tužno ali istinito!
Autor: staranaivan | 04.01.2011. u 0:12 | opcije
Čitam sad na googleu da ih je ostalo samo 4000 u cijelom svijetu :-((
Autor: vegavega8 | 04.01.2011. u 0:17 | opcije
Bye-bye, ludaro!
Autor: vegavega8 | 04.01.2011. u 0:20 | opcije
Usput, ovo su TIGROVI. Trebaš nove cvikse, čujem da prek socijalnog dobiš za 150 kuna.
Autor: vegavega8 | 04.01.2011. u 0:21 | opcije
Cmok, Vegice!:)
Autor: nicci | 04.01.2011. u 0:30 | opcije
Haj! Danas opet imamo novu postavu na blogu: Vjeverica postala Mr.Cmok, a naša hercegovačka neprija sestra bernardica... pardonček, knjižničarka bernarda.
Autor: vegavega8 | 04.01.2011. u 0:32 | opcije
Ahh...vidjela sam.
Autor: nicci | 04.01.2011. u 0:33 | opcije
Živo me zanima koliko će im ovaj život potrajati... I kako će umrijeti. Koliko ono puta smo ih već dokrajčile?
Autor: vegavega8 | 04.01.2011. u 0:35 | opcije
Stotinjak...činimise.Svaku.
Autor: nicci | 04.01.2011. u 0:36 | opcije
Mislim da će Mr.Cmok za 3 dana reinkarnirati kao netko drugi, ova inkarnacija nemre stavljati svoje blogove, a to je jako, jako, jako frustrirajuće :-(( A bernardica, bormeš, ima premium, bit će da se ta nije dopisivala dok je tanahna ovdje tanke strune nizala pjesnički nezainteresirano... Mislim da će i ona za 3 dana biti netko drugi. Baš napeto.
Autor: vegavega8 | 04.01.2011. u 0:38 | opcije
Znaš kaj mi je palo na pamet?Otvorit ću si muški profil.
Autor: nicci | 04.01.2011. u 0:40 | opcije
Odlično glume.Ne kužim kako si ih prepoznala.Ja nisam.
Autor: nicci | 04.01.2011. u 0:41 | opcije
I ja ću! Pa ćemo im uletavati, može? :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 04.01.2011. u 0:44 | opcije
Ah, čuj, i ja sam mozgala cca 3 sekunde, nemrem reći da se nisam pomučila.
Autor: vegavega8 | 04.01.2011. u 0:44 | opcije
Čekaj...nismo li to već radile?:))))
Autor: nicci | 04.01.2011. u 0:44 | opcije
Ja samo dvaput, ali to se ne računa, jer nisam spremila kopije dopisivanja. Sad ću posuditi neki stari muški nick i sve ću spremiti za nedajbože ;-))
Autor: vegavega8 | 04.01.2011. u 0:50 | opcije
ccc...nisi spremila...
Autor: nicci | 04.01.2011. u 0:52 | opcije
Ma daaaaa, imam samo ono kako ona ne kupuje dosjee, nego joj šalju drugi, kao "ne bacam ja pare na takve stvari"... :-((
Autor: vegavega8 | 04.01.2011. u 0:53 | opcije
:) Vegs...rano ranim sutra:( Cmoxa!
Autor: nicci | 04.01.2011. u 0:57 | opcije
Ah, moja sućut! Zato lijepo i čvrsto spavaj. Pusa! :-)))))
Autor: vegavega8 | 04.01.2011. u 1:00 | opcije
