KAKO JE DOBRO...

03.01.2011. u 11:35   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

debel je ko prasac,hehehehe

Autor: marned   |   03.01.2011. u 11:46   |   opcije


Debeo i sretan, marned :-)))))

Autor: vegavega8   |   03.01.2011. u 11:48   |   opcije


ko i ja,sam kaj nisam baš tak dlakav

Autor: marned   |   03.01.2011. u 11:49   |   opcije


vidi se da kod njega nema recesije, bio je pun blagdanski stol :) debeo i sretan u svojoj koži :)) napokon nesto sto nije anoreksicno :)

Autor: radoznala_   |   03.01.2011. u 11:52   |   opcije


Zima je, treba se potfutrati :-))

Autor: vegavega8   |   03.01.2011. u 11:54   |   opcije


Radoznala, tko može biti sretan ako drhturi od zime i gladi?

Autor: vegavega8   |   03.01.2011. u 11:54   |   opcije


hladnoca i glad dolaze iz glave.. pogledaj one koji su se kupali usred bozica u zaledjenom moru :)) nije im bilo hladno:)

Autor: radoznala_   |   03.01.2011. u 11:57   |   opcije


Mda, prvo skoro rikneš od hladnoće, a onda si sav blažen kad se malo zgriješ. Ja sam ipak za mačju sreću. Čoh-čoh, prmmmmmm...

Autor: vegavega8   |   03.01.2011. u 11:59   |   opcije


Još samo čeka da ga vlasnik podraga i nosi kući, debeljko slatki:-)

Autor: biserna   |   03.01.2011. u 12:06   |   opcije


sad je sretna i debela sakrita u vlastitoj kozi .. al kad dodje "prolece", i treba se skinut i pokazat " lepo telo" , a macani pocnu slinit na anoreksicne, bit ce "jao meni"..

Autor: radoznala_   |   03.01.2011. u 12:06   |   opcije


Ma nema frke, sad će veljača, onda se višak istopi na najugodniji mogući način ;-))

Autor: vegavega8   |   03.01.2011. u 12:09   |   opcije


naravno, najbolji moguci nacin za topljenje sala , i ne samo u veljaci :) samo mora bit adekvatni macan :))

Autor: radoznala_   |   03.01.2011. u 12:16   |   opcije


koje veze ima veljaca i macak , ejugodan vam dan

Autor: raky03   |   03.01.2011. u 12:19   |   opcije


Eh, raky, pa valjda znaš da su mace najprpošnije u veljači! Istinabog, ove dobro uhranjene mačorišu cijele godine ;-))

Autor: vegavega8   |   03.01.2011. u 12:21   |   opcije


raky, vele nasi stari da u veljaci macke su najlgladnije onoga sto svako od nas zeli svaki dan :) .. valda je i zato valentinovo u veljaci ..

Autor: radoznala_   |   03.01.2011. u 12:23   |   opcije


e to je nekad bilo , i to se prominilo , nije ni macak lud a ni maca hladna , a valentinovo je svaki dan kad se voli

Autor: raky03   |   03.01.2011. u 12:25   |   opcije


A ljubav ide kroz želudac ;-))

Autor: vegavega8   |   03.01.2011. u 12:35   |   opcije


kroz zeludac i izlazi kroz dzepove , ah ljubav mala rijec za velike stvari ,Ljubav je dusevna dar koju nam je rodenjem poklonjena , a ljubomora je dijete ljubavi kad majka prozde valstito dijete , kao zivotinjski nagon ,

Autor: raky03   |   03.01.2011. u 12:39   |   opcije


ljubav ide kroz zeludac, a da bi nekog nahranio opet treba bit pun novcanik :)) i opet se dolazi na moje - only money :))

Autor: radoznala_   |   03.01.2011. u 12:44   |   opcije


e radoznala i zato je tebi zelim sretnu ovu da ti novcanik srce i krevetne budu nikad prazni ,

Autor: raky03   |   03.01.2011. u 12:45   |   opcije


hvala ti raky, srce i krevet nisu prazni, al novcanik je ..pa je cestitka dobrodosla :) i ja tebi zelim jednako :))

Autor: radoznala_   |   03.01.2011. u 12:48   |   opcije


mozda je i novcanik ponekad pun ali ima oko tebe usisivaca koji sisaju pa se brzo isprazni , ja nemam novcanik a poskoka drzim na novcima

Autor: raky03   |   03.01.2011. u 12:51   |   opcije


ćuj... ssoorii vega, ali mene zanima da biš li ti meni dala?

Autor: VladekSex   |   03.01.2011. u 13:37   |   opcije


Dodaj komentar