IZAZOV

23.12.2010. u 8:05   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Dobro ti jutrooooooooooooo

Autor: raky03   |   23.12.2010. u 8:19   |   opcije


I teeeebiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!! Od danas popodne - FERIJE!!! :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   23.12.2010. u 8:28   |   opcije


e onda gustaj evo sad znam da si nastavnica ili profesorica

Autor: raky03   |   23.12.2010. u 8:30   |   opcije


S koliko si prošla? (dobro jutro)

Autor: guantanamera   |   23.12.2010. u 8:30   |   opcije


Otišla...ziher je prošla s pet. Štreberica. Proći ću i ja samo da prepravim ocjene

Autor: guantanamera   |   23.12.2010. u 8:35   |   opcije


Uffff, evo me opet... Ma da, prošla sam s 5, ali na muljažu ;-))

Autor: vegavega8   |   23.12.2010. u 8:39   |   opcije


jeli to ono 4,7 ili 5,0

Autor: raky03   |   23.12.2010. u 8:41   |   opcije


I ja..upravo ispravla korektorom trojku, vladanje primjerno (izbrisala Ne), kako će mi mama biti sretna ako ne skuži:-))

Autor: guantanamera   |   23.12.2010. u 8:42   |   opcije


e da ja sam pao ma ni na sipit nisam izasao

Autor: raky03   |   23.12.2010. u 8:54   |   opcije


4,67 na faksu, u gimnaziji se ne sjećam, ali nikad nije bilo 5,00, nemrem ja sve jednako voljeti :-((

Autor: vegavega8   |   23.12.2010. u 9:18   |   opcije


Dodaj komentar