Opa!Momak je imao posla s hladnom kučkom;)

Autor: nicci   |   26.12.2010. u 10:01   |   opcije


Je. Led ledeni ;-))

Autor: vegavega8   |   26.12.2010. u 10:08   |   opcije


A gle oči...slomila mu je srce:(

Autor: nicci   |   26.12.2010. u 10:11   |   opcije


Mislim da je tako nekako nastala priča o Ledenoj kraljici.

Autor: vegavega8   |   26.12.2010. u 10:20   |   opcije


Sto posto.Starija teta je mladcu zabola led u srce.

Autor: nicci   |   26.12.2010. u 10:25   |   opcije


Sad će ga neka djeva bajna teškom mukom odlediti! Ah, blažena mikrovalka ;-))

Autor: vegavega8   |   26.12.2010. u 10:26   |   opcije


:))

Autor: nicci   |   26.12.2010. u 10:38   |   opcije


Dodaj komentar