A kuda? Pitao me sin za tatu:-))))))
Autor: biserna | 31.12.2010. u 11:41 | opcije
Negdje gdje se neće dobro provesti, bojim se!
Autor: vegavega8 | 31.12.2010. u 11:43 | opcije
Je, osjetilo svinjče da će na doček, ali na pladnju... pa baš i radosti u očima nema... A štoš, sudbina;-)
Autor: ilegalnick | 31.12.2010. u 13:50 | opcije
s tobom? :)
Autor: Axel_The_Great | 31.12.2010. u 14:22 | opcije
