Moja mačka: kobasu.

Autor: vegavega8   |   25.12.2010. u 0:16   |   opcije


Moj pas: kobasu.

Autor: vegavega8   |   25.12.2010. u 0:16   |   opcije


Moje papige: štapić.

Autor: vegavega8   |   25.12.2010. u 0:16   |   opcije


Ja? Niš falusnoga. Novčanik. Prazan. Ali nov!

Autor: vegavega8   |   25.12.2010. u 0:17   |   opcije


Sad smišljam hoće li mi ga netko napuniti... Ali mislim da ću to ipak morati sama. A jebga!

Autor: vegavega8   |   25.12.2010. u 0:17   |   opcije


Začudo, ne čuje se artiljerija. Možda su vjernici ljuti jer nije stigao obećani bijeli Božić? Hm. Nema frke, prognoza veli da bude -11 u ponedjeljak.

Autor: vegavega8   |   25.12.2010. u 0:19   |   opcije


Ti vrapca, kad nema nicci, ja se ovdje najbolje napričam sama sa sobom! Hm, čemu se onda logirati...?

Autor: vegavega8   |   25.12.2010. u 0:20   |   opcije


Paaaa, da pročitam kaj drugi vele... A ne vele niš što bi me baš jako zanimalo. Samuju, tuguju, u piću tugu utapaju, depra, bljak!

Autor: vegavega8   |   25.12.2010. u 0:22   |   opcije


Kod mene doma 100x veselije! Odoh, dakle... Kolači su mi super :-)))

Autor: vegavega8   |   25.12.2010. u 0:23   |   opcije


novcanik si dobila ? to je prokletstvo.. ja sam poklonila novcanik dvojici u zadnjih deset let. sad su totalno bez para hehe...

Autor: radoznala_   |   25.12.2010. u 0:26   |   opcije


kako je "luda "ova žuta desna :)))))

Autor: tajana46   |   25.12.2010. u 0:33   |   opcije


ja sam mislila da će iskrica biti sasvim prazna

Autor: tajana46   |   25.12.2010. u 0:35   |   opcije


je li izašla obećana knjiga ?

Autor: tajana46   |   25.12.2010. u 0:36   |   opcije


što nevolim ići spavatiii,a baš sam pospana

Autor: tajana46   |   25.12.2010. u 0:37   |   opcije


domaćice nema odoh i ja

Autor: tajana46   |   25.12.2010. u 0:38   |   opcije


sad ce se iskra napunit, cekaj da cestitaju zenici i zeninoj familiji.. sad ce se skupit.. :))

Autor: radoznala_   |   25.12.2010. u 0:40   |   opcije


da sad moraju i nama siročićima čestitati :))

Autor: tajana46   |   25.12.2010. u 0:50   |   opcije


JA SAM DOBIO KJASAN KUJAC........KO I OBIĆNO...AJ NEMA VEZE BOGAT SAM DUHOM I TO MI JE DOSTA,,,SAMO DA JOŠ ZDJAVLJE POSJUŽI...A I TEBI ŽEJIM DA SI MI DOBJO I ZDJAVO.......

Autor: kjele   |   25.12.2010. u 1:37   |   opcije


Dodaj komentar