I ON IDE NA DOČEK

31.12.2010. u 11:29   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

A kuda? Pitao me sin za tatu:-))))))

Autor: biserna   |   31.12.2010. u 11:41   |   opcije


Negdje gdje se neće dobro provesti, bojim se!

Autor: vegavega8   |   31.12.2010. u 11:43   |   opcije


Je, osjetilo svinjče da će na doček, ali na pladnju... pa baš i radosti u očima nema... A štoš, sudbina;-)

Autor: ilegalnick   |   31.12.2010. u 13:50   |   opcije


s tobom? :)

Autor: Axel_The_Great   |   31.12.2010. u 14:22   |   opcije


Dodaj komentar