Opa!Momak je imao posla s hladnom kučkom;)
Autor: nicci | 26.12.2010. u 10:01 | opcije
Je. Led ledeni ;-))
Autor: vegavega8 | 26.12.2010. u 10:08 | opcije
A gle oči...slomila mu je srce:(
Autor: nicci | 26.12.2010. u 10:11 | opcije
Mislim da je tako nekako nastala priča o Ledenoj kraljici.
Autor: vegavega8 | 26.12.2010. u 10:20 | opcije
Sto posto.Starija teta je mladcu zabola led u srce.
Autor: nicci | 26.12.2010. u 10:25 | opcije
Sad će ga neka djeva bajna teškom mukom odlediti! Ah, blažena mikrovalka ;-))
Autor: vegavega8 | 26.12.2010. u 10:26 | opcije
:))
Autor: nicci | 26.12.2010. u 10:38 | opcije
