jesam. ti?
Autor: _ah_mica_ko_micaaaaa | 01.01.2011. u 11:28 | opcije
Bravo, mico! I sretna ti Nova! :-)))) (Viš da pričam, znači jesam.)
Autor: vegavega8 | 01.01.2011. u 11:37 | opcije
joj, zaboravila.. i tebi sve najbolje ... :)
Autor: _ah_mica_ko_micaaaaa | 01.01.2011. u 11:39 | opcije
Niš ne brini, mico, podrazumijeva se :-))
Autor: vegavega8 | 01.01.2011. u 11:45 | opcije
da sam senilna? :) a, pa dobro .. da sam u svemu senilna bilo bi dobro :)
Autor: _ah_mica_ko_micaaaaa | 01.01.2011. u 11:48 | opcije
Dobra stvar, selektivno pamćenje ;-)) Ali, kad je neki novi početak, ipak je lijepo poželjeti dobar nastavak, zar ne?
Autor: vegavega8 | 01.01.2011. u 11:51 | opcije
dobra stvar ali nikako da ju usvojim, tja ...
Autor: _ah_mica_ko_micaaaaa | 01.01.2011. u 11:52 | opcije
Jutro Vega
Svako dobro
Želim da u ovoj godini pronađeš svoj znak
Simbol koji će ti pomoći složiti Rubikovu kocku života
I dok ti zadnja boja bude sjedala na mjesto
Čuti ćeš kucanje i meškoljenje na svojim vratima
To su tri mladića
Zovu se sreća,veselje i životna radost
Otvori im vrata, primi ih u svoj dom i u svoje srce
Igraj se,veseli i raduj s njima
Živi sretno Vega
Sretno do kraja priče koja nema kraja
Autor: Zarobljenik | 01.01.2011. u 11:54 | opcije
Zarobljeniče, hvala ti iz dubine mojeg uvijek malo zbrkanog srca :-))) Ne znam kako dostojno odgovoriti na ovako lijepu želju pa ću samo poželjeti da i tebi ova godina bude najbolja do sada, ali ne najbolja u životu - ta nek se još malo strpi, tak da se imaš čemu veseliti :-))
Autor: vegavega8 | 01.01.2011. u 12:02 | opcije
Hehehe...tri mladića za igranje.Bolju želju nisam nikad čula:)
Autor: nicci | 01.01.2011. u 12:22 | opcije
