Onaj koji nema ferije :((
Autor: Zarobljenik | 27.12.2010. u 10:51 | opcije
Hehehe!
Autor: vegavega8 | 27.12.2010. u 11:02 | opcije
Ugodan ti dan , ma meni je ka simpa poslije dobre papice i bocice vina , koji posa tek na proljece ili u veljaci
Autor: raky03 | 27.12.2010. u 11:14 | opcije
Lako nama, raky, kad ne moramo, ali ja sad zbilja ne bih voljela zatrebati npr. kirurga ;-))
Autor: vegavega8 | 27.12.2010. u 11:17 | opcije
e da ma sve treba spojit neka ljudi gustaju u praznicima , ma di nade klirurga
Autor: raky03 | 27.12.2010. u 11:20 | opcije
A i to što kažeš, daleko mu skalpel! :-))) Idem sad malo na zimu tak da mi bude ljepše kad dođem doma, bok!
Autor: vegavega8 | 27.12.2010. u 11:33 | opcije
ja sam se vratija i bas je ugodno se ogrijati uz kamin, aj cao
Autor: raky03 | 27.12.2010. u 11:34 | opcije
ova ionako umišlja da ljudi zbog nje logiraju nickove..svašta..:) ona ih logira da bi imala s kim pričati na blogu..:) nego, baš je slatka slička, to sam htjela reći..a kako padeži? učiš? :)
Autor: Axel_The_Great | 27.12.2010. u 13:04 | opcije
