jej to vjevejica?????????????

Autor: kjele   |   21.12.2010. u 22:51   |   opcije


Kjele, zaboga, a gdje joj je jep???

Autor: vegavega8   |   21.12.2010. u 22:53   |   opcije


onda je to čudna ptica tjiptica...............

Autor: kjele   |   21.12.2010. u 22:54   |   opcije


Nekak mi pjezgodna za tjipjicu, kjele...

Autor: vegavega8   |   21.12.2010. u 22:56   |   opcije


ma i to kaj vejiš!!!!ovo moja da je:::::::::::::hahahaha,,,baš sam bjesav.

Autor: kjele   |   21.12.2010. u 22:57   |   opcije


Pa ne mojamo mi jeći tko je, tko tjeba znati - zna, jel' tak? ;-)))

Autor: vegavega8   |   21.12.2010. u 23:02   |   opcije


Često stavljaš slike sova na svoj blog Vega. Sova simbolizira tugu,tamu,sjetu i samotnjačku povučenost. Sova se može smatrati i glasnikom smrti. Također sova pripada pretcima svijetla, punim mudrosti i iskustva. I ova sova na slici djeluje jako tužno i sjetno, kao da žali za nekom izgubljenom, davno prohjalom ljubavi.

Autor: Zarobljenik   |   21.12.2010. u 23:05   |   opcije


hahahha,,,,,,,,baš sam se nasmijao.....ma nema vega zakon si,,,,evo doje majo čakujam sa vjevejicom.....nažajost opet ju je neki vjag spopaj,,,,,,

Autor: kjele   |   21.12.2010. u 23:06   |   opcije


Zarobljeniče, ponekad su moje sove sjetne, ponekad mudre... ali ova danas tak zgodno gleda u križ! :-)))))))))))

Autor: vegavega8   |   21.12.2010. u 23:06   |   opcije


Aha, kjele, danas ojdinijaš od doma ;-)))

Autor: vegavega8   |   21.12.2010. u 23:07   |   opcije


majko isusova,,,,,,zajobljenik,,,tebe stvajno nekaj peje.....mojim te da se javiš kod dj. KJETENA . na jednu psihotejapiju.............

Autor: kjele   |   21.12.2010. u 23:07   |   opcije


heheheh...

Autor: nicci   |   21.12.2010. u 23:08   |   opcije


vjag te jebi,,,pa već paj dana sam u kujcu,,,,neznam kam bum sa sobom............

Autor: kjele   |   21.12.2010. u 23:09   |   opcije


Pa se kod vjevejice gjebeš za ojahe? A med?

Autor: vegavega8   |   21.12.2010. u 23:10   |   opcije


Hm...da te nije pogledalo kakvo ujokjivo oko?

Autor: nicci   |   21.12.2010. u 23:11   |   opcije


Kae, nicci, jesi probavila?

Autor: vegavega8   |   21.12.2010. u 23:11   |   opcije


Jok.Topli odojak (slaaana kožica)+kukuruzni kruh.

Autor: nicci   |   21.12.2010. u 23:12   |   opcije


Bit će da je to oko pogledalo i kjeleta i mene, zajedno i urokljivo, psmr zlobnu!

Autor: vegavega8   |   21.12.2010. u 23:13   |   opcije


sjušaj nicci,,,ne vjeći vjaga za jep...........znaš ti dobjo sve................a ti vega da si fjend jekja bi dojdi kjele na čaj z jimunom i medom.......a posje može i pajačinke sa ojasi,,,to ne jedu sijomasi.............

Autor: kjele   |   21.12.2010. u 23:13   |   opcije


Oči sova su nepokretne, te moraju okretati glavu da bi preusmjerile pogled. Ako malo bolje promotriš ovu fotku vidjeti ćeš da je pogled u križ stvar kuta pod kojim je sova snimljena.

Autor: Zarobljenik   |   21.12.2010. u 23:13   |   opcije


A ja voćni jogurt. I zamisli, nisam gladna! Joooooj, moram se sad odvažiti na šetnju. Ufffff, ja stvarno volim svog šaponju. Mislim da ni zbog jednog dvonošca ne bih sad izašla van.

Autor: vegavega8   |   21.12.2010. u 23:13   |   opcije


Zarobljeniče, danas sam neozbiljna! Sova gleda u križ i kvit! Danas. A sutra bumo vidli ;-))

Autor: vegavega8   |   21.12.2010. u 23:15   |   opcije


Brr...Noćka!

Autor: nicci   |   21.12.2010. u 23:15   |   opcije


Kjele, bojim se da mogu ponuditi jedino pajačinke sos sjinci :-((( Stjpi se paj dana pa bu bilo i meda i medovine :-)))

Autor: vegavega8   |   21.12.2010. u 23:16   |   opcije


pazi kaj si jekja,,,,,,,,,nicci mi je svedok.....dovjekaj bum ju s sebom+ šaponju dalje od mene,,,nekog vjaga ima pjotiv mene,,+ maca može.

Autor: kjele   |   21.12.2010. u 23:18   |   opcije


Kad malo bolje promislim imaš pravo. Sigurno je fotka snimljena na početku seanse psihotejapije kod Kjeleta.

Autor: Zarobljenik   |   21.12.2010. u 23:21   |   opcije


Dodaj komentar