HM. ZAŠTO ME OVA SLIKA STRAŠNO PODSJEĆA NA BLOG?

23.12.2010. u 23:59 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
ti najbolje znaš zašto...
Autor: vesper_ | 24.12.2010. u 0:00 | opcije
Evo, janice, i tebe sam našla! Ova najguzatija! ;-))
Autor: vegavega8 | 24.12.2010. u 0:00 | opcije
hihi
Autor: _matovilka_ | 24.12.2010. u 0:00 | opcije
pa gdje si vega????ja tu bojbe vodim a tebe nema............
Autor: kjele | 24.12.2010. u 0:01 | opcije
...zato jer vjeruješ u..kloniranje???...;-PPP
Autor: blowin_your_mind | 24.12.2010. u 0:01 | opcije
hm...najguzatija bi trebala biti vega...tako su mi ljudi rekli.
Autor: vesper_ | 24.12.2010. u 0:02 | opcije
Kjele, pjvo sam si kupovaja pokjone, tak da nitko djugi ne moja; onda sam se mojala odmojiti; onda sam mojala pjobati ojahnjaču, pa sam se majo odmajala, a sad sam, evo, tu :-))) A s kim se biješ?
Autor: vegavega8 | 24.12.2010. u 0:02 | opcije
Hehe, naše dvije guzice su hodale i sjedile usporedo, janice, i bogami, moja tvojoj nije ni trećina!
Autor: vegavega8 | 24.12.2010. u 0:03 | opcije
naše nikada vega...s nekim si me pomješala.
Autor: vesper_ | 24.12.2010. u 0:04 | opcije
Kloniranje nije stvar vjere nego znanstvenih pokusa, blowin.
Autor: vegavega8 | 24.12.2010. u 0:04 | opcije
pa sa njih paj,,,,,,,,,staja moja ubi me kašalj....i tempejatuja...čak povratim od kašljanja...........valjda vjag došaj po svoje.......ja nisam nikom niš kupij...........
Autor: kjele | 24.12.2010. u 0:04 | opcije
Kaj ti nisi janica? Pišeš jednako cmoljavo kao i ona, a ni intelektualni dometi ti nisu veći.
Autor: vegavega8 | 24.12.2010. u 0:05 | opcije
Kjele, upaja pjućica na kisejo nije baš maja stvaj, tjeba to pošteno odježati, a tjaje li ga tjaje... :-((
Autor: vegavega8 | 24.12.2010. u 0:06 | opcije
misliš da su tvoji veći?
Autor: vesper_ | 24.12.2010. u 0:06 | opcije
a nek si jebe matej,,,,,,,,,,,ak mi sutja nebu bolje odoh se napiti do besvjesti,,,pa možda i ozdjavim.........
Autor: kjele | 24.12.2010. u 0:07 | opcije
Za razliku od tebe, janice, ja MISLIM.
Autor: vegavega8 | 24.12.2010. u 0:08 | opcije
Nemoj se zezati, kjele, jel buš opet u bojnici zavjšio!
Autor: vegavega8 | 24.12.2010. u 0:08 | opcije
misliti je drek znati,,,vega.
Autor: vesper_ | 24.12.2010. u 0:09 | opcije
Pa, drek je sigurno nešto što ti jako dobro znaš, samo šteta što ga brkaš sa znanjem ;-)) Ajde produži dalje do sebi srodnih dušica, dosadna si, kao i uvijek.
Autor: vegavega8 | 24.12.2010. u 0:10 | opcije
ej vega odoh pojako,,,,,pun kujac mi je već đo i još nekih ovdje....samo mi se stanje pogojša....u pjavu si majmuni na gjanama..jaku noć jubi te kjele.............
Autor: kjele | 24.12.2010. u 0:10 | opcije
*brkaš s mišljenjem, pardonček!
Autor: vegavega8 | 24.12.2010. u 0:11 | opcije
dosada je širok pojam, recimo, vegini zapisi fustrirane babojebinske prirode.
Autor: vesper_ | 24.12.2010. u 0:11 | opcije
Kjele, klikni "Opcije", a kad se otvore, klikni "Zabrani komentiranje ovom korisniku" i problem riješen! Ajde, jubim i ja tebe, čuvaj se pa da se uživo izjubimo! :-)))
Autor: vegavega8 | 24.12.2010. u 0:12 | opcije
dogovojeno..........jaku noć.....ubi me kašalj....možda da još jednu zapajim.?
Autor: kjele | 24.12.2010. u 0:14 | opcije
Ako možeš pušiti, pjućica još jade! :-))))
Autor: vegavega8 | 24.12.2010. u 0:16 | opcije
Hahahahah...super slika! ;-)))
Autor: nette_sie | 24.12.2010. u 8:52 | opcije
Baš smo simpatični! :-) A volim vjerovati da su takvi i brojne skrivene krtice, kao i oni koji spavaju zimski san, pa ih zato nije uhvatilo u snimak...
Autor: BrightSideOfLife | 24.12.2010. u 12:30 | opcije