JESTE ŽIVI?

01.01.2011. u 11:25   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

jesam. ti?

Autor: _ah_mica_ko_micaaaaa   |   01.01.2011. u 11:28   |   opcije


Bravo, mico! I sretna ti Nova! :-)))) (Viš da pričam, znači jesam.)

Autor: vegavega8   |   01.01.2011. u 11:37   |   opcije


joj, zaboravila.. i tebi sve najbolje ... :)

Autor: _ah_mica_ko_micaaaaa   |   01.01.2011. u 11:39   |   opcije


Niš ne brini, mico, podrazumijeva se :-))

Autor: vegavega8   |   01.01.2011. u 11:45   |   opcije


da sam senilna? :) a, pa dobro .. da sam u svemu senilna bilo bi dobro :)

Autor: _ah_mica_ko_micaaaaa   |   01.01.2011. u 11:48   |   opcije


Dobra stvar, selektivno pamćenje ;-)) Ali, kad je neki novi početak, ipak je lijepo poželjeti dobar nastavak, zar ne?

Autor: vegavega8   |   01.01.2011. u 11:51   |   opcije


dobra stvar ali nikako da ju usvojim, tja ...

Autor: _ah_mica_ko_micaaaaa   |   01.01.2011. u 11:52   |   opcije


Jutro Vega
Svako dobro
Želim da u ovoj godini pronađeš svoj znak
Simbol koji će ti pomoći složiti Rubikovu kocku života
I dok ti zadnja boja bude sjedala na mjesto
Čuti ćeš kucanje i meškoljenje na svojim vratima
To su tri mladića
Zovu se sreća,veselje i životna radost
Otvori im vrata, primi ih u svoj dom i u svoje srce
Igraj se,veseli i raduj s njima
Živi sretno Vega
Sretno do kraja priče koja nema kraja

Autor: Zarobljenik   |   01.01.2011. u 11:54   |   opcije


Zarobljeniče, hvala ti iz dubine mojeg uvijek malo zbrkanog srca :-))) Ne znam kako dostojno odgovoriti na ovako lijepu želju pa ću samo poželjeti da i tebi ova godina bude najbolja do sada, ali ne najbolja u životu - ta nek se još malo strpi, tak da se imaš čemu veseliti :-))

Autor: vegavega8   |   01.01.2011. u 12:02   |   opcije


Hehehe...tri mladića za igranje.Bolju želju nisam nikad čula:)

Autor: nicci   |   01.01.2011. u 12:22   |   opcije


Dodaj komentar