ti najbolje znaš zašto...

Autor: vesper_   |   24.12.2010. u 0:00   |   opcije


Evo, janice, i tebe sam našla! Ova najguzatija! ;-))

Autor: vegavega8   |   24.12.2010. u 0:00   |   opcije


hihi

Autor: _matovilka_   |   24.12.2010. u 0:00   |   opcije


pa gdje si vega????ja tu bojbe vodim a tebe nema............

Autor: kjele   |   24.12.2010. u 0:01   |   opcije


...zato jer vjeruješ u..kloniranje???...;-PPP

Autor: blowin_your_mind   |   24.12.2010. u 0:01   |   opcije


hm...najguzatija bi trebala biti vega...tako su mi ljudi rekli.

Autor: vesper_   |   24.12.2010. u 0:02   |   opcije


Kjele, pjvo sam si kupovaja pokjone, tak da nitko djugi ne moja; onda sam se mojala odmojiti; onda sam mojala pjobati ojahnjaču, pa sam se majo odmajala, a sad sam, evo, tu :-))) A s kim se biješ?

Autor: vegavega8   |   24.12.2010. u 0:02   |   opcije


Hehe, naše dvije guzice su hodale i sjedile usporedo, janice, i bogami, moja tvojoj nije ni trećina!

Autor: vegavega8   |   24.12.2010. u 0:03   |   opcije


naše nikada vega...s nekim si me pomješala.

Autor: vesper_   |   24.12.2010. u 0:04   |   opcije


Kloniranje nije stvar vjere nego znanstvenih pokusa, blowin.

Autor: vegavega8   |   24.12.2010. u 0:04   |   opcije


pa sa njih paj,,,,,,,,,staja moja ubi me kašalj....i tempejatuja...čak povratim od kašljanja...........valjda vjag došaj po svoje.......ja nisam nikom niš kupij...........

Autor: kjele   |   24.12.2010. u 0:04   |   opcije


Kaj ti nisi janica? Pišeš jednako cmoljavo kao i ona, a ni intelektualni dometi ti nisu veći.

Autor: vegavega8   |   24.12.2010. u 0:05   |   opcije


Kjele, upaja pjućica na kisejo nije baš maja stvaj, tjeba to pošteno odježati, a tjaje li ga tjaje... :-((

Autor: vegavega8   |   24.12.2010. u 0:06   |   opcije


misliš da su tvoji veći?

Autor: vesper_   |   24.12.2010. u 0:06   |   opcije


a nek si jebe matej,,,,,,,,,,,ak mi sutja nebu bolje odoh se napiti do besvjesti,,,pa možda i ozdjavim.........

Autor: kjele   |   24.12.2010. u 0:07   |   opcije


Za razliku od tebe, janice, ja MISLIM.

Autor: vegavega8   |   24.12.2010. u 0:08   |   opcije


Nemoj se zezati, kjele, jel buš opet u bojnici zavjšio!

Autor: vegavega8   |   24.12.2010. u 0:08   |   opcije


misliti je drek znati,,,vega.

Autor: vesper_   |   24.12.2010. u 0:09   |   opcije


Pa, drek je sigurno nešto što ti jako dobro znaš, samo šteta što ga brkaš sa znanjem ;-)) Ajde produži dalje do sebi srodnih dušica, dosadna si, kao i uvijek.

Autor: vegavega8   |   24.12.2010. u 0:10   |   opcije


ej vega odoh pojako,,,,,pun kujac mi je već đo i još nekih ovdje....samo mi se stanje pogojša....u pjavu si majmuni na gjanama..jaku noć jubi te kjele.............

Autor: kjele   |   24.12.2010. u 0:10   |   opcije


*brkaš s mišljenjem, pardonček!

Autor: vegavega8   |   24.12.2010. u 0:11   |   opcije


dosada je širok pojam, recimo, vegini zapisi fustrirane babojebinske prirode.

Autor: vesper_   |   24.12.2010. u 0:11   |   opcije


Kjele, klikni "Opcije", a kad se otvore, klikni "Zabrani komentiranje ovom korisniku" i problem riješen! Ajde, jubim i ja tebe, čuvaj se pa da se uživo izjubimo! :-)))

Autor: vegavega8   |   24.12.2010. u 0:12   |   opcije


dogovojeno..........jaku noć.....ubi me kašalj....možda da još jednu zapajim.?

Autor: kjele   |   24.12.2010. u 0:14   |   opcije


Ako možeš pušiti, pjućica još jade! :-))))

Autor: vegavega8   |   24.12.2010. u 0:16   |   opcije


Hahahahah...super slika! ;-)))

Autor: nette_sie   |   24.12.2010. u 8:52   |   opcije


Baš smo simpatični! :-) A volim vjerovati da su takvi i brojne skrivene krtice, kao i oni koji spavaju zimski san, pa ih zato nije uhvatilo u snimak...

Autor: BrightSideOfLife   |   24.12.2010. u 12:30   |   opcije


Dodaj komentar