KJELETOVE IZGUBLJENE GAĆE - JER STE IH VI TJAŽILI!



02.01.2011. u 22:55 | Editirano: 02.01.2011. u 22:57 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
PJEKJASNO-...................
Autor: kjele | 02.01.2011. u 22:55 | opcije
Nije dobro, moras staviti metar uz gace ili neki predmet, nemam pojma koliko su velike...
Autor: juicy-mama | 02.01.2011. u 22:56 | opcije
A stol za 12 osoba:)
Autor: nicci | 02.01.2011. u 22:57 | opcije
O-ho, poprilicno su velike...
Autor: juicy-mama | 02.01.2011. u 22:58 | opcije
E PA VEJIKE SU TAK OKO 100CM U OPSEGU...........
Autor: kjele | 02.01.2011. u 22:58 | opcije
Ma joj, ne gnjavite, maca je odmah ispala iz njih!
Autor: vevegaga08 | 02.01.2011. u 22:58 | opcije
A kak je ono naprijed, jel ima vrecicu ili je slobodan pad?
Autor: juicy-mama | 02.01.2011. u 22:59 | opcije
Đus, čak su i meni velike. Onda si valjda možeš zamisliti :)))
Autor: boooocka | 02.01.2011. u 22:59 | opcije
Kjeje...mi se ćini iji se ti nekoj maci opjavdavaš?
Autor: nicci | 02.01.2011. u 22:59 | opcije
JOK DOKAZUJEM VEJIČINU KAKVU KJELE MOŽE ZADOVOJITI...............
Autor: kjele | 02.01.2011. u 23:00 | opcije
Sjobodan pad, juicy, viš da su odmah spaje!
Autor: vevegaga08 | 02.01.2011. u 23:00 | opcije
Mišamu...godinama ništa...a onda svi iz našeg društva nominirani za naj jebaća godine:)))
Autor: nicci | 02.01.2011. u 23:01 | opcije
Borg je velik!
Autor: nicci | 02.01.2011. u 23:01 | opcije
Monumentajne!
Autor: vevegaga08 | 02.01.2011. u 23:02 | opcije
Cerekam se ko luda...ma ste munjene!
Autor: juicy-mama | 02.01.2011. u 23:02 | opcije
...pardon...i munjeni
Autor: juicy-mama | 02.01.2011. u 23:03 | opcije
JEJ TI SAD JASNO MAMICE KAKVIH JA IMAM PJOBJEMA.....SAMO GOJEMIH PJOBJEMA...........
Autor: kjele | 02.01.2011. u 23:03 | opcije
Ovo je vejika jubav!
Autor: vevegaga08 | 02.01.2011. u 23:04 | opcije
Da nisam odlučila biti dobra i plaha...navela bih te da kažeš pred svima da si spoznao seks tek kad si se počeo družiti s nama...
Autor: nicci | 02.01.2011. u 23:04 | opcije
AHA,,,,,,,,,,,,,BAŠ SAM SAD PJOGJEDAO......................STVAJNO NEŠTO PJEKJASNO.......UH ŠTO SAM SJEBAN.........
Autor: kjele | 02.01.2011. u 23:05 | opcije
Hm...jel' čitala koja od vas uputstva za one trokute?Mišamu...da nismo nešto krivo..
Autor: nicci | 02.01.2011. u 23:05 | opcije
...gjupni?
Autor: juicy-mama | 02.01.2011. u 23:06 | opcije
The more the merrier, juicy ;-))
Autor: vegavega8 | 02.01.2011. u 23:07 | opcije
MAMICE NEMOJ ME V UĆI ZA JEZIK...................
Autor: kjele | 02.01.2011. u 23:07 | opcije
A za kaj da te vucem, ak ne za jezik?
Autor: juicy-mama | 02.01.2011. u 23:08 | opcije
ZA UŠI,,,,,,,,,,,,
Autor: kjele | 02.01.2011. u 23:08 | opcije
Hehehe...Mamica i Krele...jbt...sad sam se sjetila svog života prije Borga:)
Autor: nicci | 02.01.2011. u 23:09 | opcije
Jes vidla ovo usjkavanje, ha? ;-)))
Autor: vegavega8 | 02.01.2011. u 23:10 | opcije
MAMICE SE SJEČAŠ KAD SAM TJČAJ ZA TOBOM PO VJAŠKOJ?????????
Autor: kjele | 02.01.2011. u 23:11 | opcije
(svejedno mislim da se uputstva trebaju ponovo pročitati.Nekaj ne valja.)
Autor: nicci | 02.01.2011. u 23:11 | opcije
Sto ti je cyber net, nist ne moras raditi u zivo, evo i gace imamo ovdje...
Autor: juicy-mama | 02.01.2011. u 23:11 | opcije
Sjecam se kjele, a ja sam gazila u kaubojskim cizmama, kao da idem gaziti kupus
Autor: juicy-mama | 02.01.2011. u 23:12 | opcije
Hehehe...sad ćemo bit' kult gaća:))
Autor: nicci | 02.01.2011. u 23:12 | opcije
Još će netko pomisliti da kjele voli ženske koje furaju ovakve gaće. A poanta priče je da su ovo NJEGOVE gaće. Mislim, pa nitko nije savršen, ne? :D
Autor: boooocka | 02.01.2011. u 23:13 | opcije
Pričali smo o androgenizaciji..;)
Autor: nicci | 02.01.2011. u 23:14 | opcije
Nemoj da vam ja posaljem kult cicn cekera...tzv. cyber cicn cekera
Autor: juicy-mama | 02.01.2011. u 23:14 | opcije
Gaće su savjšene - pjozijne! ;-)))))))))
Autor: vegavega8 | 02.01.2011. u 23:14 | opcije
SAD ZAMISJI DA JA I TI STANEMO U NJIH I MOŽEMO ZAJEDNO TJČAT....TOJIKE SU....A NOSE SE KAO TANGE......
Autor: kjele | 02.01.2011. u 23:14 | opcije
Kažu znanstvenici da je to budućnost čovječanstva.
Autor: nicci | 02.01.2011. u 23:14 | opcije
Nicci, fakat nisi pročitala upute: kibojgizaciji, zaboga! Asimijaciji u The Blog. Tjokutasti.
Autor: vegavega8 | 02.01.2011. u 23:15 | opcije
To su bjazijke;)
Autor: nicci | 02.01.2011. u 23:15 | opcije
Aha.Ojoj...sad sam se sjetila.Čitala sam tuđa uputstva:)Možda sam se zato pokvarila?
Autor: nicci | 02.01.2011. u 23:16 | opcije
hahahahahaha, matere mi mile vi ste šašavi skroz na skroz:)))
neću se svama družit jel bum morala pazit na svoje gaće:)))
Autor: bracoiseka | 02.01.2011. u 23:17 | opcije
EVO OPET SAM SAMO JA NAJEBAO............AJ NEMA VEZE.....IDE KJELE I OPET GJAVOM KJOZ ZID..........
Autor: kjele | 02.01.2011. u 23:17 | opcije
Kjele, jesi li napravio brazilsku frizuricu, tamo dole, a ne da mi vire dlaketine iz tangi:)))
Autor: juicy-mama | 02.01.2011. u 23:17 | opcije
Brzo sam natrag.Samo da prebrojim pozaspalu djecu, nazovem roditelje koji po svoje nisu došli i prenesem ih u krevete...
Autor: nicci | 02.01.2011. u 23:18 | opcije
NAPJAVIO SAM KOJAK FJIZUJU...............
Autor: kjele | 02.01.2011. u 23:18 | opcije
Kult gaća, haaahahaha! Laku noć, ekipo.
Autor: boooocka | 02.01.2011. u 23:18 | opcije
Nicci, mislis, da ih izbavis iz podruma?
Autor: juicy-mama | 02.01.2011. u 23:18 | opcije
Meni maca pala u nesvijest od feromona u ovim gaćama! Idem je bjzo pjojuftati, vjatim se za 20 minuta!
Autor: vegavega8 | 02.01.2011. u 23:20 | opcije
EVO TI GA NA.....SJEBAJE ME I OSTAVIJE ME SAMOG,,,,,,,MAMICE JESI JI BAJ TI TU?
Autor: kjele | 02.01.2011. u 23:21 | opcije
Jesam sine, tu sam...
Autor: juicy-mama | 02.01.2011. u 23:21 | opcije
FAJA BOGU,,,,,EVO DANAS ME SKOJO JEDNA KOKA OTKANTAJA ZBOG GAĆA....I KAJ SAD DA JADIM?
Autor: kjele | 02.01.2011. u 23:23 | opcije
...al' idem i ja off...ci vediamo dopo
Autor: juicy-mama | 02.01.2011. u 23:24 | opcije
Evo mene.Kaj se koka zbilja naljutila?
Autor: nicci | 02.01.2011. u 23:24 | opcije
BOK MAMICE..........JUBI TE KJELE
Autor: kjele | 02.01.2011. u 23:25 | opcije
Pusa Đusi!Pusa Booc!
Autor: nicci | 02.01.2011. u 23:25 | opcije
KAJ JA ZNAM????IZGJEDA DA SAM STVAJNO GJUP.....POJMA NEMAM............
Autor: kjele | 02.01.2011. u 23:30 | opcije
Pa daj reci kaj je bilo.Vidjela blogove od sinoć i naljutila se?
Autor: nicci | 02.01.2011. u 23:33 | opcije
MA KAJ DA TI VEJIM????NI SAM SIJOTI NEZNAM KAJ DA JADIM.......NAJBOLJE NIŠTA,,,,MA DOBJO JE MENI I OV AK.........
Autor: kjele | 02.01.2011. u 23:35 | opcije
Joj...znaš da ne volim samosažaljevanje.Ne pizdi...pametan si ti kjeten;)
Autor: nicci | 02.01.2011. u 23:36 | opcije
MA BOJI ME KUJAC,,,,,IDEMO DALJE.....AK SAM VEČ DOVDE DOGUJAO MOGU JA I DALJE......KJELE SE NE PJEDAJE.....KOKE NAVAJITE..........
Autor: kjele | 02.01.2011. u 23:37 | opcije
Majo si mi neodjučan, ha?:)
Autor: nicci | 02.01.2011. u 23:38 | opcije
Uostalom...gajavuša zna da bumo ju jazbije:)
Autor: nicci | 02.01.2011. u 23:42 | opcije
A tebe bumo, za tvoje dobjo, kastjijaje.
Autor: nicci | 02.01.2011. u 23:44 | opcije
Nije ti to stjašno.Si vidio Šaponju?
Autor: nicci | 02.01.2011. u 23:44 | opcije
NE SOJI MI JANU................JAKU NOĆ JUBI TE KJELE.
Autor: kjele | 02.01.2011. u 23:45 | opcije
Znaš da se šalim.Noćka:)
Autor: nicci | 02.01.2011. u 23:46 | opcije