KJELETOVE IZGUBLJENE GAĆE - JER STE IH VI TJAŽILI!



02.01.2011. u 22:55   |   Editirano: 02.01.2011. u 22:57   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

PJEKJASNO-...................

Autor: kjele   |   02.01.2011. u 22:55   |   opcije


Nije dobro, moras staviti metar uz gace ili neki predmet, nemam pojma koliko su velike...

Autor: juicy-mama   |   02.01.2011. u 22:56   |   opcije


A stol za 12 osoba:)

Autor: nicci   |   02.01.2011. u 22:57   |   opcije


O-ho, poprilicno su velike...

Autor: juicy-mama   |   02.01.2011. u 22:58   |   opcije


E PA VEJIKE SU TAK OKO 100CM U OPSEGU...........

Autor: kjele   |   02.01.2011. u 22:58   |   opcije


Ma joj, ne gnjavite, maca je odmah ispala iz njih!

Autor: vevegaga08   |   02.01.2011. u 22:58   |   opcije


A kak je ono naprijed, jel ima vrecicu ili je slobodan pad?

Autor: juicy-mama   |   02.01.2011. u 22:59   |   opcije


Đus, čak su i meni velike. Onda si valjda možeš zamisliti :)))

Autor: boooocka   |   02.01.2011. u 22:59   |   opcije


Kjeje...mi se ćini iji se ti nekoj maci opjavdavaš?

Autor: nicci   |   02.01.2011. u 22:59   |   opcije


JOK DOKAZUJEM VEJIČINU KAKVU KJELE MOŽE ZADOVOJITI...............

Autor: kjele   |   02.01.2011. u 23:00   |   opcije


Sjobodan pad, juicy, viš da su odmah spaje!

Autor: vevegaga08   |   02.01.2011. u 23:00   |   opcije


Mišamu...godinama ništa...a onda svi iz našeg društva nominirani za naj jebaća godine:)))

Autor: nicci   |   02.01.2011. u 23:01   |   opcije


Borg je velik!

Autor: nicci   |   02.01.2011. u 23:01   |   opcije


Monumentajne!

Autor: vevegaga08   |   02.01.2011. u 23:02   |   opcije


Cerekam se ko luda...ma ste munjene!

Autor: juicy-mama   |   02.01.2011. u 23:02   |   opcije


...pardon...i munjeni

Autor: juicy-mama   |   02.01.2011. u 23:03   |   opcije


JEJ TI SAD JASNO MAMICE KAKVIH JA IMAM PJOBJEMA.....SAMO GOJEMIH PJOBJEMA...........

Autor: kjele   |   02.01.2011. u 23:03   |   opcije


Ovo je vejika jubav!

Autor: vevegaga08   |   02.01.2011. u 23:04   |   opcije


Da nisam odlučila biti dobra i plaha...navela bih te da kažeš pred svima da si spoznao seks tek kad si se počeo družiti s nama...

Autor: nicci   |   02.01.2011. u 23:04   |   opcije


AHA,,,,,,,,,,,,,BAŠ SAM SAD PJOGJEDAO......................STVAJNO NEŠTO PJEKJASNO.......UH ŠTO SAM SJEBAN.........

Autor: kjele   |   02.01.2011. u 23:05   |   opcije


Hm...jel' čitala koja od vas uputstva za one trokute?Mišamu...da nismo nešto krivo..

Autor: nicci   |   02.01.2011. u 23:05   |   opcije


...gjupni?

Autor: juicy-mama   |   02.01.2011. u 23:06   |   opcije


The more the merrier, juicy ;-))

Autor: vegavega8   |   02.01.2011. u 23:07   |   opcije


MAMICE NEMOJ ME V UĆI ZA JEZIK...................

Autor: kjele   |   02.01.2011. u 23:07   |   opcije


A za kaj da te vucem, ak ne za jezik?

Autor: juicy-mama   |   02.01.2011. u 23:08   |   opcije


ZA UŠI,,,,,,,,,,,,

Autor: kjele   |   02.01.2011. u 23:08   |   opcije


Hehehe...Mamica i Krele...jbt...sad sam se sjetila svog života prije Borga:)

Autor: nicci   |   02.01.2011. u 23:09   |   opcije


Jes vidla ovo usjkavanje, ha? ;-)))

Autor: vegavega8   |   02.01.2011. u 23:10   |   opcije


MAMICE SE SJEČAŠ KAD SAM TJČAJ ZA TOBOM PO VJAŠKOJ?????????

Autor: kjele   |   02.01.2011. u 23:11   |   opcije


(svejedno mislim da se uputstva trebaju ponovo pročitati.Nekaj ne valja.)

Autor: nicci   |   02.01.2011. u 23:11   |   opcije


Sto ti je cyber net, nist ne moras raditi u zivo, evo i gace imamo ovdje...

Autor: juicy-mama   |   02.01.2011. u 23:11   |   opcije


Sjecam se kjele, a ja sam gazila u kaubojskim cizmama, kao da idem gaziti kupus

Autor: juicy-mama   |   02.01.2011. u 23:12   |   opcije


Hehehe...sad ćemo bit' kult gaća:))

Autor: nicci   |   02.01.2011. u 23:12   |   opcije


Još će netko pomisliti da kjele voli ženske koje furaju ovakve gaće. A poanta priče je da su ovo NJEGOVE gaće. Mislim, pa nitko nije savršen, ne? :D

Autor: boooocka   |   02.01.2011. u 23:13   |   opcije


Pričali smo o androgenizaciji..;)

Autor: nicci   |   02.01.2011. u 23:14   |   opcije


Nemoj da vam ja posaljem kult cicn cekera...tzv. cyber cicn cekera

Autor: juicy-mama   |   02.01.2011. u 23:14   |   opcije


Gaće su savjšene - pjozijne! ;-)))))))))

Autor: vegavega8   |   02.01.2011. u 23:14   |   opcije


SAD ZAMISJI DA JA I TI STANEMO U NJIH I MOŽEMO ZAJEDNO TJČAT....TOJIKE SU....A NOSE SE KAO TANGE......

Autor: kjele   |   02.01.2011. u 23:14   |   opcije


Kažu znanstvenici da je to budućnost čovječanstva.

Autor: nicci   |   02.01.2011. u 23:14   |   opcije


Nicci, fakat nisi pročitala upute: kibojgizaciji, zaboga! Asimijaciji u The Blog. Tjokutasti.

Autor: vegavega8   |   02.01.2011. u 23:15   |   opcije


To su bjazijke;)

Autor: nicci   |   02.01.2011. u 23:15   |   opcije


Aha.Ojoj...sad sam se sjetila.Čitala sam tuđa uputstva:)Možda sam se zato pokvarila?

Autor: nicci   |   02.01.2011. u 23:16   |   opcije


hahahahahaha, matere mi mile vi ste šašavi skroz na skroz:)))
neću se svama družit jel bum morala pazit na svoje gaće:)))

Autor: bracoiseka   |   02.01.2011. u 23:17   |   opcije


EVO OPET SAM SAMO JA NAJEBAO............AJ NEMA VEZE.....IDE KJELE I OPET GJAVOM KJOZ ZID..........

Autor: kjele   |   02.01.2011. u 23:17   |   opcije


Kjele, jesi li napravio brazilsku frizuricu, tamo dole, a ne da mi vire dlaketine iz tangi:)))

Autor: juicy-mama   |   02.01.2011. u 23:17   |   opcije


Brzo sam natrag.Samo da prebrojim pozaspalu djecu, nazovem roditelje koji po svoje nisu došli i prenesem ih u krevete...

Autor: nicci   |   02.01.2011. u 23:18   |   opcije


NAPJAVIO SAM KOJAK FJIZUJU...............

Autor: kjele   |   02.01.2011. u 23:18   |   opcije


Kult gaća, haaahahaha! Laku noć, ekipo.

Autor: boooocka   |   02.01.2011. u 23:18   |   opcije


Nicci, mislis, da ih izbavis iz podruma?

Autor: juicy-mama   |   02.01.2011. u 23:18   |   opcije


Meni maca pala u nesvijest od feromona u ovim gaćama! Idem je bjzo pjojuftati, vjatim se za 20 minuta!

Autor: vegavega8   |   02.01.2011. u 23:20   |   opcije


EVO TI GA NA.....SJEBAJE ME I OSTAVIJE ME SAMOG,,,,,,,MAMICE JESI JI BAJ TI TU?

Autor: kjele   |   02.01.2011. u 23:21   |   opcije


Jesam sine, tu sam...

Autor: juicy-mama   |   02.01.2011. u 23:21   |   opcije


FAJA BOGU,,,,,EVO DANAS ME SKOJO JEDNA KOKA OTKANTAJA ZBOG GAĆA....I KAJ SAD DA JADIM?

Autor: kjele   |   02.01.2011. u 23:23   |   opcije


...al' idem i ja off...ci vediamo dopo

Autor: juicy-mama   |   02.01.2011. u 23:24   |   opcije


Evo mene.Kaj se koka zbilja naljutila?

Autor: nicci   |   02.01.2011. u 23:24   |   opcije


BOK MAMICE..........JUBI TE KJELE

Autor: kjele   |   02.01.2011. u 23:25   |   opcije


Pusa Đusi!Pusa Booc!

Autor: nicci   |   02.01.2011. u 23:25   |   opcije


KAJ JA ZNAM????IZGJEDA DA SAM STVAJNO GJUP.....POJMA NEMAM............

Autor: kjele   |   02.01.2011. u 23:30   |   opcije


Pa daj reci kaj je bilo.Vidjela blogove od sinoć i naljutila se?

Autor: nicci   |   02.01.2011. u 23:33   |   opcije


MA KAJ DA TI VEJIM????NI SAM SIJOTI NEZNAM KAJ DA JADIM.......NAJBOLJE NIŠTA,,,,MA DOBJO JE MENI I OV AK.........

Autor: kjele   |   02.01.2011. u 23:35   |   opcije


Joj...znaš da ne volim samosažaljevanje.Ne pizdi...pametan si ti kjeten;)

Autor: nicci   |   02.01.2011. u 23:36   |   opcije


MA BOJI ME KUJAC,,,,,IDEMO DALJE.....AK SAM VEČ DOVDE DOGUJAO MOGU JA I DALJE......KJELE SE NE PJEDAJE.....KOKE NAVAJITE..........

Autor: kjele   |   02.01.2011. u 23:37   |   opcije


Majo si mi neodjučan, ha?:)

Autor: nicci   |   02.01.2011. u 23:38   |   opcije


Uostalom...gajavuša zna da bumo ju jazbije:)

Autor: nicci   |   02.01.2011. u 23:42   |   opcije


A tebe bumo, za tvoje dobjo, kastjijaje.

Autor: nicci   |   02.01.2011. u 23:44   |   opcije


Nije ti to stjašno.Si vidio Šaponju?

Autor: nicci   |   02.01.2011. u 23:44   |   opcije


NE SOJI MI JANU................JAKU NOĆ JUBI TE KJELE.

Autor: kjele   |   02.01.2011. u 23:45   |   opcije


Znaš da se šalim.Noćka:)

Autor: nicci   |   02.01.2011. u 23:46   |   opcije


Dodaj komentar