tužno ali istinito!

Autor: staranaivan   |   04.01.2011. u 0:12   |   opcije


Čitam sad na googleu da ih je ostalo samo 4000 u cijelom svijetu :-((

Autor: vegavega8   |   04.01.2011. u 0:17   |   opcije


Bye-bye, ludaro!

Autor: vegavega8   |   04.01.2011. u 0:20   |   opcije


Usput, ovo su TIGROVI. Trebaš nove cvikse, čujem da prek socijalnog dobiš za 150 kuna.

Autor: vegavega8   |   04.01.2011. u 0:21   |   opcije


Cmok, Vegice!:)

Autor: nicci   |   04.01.2011. u 0:30   |   opcije


Haj! Danas opet imamo novu postavu na blogu: Vjeverica postala Mr.Cmok, a naša hercegovačka neprija sestra bernardica... pardonček, knjižničarka bernarda.

Autor: vegavega8   |   04.01.2011. u 0:32   |   opcije


Ahh...vidjela sam.

Autor: nicci   |   04.01.2011. u 0:33   |   opcije


Živo me zanima koliko će im ovaj život potrajati... I kako će umrijeti. Koliko ono puta smo ih već dokrajčile?

Autor: vegavega8   |   04.01.2011. u 0:35   |   opcije


Stotinjak...činimise.Svaku.

Autor: nicci   |   04.01.2011. u 0:36   |   opcije


Mislim da će Mr.Cmok za 3 dana reinkarnirati kao netko drugi, ova inkarnacija nemre stavljati svoje blogove, a to je jako, jako, jako frustrirajuće :-(( A bernardica, bormeš, ima premium, bit će da se ta nije dopisivala dok je tanahna ovdje tanke strune nizala pjesnički nezainteresirano... Mislim da će i ona za 3 dana biti netko drugi. Baš napeto.

Autor: vegavega8   |   04.01.2011. u 0:38   |   opcije


Znaš kaj mi je palo na pamet?Otvorit ću si muški profil.

Autor: nicci   |   04.01.2011. u 0:40   |   opcije


Odlično glume.Ne kužim kako si ih prepoznala.Ja nisam.

Autor: nicci   |   04.01.2011. u 0:41   |   opcije


I ja ću! Pa ćemo im uletavati, može? :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   04.01.2011. u 0:44   |   opcije


Ah, čuj, i ja sam mozgala cca 3 sekunde, nemrem reći da se nisam pomučila.

Autor: vegavega8   |   04.01.2011. u 0:44   |   opcije


Čekaj...nismo li to već radile?:))))

Autor: nicci   |   04.01.2011. u 0:44   |   opcije


Ja samo dvaput, ali to se ne računa, jer nisam spremila kopije dopisivanja. Sad ću posuditi neki stari muški nick i sve ću spremiti za nedajbože ;-))

Autor: vegavega8   |   04.01.2011. u 0:50   |   opcije


ccc...nisi spremila...

Autor: nicci   |   04.01.2011. u 0:52   |   opcije


Ma daaaaa, imam samo ono kako ona ne kupuje dosjee, nego joj šalju drugi, kao "ne bacam ja pare na takve stvari"... :-((

Autor: vegavega8   |   04.01.2011. u 0:53   |   opcije


:) Vegs...rano ranim sutra:( Cmoxa!

Autor: nicci   |   04.01.2011. u 0:57   |   opcije


Ah, moja sućut! Zato lijepo i čvrsto spavaj. Pusa! :-)))))

Autor: vegavega8   |   04.01.2011. u 1:00   |   opcije


Dodaj komentar