Dobro ti jutrooooooooooooo
Autor: raky03 | 23.12.2010. u 8:19 | opcije
I teeeebiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!! Od danas popodne - FERIJE!!! :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 23.12.2010. u 8:28 | opcije
e onda gustaj evo sad znam da si nastavnica ili profesorica
Autor: raky03 | 23.12.2010. u 8:30 | opcije
S koliko si prošla? (dobro jutro)
Autor: guantanamera | 23.12.2010. u 8:30 | opcije
Otišla...ziher je prošla s pet. Štreberica. Proći ću i ja samo da prepravim ocjene
Autor: guantanamera | 23.12.2010. u 8:35 | opcije
Uffff, evo me opet... Ma da, prošla sam s 5, ali na muljažu ;-))
Autor: vegavega8 | 23.12.2010. u 8:39 | opcije
jeli to ono 4,7 ili 5,0
Autor: raky03 | 23.12.2010. u 8:41 | opcije
I ja..upravo ispravla korektorom trojku, vladanje primjerno (izbrisala Ne), kako će mi mama biti sretna ako ne skuži:-))
Autor: guantanamera | 23.12.2010. u 8:42 | opcije
e da ja sam pao ma ni na sipit nisam izasao
Autor: raky03 | 23.12.2010. u 8:54 | opcije
4,67 na faksu, u gimnaziji se ne sjećam, ali nikad nije bilo 5,00, nemrem ja sve jednako voljeti :-((
Autor: vegavega8 | 23.12.2010. u 9:18 | opcije
