Onaj koji nema ferije :((

Autor: Zarobljenik   |   27.12.2010. u 10:51   |   opcije


Hehehe!

Autor: vegavega8   |   27.12.2010. u 11:02   |   opcije


Ugodan ti dan , ma meni je ka simpa poslije dobre papice i bocice vina , koji posa tek na proljece ili u veljaci

Autor: raky03   |   27.12.2010. u 11:14   |   opcije


Lako nama, raky, kad ne moramo, ali ja sad zbilja ne bih voljela zatrebati npr. kirurga ;-))

Autor: vegavega8   |   27.12.2010. u 11:17   |   opcije


e da ma sve treba spojit neka ljudi gustaju u praznicima , ma di nade klirurga

Autor: raky03   |   27.12.2010. u 11:20   |   opcije


A i to što kažeš, daleko mu skalpel! :-))) Idem sad malo na zimu tak da mi bude ljepše kad dođem doma, bok!

Autor: vegavega8   |   27.12.2010. u 11:33   |   opcije


ja sam se vratija i bas je ugodno se ogrijati uz kamin, aj cao

Autor: raky03   |   27.12.2010. u 11:34   |   opcije


ova ionako umišlja da ljudi zbog nje logiraju nickove..svašta..:) ona ih logira da bi imala s kim pričati na blogu..:) nego, baš je slatka slička, to sam htjela reći..a kako padeži? učiš? :)

Autor: Axel_The_Great   |   27.12.2010. u 13:04   |   opcije


Dodaj komentar