Jutrooo!:) Hehehe...pola jezika prednosti:)))

Autor: nicci   |   30.12.2010. u 10:03   |   opcije


A štaš, ako nemaš nos, pruži jezičinu ;-))

Autor: vegavega8   |   30.12.2010. u 10:10   |   opcije


:D

Autor: nicci   |   30.12.2010. u 10:13   |   opcije


Triplica i ja sinoć čavrljale.Zabavni su joj razlozi za zloću koju sipa.Pogledaj...axel the great je nick.

Autor: nicci   |   30.12.2010. u 10:16   |   opcije


Je, nešto sam vidjela, strašno sam joj falila, sirotoj... Jooooooj, zamisli ti to, kak bi ti bilo da samo jedan dan moraš biti triplica?

Autor: vegavega8   |   30.12.2010. u 10:18   |   opcije


Prilično teško.

Autor: nicci   |   30.12.2010. u 10:19   |   opcije


Jesi se odmorila?

Autor: nicci   |   30.12.2010. u 10:21   |   opcije


Nego..riknula sm od smijeha.Gđa Hektoro je detaljno analizirala naša čavrljanja i došla do zaključka da si ti mala Božićnica.

Autor: nicci   |   30.12.2010. u 10:23   |   opcije


Još se odmaram. Aha, moja nasljednica :-))))))) Dobra je!

Autor: vegavega8   |   30.12.2010. u 10:25   |   opcije


Mala je fora.Malo smo tipkale jučer.Zvat ću je na kavu.

Autor: nicci   |   30.12.2010. u 10:27   |   opcije


Samo ne znam koliko dugo će mala imati želuca za ove stare prdonje i serkalice ovdje.

Autor: vegavega8   |   30.12.2010. u 10:27   |   opcije


Da nije neka moja studentica? Baš je pitaj.

Autor: vegavega8   |   30.12.2010. u 10:28   |   opcije


Do nove veze, vjerojatno;)

Autor: nicci   |   30.12.2010. u 10:28   |   opcije


Ok.

Autor: nicci   |   30.12.2010. u 10:29   |   opcije


Hehe, a najbolje mi je kak se tape popalio na malu! ;-))))))))))))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   30.12.2010. u 10:29   |   opcije


Skužio da ima love;)

Autor: nicci   |   30.12.2010. u 10:30   |   opcije


Jooj...baš fora.Gibam sad u dućkas, dear.Uživaj.

Autor: nicci   |   30.12.2010. u 10:32   |   opcije


Misliš da je to? A ja sam mislila da bi on htio biti princ-spasitelj posrnulih djeva iz moralnog kala!

Autor: vegavega8   |   30.12.2010. u 10:32   |   opcije


Hahahahhaha!!Sigurno.Cmok!

Autor: nicci   |   30.12.2010. u 10:33   |   opcije


Baj!

Autor: vegavega8   |   30.12.2010. u 10:36   |   opcije


Hihihi,ipak vodi nosati!

Autor: bozicnica   |   30.12.2010. u 10:42   |   opcije


Dobro ti jutro ili dan , kaj god , sunčan je:-))
Ajme koja jezičina.......hm.....ovo mi je kaooo ...hm....:-)))))))))))))))))))))

Autor: biserna   |   30.12.2010. u 10:45   |   opcije


Dobro ti jutro, božićnice, vidim da ti izvrsno koristiš svoje prirodne prednosti ;-))

Autor: vegavega8   |   30.12.2010. u 10:47   |   opcije


Bok, bis, aha! :-)))))))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   30.12.2010. u 10:48   |   opcije


hehehehe, ponekad je dobro imati jezičinu:)))

Autor: bracoiseka   |   30.12.2010. u 10:55   |   opcije


Nemoj biti više tako dugo odsutna odavde, razboljet će se ljudi :-))))

Autor: biserna   |   30.12.2010. u 10:56   |   opcije


počet će im se i bijeli miševi pričinjavat:)))

Autor: bracoiseka   |   30.12.2010. u 10:58   |   opcije


A jegba kad su ovisnici, trebaju se liječiti! Evo, ovako, malo po malo pa će im biti bolje ;-))

Autor: vegavega8   |   30.12.2010. u 10:58   |   opcije


epidemija, draga moja, je opasna prijetnja za Iskricu, nemoj tako:-))))

Autor: biserna   |   30.12.2010. u 11:00   |   opcije


Ne brini, bis, vidim da na Iskricu stupaju mlade snage :-))

Autor: vegavega8   |   30.12.2010. u 11:05   |   opcije


Zašto kažu da si ti ja?

Autor: bozicnica   |   30.12.2010. u 11:10   |   opcije


Dodaj komentar