debel je ko prasac,hehehehe
Autor: marned | 03.01.2011. u 11:46 | opcije
Debeo i sretan, marned :-)))))
Autor: vegavega8 | 03.01.2011. u 11:48 | opcije
ko i ja,sam kaj nisam baš tak dlakav
Autor: marned | 03.01.2011. u 11:49 | opcije
vidi se da kod njega nema recesije, bio je pun blagdanski stol :) debeo i sretan u svojoj koži :)) napokon nesto sto nije anoreksicno :)
Autor: radoznala_ | 03.01.2011. u 11:52 | opcije
Zima je, treba se potfutrati :-))
Autor: vegavega8 | 03.01.2011. u 11:54 | opcije
Radoznala, tko može biti sretan ako drhturi od zime i gladi?
Autor: vegavega8 | 03.01.2011. u 11:54 | opcije
hladnoca i glad dolaze iz glave.. pogledaj one koji su se kupali usred bozica u zaledjenom moru :)) nije im bilo hladno:)
Autor: radoznala_ | 03.01.2011. u 11:57 | opcije
Mda, prvo skoro rikneš od hladnoće, a onda si sav blažen kad se malo zgriješ. Ja sam ipak za mačju sreću. Čoh-čoh, prmmmmmm...
Autor: vegavega8 | 03.01.2011. u 11:59 | opcije
Još samo čeka da ga vlasnik podraga i nosi kući, debeljko slatki:-)
Autor: biserna | 03.01.2011. u 12:06 | opcije
sad je sretna i debela sakrita u vlastitoj kozi .. al kad dodje "prolece", i treba se skinut i pokazat " lepo telo" , a macani pocnu slinit na anoreksicne, bit ce "jao meni"..
Autor: radoznala_ | 03.01.2011. u 12:06 | opcije
Ma nema frke, sad će veljača, onda se višak istopi na najugodniji mogući način ;-))
Autor: vegavega8 | 03.01.2011. u 12:09 | opcije
naravno, najbolji moguci nacin za topljenje sala , i ne samo u veljaci :) samo mora bit adekvatni macan :))
Autor: radoznala_ | 03.01.2011. u 12:16 | opcije
koje veze ima veljaca i macak , ejugodan vam dan
Autor: raky03 | 03.01.2011. u 12:19 | opcije
Eh, raky, pa valjda znaš da su mace najprpošnije u veljači! Istinabog, ove dobro uhranjene mačorišu cijele godine ;-))
Autor: vegavega8 | 03.01.2011. u 12:21 | opcije
raky, vele nasi stari da u veljaci macke su najlgladnije onoga sto svako od nas zeli svaki dan :) .. valda je i zato valentinovo u veljaci ..
Autor: radoznala_ | 03.01.2011. u 12:23 | opcije
e to je nekad bilo , i to se prominilo , nije ni macak lud a ni maca hladna , a valentinovo je svaki dan kad se voli
Autor: raky03 | 03.01.2011. u 12:25 | opcije
A ljubav ide kroz želudac ;-))
Autor: vegavega8 | 03.01.2011. u 12:35 | opcije
kroz zeludac i izlazi kroz dzepove , ah ljubav mala rijec za velike stvari ,Ljubav je dusevna dar koju nam je rodenjem poklonjena , a ljubomora je dijete ljubavi kad majka prozde valstito dijete , kao zivotinjski nagon ,
Autor: raky03 | 03.01.2011. u 12:39 | opcije
ljubav ide kroz zeludac, a da bi nekog nahranio opet treba bit pun novcanik :)) i opet se dolazi na moje - only money :))
Autor: radoznala_ | 03.01.2011. u 12:44 | opcije
e radoznala i zato je tebi zelim sretnu ovu da ti novcanik srce i krevetne budu nikad prazni ,
Autor: raky03 | 03.01.2011. u 12:45 | opcije
hvala ti raky, srce i krevet nisu prazni, al novcanik je ..pa je cestitka dobrodosla :) i ja tebi zelim jednako :))
Autor: radoznala_ | 03.01.2011. u 12:48 | opcije
mozda je i novcanik ponekad pun ali ima oko tebe usisivaca koji sisaju pa se brzo isprazni , ja nemam novcanik a poskoka drzim na novcima
Autor: raky03 | 03.01.2011. u 12:51 | opcije
ćuj... ssoorii vega, ali mene zanima da biš li ti meni dala?
Autor: VladekSex | 03.01.2011. u 13:37 | opcije
