Moja mačka: kobasu.
Autor: vegavega8 | 25.12.2010. u 0:16 | opcije
Moj pas: kobasu.
Autor: vegavega8 | 25.12.2010. u 0:16 | opcije
Moje papige: štapić.
Autor: vegavega8 | 25.12.2010. u 0:16 | opcije
Ja? Niš falusnoga. Novčanik. Prazan. Ali nov!
Autor: vegavega8 | 25.12.2010. u 0:17 | opcije
Sad smišljam hoće li mi ga netko napuniti... Ali mislim da ću to ipak morati sama. A jebga!
Autor: vegavega8 | 25.12.2010. u 0:17 | opcije
Začudo, ne čuje se artiljerija. Možda su vjernici ljuti jer nije stigao obećani bijeli Božić? Hm. Nema frke, prognoza veli da bude -11 u ponedjeljak.
Autor: vegavega8 | 25.12.2010. u 0:19 | opcije
Ti vrapca, kad nema nicci, ja se ovdje najbolje napričam sama sa sobom! Hm, čemu se onda logirati...?
Autor: vegavega8 | 25.12.2010. u 0:20 | opcije
Paaaa, da pročitam kaj drugi vele... A ne vele niš što bi me baš jako zanimalo. Samuju, tuguju, u piću tugu utapaju, depra, bljak!
Autor: vegavega8 | 25.12.2010. u 0:22 | opcije
Kod mene doma 100x veselije! Odoh, dakle... Kolači su mi super :-)))
Autor: vegavega8 | 25.12.2010. u 0:23 | opcije
novcanik si dobila ? to je prokletstvo.. ja sam poklonila novcanik dvojici u zadnjih deset let. sad su totalno bez para hehe...
Autor: radoznala_ | 25.12.2010. u 0:26 | opcije
kako je "luda "ova žuta desna :)))))
Autor: tajana46 | 25.12.2010. u 0:33 | opcije
ja sam mislila da će iskrica biti sasvim prazna
Autor: tajana46 | 25.12.2010. u 0:35 | opcije
je li izašla obećana knjiga ?
Autor: tajana46 | 25.12.2010. u 0:36 | opcije
što nevolim ići spavatiii,a baš sam pospana
Autor: tajana46 | 25.12.2010. u 0:37 | opcije
domaćice nema odoh i ja
Autor: tajana46 | 25.12.2010. u 0:38 | opcije
sad ce se iskra napunit, cekaj da cestitaju zenici i zeninoj familiji.. sad ce se skupit.. :))
Autor: radoznala_ | 25.12.2010. u 0:40 | opcije
da sad moraju i nama siročićima čestitati :))
Autor: tajana46 | 25.12.2010. u 0:50 | opcije
JA SAM DOBIO KJASAN KUJAC........KO I OBIĆNO...AJ NEMA VEZE BOGAT SAM DUHOM I TO MI JE DOSTA,,,SAMO DA JOŠ ZDJAVLJE POSJUŽI...A I TEBI ŽEJIM DA SI MI DOBJO I ZDJAVO.......
Autor: kjele | 25.12.2010. u 1:37 | opcije
