Jutrooo!:) Hehehe...pola jezika prednosti:)))
Autor: nicci | 30.12.2010. u 10:03 | opcije
A štaš, ako nemaš nos, pruži jezičinu ;-))
Autor: vegavega8 | 30.12.2010. u 10:10 | opcije
:D
Autor: nicci | 30.12.2010. u 10:13 | opcije
Triplica i ja sinoć čavrljale.Zabavni su joj razlozi za zloću koju sipa.Pogledaj...axel the great je nick.
Autor: nicci | 30.12.2010. u 10:16 | opcije
Je, nešto sam vidjela, strašno sam joj falila, sirotoj... Jooooooj, zamisli ti to, kak bi ti bilo da samo jedan dan moraš biti triplica?
Autor: vegavega8 | 30.12.2010. u 10:18 | opcije
Prilično teško.
Autor: nicci | 30.12.2010. u 10:19 | opcije
Jesi se odmorila?
Autor: nicci | 30.12.2010. u 10:21 | opcije
Nego..riknula sm od smijeha.Gđa Hektoro je detaljno analizirala naša čavrljanja i došla do zaključka da si ti mala Božićnica.
Autor: nicci | 30.12.2010. u 10:23 | opcije
Još se odmaram. Aha, moja nasljednica :-))))))) Dobra je!
Autor: vegavega8 | 30.12.2010. u 10:25 | opcije
Mala je fora.Malo smo tipkale jučer.Zvat ću je na kavu.
Autor: nicci | 30.12.2010. u 10:27 | opcije
Samo ne znam koliko dugo će mala imati želuca za ove stare prdonje i serkalice ovdje.
Autor: vegavega8 | 30.12.2010. u 10:27 | opcije
Da nije neka moja studentica? Baš je pitaj.
Autor: vegavega8 | 30.12.2010. u 10:28 | opcije
Do nove veze, vjerojatno;)
Autor: nicci | 30.12.2010. u 10:28 | opcije
Ok.
Autor: nicci | 30.12.2010. u 10:29 | opcije
Hehe, a najbolje mi je kak se tape popalio na malu! ;-))))))))))))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 30.12.2010. u 10:29 | opcije
Skužio da ima love;)
Autor: nicci | 30.12.2010. u 10:30 | opcije
Jooj...baš fora.Gibam sad u dućkas, dear.Uživaj.
Autor: nicci | 30.12.2010. u 10:32 | opcije
Misliš da je to? A ja sam mislila da bi on htio biti princ-spasitelj posrnulih djeva iz moralnog kala!
Autor: vegavega8 | 30.12.2010. u 10:32 | opcije
Hahahahhaha!!Sigurno.Cmok!
Autor: nicci | 30.12.2010. u 10:33 | opcije
Baj!
Autor: vegavega8 | 30.12.2010. u 10:36 | opcije
Hihihi,ipak vodi nosati!
Autor: bozicnica | 30.12.2010. u 10:42 | opcije
Dobro ti jutro ili dan , kaj god , sunčan je:-))
Ajme koja jezičina.......hm.....ovo mi je kaooo ...hm....:-)))))))))))))))))))))
Autor: biserna | 30.12.2010. u 10:45 | opcije
Dobro ti jutro, božićnice, vidim da ti izvrsno koristiš svoje prirodne prednosti ;-))
Autor: vegavega8 | 30.12.2010. u 10:47 | opcije
Bok, bis, aha! :-)))))))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 30.12.2010. u 10:48 | opcije
hehehehe, ponekad je dobro imati jezičinu:)))
Autor: bracoiseka | 30.12.2010. u 10:55 | opcije
Nemoj biti više tako dugo odsutna odavde, razboljet će se ljudi :-))))
Autor: biserna | 30.12.2010. u 10:56 | opcije
počet će im se i bijeli miševi pričinjavat:)))
Autor: bracoiseka | 30.12.2010. u 10:58 | opcije
A jegba kad su ovisnici, trebaju se liječiti! Evo, ovako, malo po malo pa će im biti bolje ;-))
Autor: vegavega8 | 30.12.2010. u 10:58 | opcije
epidemija, draga moja, je opasna prijetnja za Iskricu, nemoj tako:-))))
Autor: biserna | 30.12.2010. u 11:00 | opcije
Ne brini, bis, vidim da na Iskricu stupaju mlade snage :-))
Autor: vegavega8 | 30.12.2010. u 11:05 | opcije
Zašto kažu da si ti ja?
Autor: bozicnica | 30.12.2010. u 11:10 | opcije
