamu,sjetu i samotnjačku povučenost. Sova se može smatrati i glasnikom smrti. Također sova pripada pretcima svijetla, punim mudrosti i iskustva. I ova sova na slici djeluje jako tužno i sjetno, kao da žali za nekom izgubljenom, davno prohjalom ljubavi.
Autor: Zarobljenik | 21.12.2010. u 23:05 | opcije
hahahha,,,,,,,,baš sam se nasmijao.....ma nema vega zakon si,,,,evo doje majo čakujam sa vjevejicom.....nažajost opet ju je neki vjag spopaj,,,,,,
Autor: kjele | 21.12.2010. u 23:06 | opcije
Zarobljeniče, ponekad su moje sove sjetne, ponekad mudre... ali ova danas tak zgodno gleda u križ! :-)))))))))))
Autor: vegavega8 | 21.12.2010. u 23:06 | opcije
Aha, kjele, danas ojdinijaš od doma ;-)))
Autor: vegavega8 | 21.12.2010. u 23:07 | opcije
majko isusova,,,,,,zajobljenik,,,tebe stvajno nekaj peje.....mojim te da se javiš kod dj. KJETENA . na jednu psihotejapiju.............
Autor: kjele | 21.12.2010. u 23:07 | opcije
heheheh...
Autor: nicci | 21.12.2010. u 23:08 | opcije
vjag te jebi,,,pa već paj dana sam u kujcu,,,,neznam kam bum sa sobom............
Autor: kjele | 21.12.2010. u 23:09 | opcije
Pa se kod vjevejice gjebeš za ojahe? A med?
Autor: vegavega8 | 21.12.2010. u 23:10 | opcije
Hm...da te nije pogledalo kakvo ujokjivo oko?
Autor: nicci | 21.12.2010. u 23:11 | opcije
Kae, nicci, jesi probavila?
Autor: vegavega8 | 21.12.2010. u 23:11 | opcije
Jok.Topli odojak (slaaana kožica)+kukuruzni kruh.
Autor: nicci | 21.12.2010. u 23:12 | opcije
Bit će da je to oko pogledalo i kjeleta i mene, zajedno i urokljivo, psmr zlobnu!
Autor: vegavega8 | 21.12.2010. u 23:13 | opcije
sjušaj nicci,,,ne vjeći vjaga za jep...........znaš ti dobjo sve................a ti vega da si fjend jekja bi dojdi kjele na čaj z jimunom i medom.......a posje može i pajačinke sa ojasi,,,to ne jedu sijomasi.............
Autor: kjele | 21.12.2010. u 23:13 | opcije
Oči sova su nepokretne, te moraju okretati glavu da bi preusmjerile pogled. Ako malo bolje promotriš ovu fotku vidjeti ćeš da je pogled u križ stvar kuta pod kojim je sova snimljena.
Autor: Zarobljenik | 21.12.2010. u 23:13 | opcije
A ja voćni jogurt. I zamisli, nisam gladna! Joooooj, moram se sad odvažiti na šetnju. Ufffff, ja stvarno volim svog šaponju. Mislim da ni zbog jednog dvonošca ne bih sad izašla van.
Autor: vegavega8 | 21.12.2010. u 23:13 | opcije
Zarobljeniče, danas sam neozbiljna! Sova gleda u križ i kvit! Danas. A sutra bumo vidli ;-))
Autor: vegavega8 | 21.12.2010. u 23:15 | opcije
Brr...Noćka!
Autor: nicci | 21.12.2010. u 23:15 | opcije
Kjele, bojim se da mogu ponuditi jedino pajačinke sos sjinci :-((( Stjpi se paj dana pa bu bilo i meda i medovine :-)))
Autor: vegavega8 | 21.12.2010. u 23:16 | opcije
pazi kaj si jekja,,,,,,,,,nicci mi je svedok.....dovjekaj bum ju s sebom+ šaponju dalje od mene,,,nekog vjaga ima pjotiv mene,,+ maca može.
Autor: kjele | 21.12.2010. u 23:18 | opcije
Kad malo bolje promislim imaš pravo. Sigurno je fotka snimljena na početku seanse psihotejapije kod Kjeleta.
Autor: Zarobljenik | 21.12.2010. u 23:21 | opcije
