OČARANOST

04.01.2011. u 10:31   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Ovi će prije u kakvo razbojstvo nego u jebačinu.

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.01.2011. u 10:35   |   opcije


padaju zvijezdeee

Autor: nikolina54   |   04.01.2011. u 10:35   |   opcije


Ma neeeee, njih je očarala ova ptičica, tako lijepo pjeva, tako slobodnog duha... ;-))

Autor: vevegaga08   |   04.01.2011. u 10:37   |   opcije


za zvjezdičicu:
mala joj je zvizda, u njoj miši savijaju gnjizda

Autor: nikolina54   |   04.01.2011. u 10:37   |   opcije


Ove ne očaravaju pičice. Oni potrebuju velike komade. Mesa.

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.01.2011. u 10:38   |   opcije


Ajme, čim si napisala "zvizda" pala mi je napamet prilično vulgarna rima!

Autor: vevegaga08   |   04.01.2011. u 10:40   |   opcije


Je, Svileni, a zakaj onda njih 6 tak očarano gleda u sićušnu ptičicu? Ha?

Autor: vevegaga08   |   04.01.2011. u 10:40   |   opcije


Njih šest traže autora.

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.01.2011. u 10:42   |   opcije


...a koku će da šmrču.

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.01.2011. u 10:43   |   opcije


Eeee, viš, znaju oni da je s njom sve poezija!

Autor: vevegaga08   |   04.01.2011. u 10:43   |   opcije


Pa neće valjda juhu, zaboga, ovo su tigrovi!

Autor: vegavega8   |   04.01.2011. u 10:45   |   opcije


Pošto su tigrovi onda će šuvarivo.

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.01.2011. u 10:46   |   opcije


Misliš da će sad zapjevati, kao pratnja ptičici? Ono, "šuva, šuva, šuvari vari va"?

Autor: vegavega8   |   04.01.2011. u 10:48   |   opcije


Zapjevat će onu staru iz predsoblja:
- Prepune su tajni bile noći
Nikad nisi znao što će doći
Makar se je jelo samo jedno jelo

A danas imamo i juhu

I vapšuvari varivo
Juhuuuu

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.01.2011. u 10:54   |   opcije


ovaj zadnji bu si jajca prehladil

Autor: marned   |   04.01.2011. u 10:57   |   opcije


Juhu-huhu, ubili smo muhu!

Autor: vegavega8   |   04.01.2011. u 10:58   |   opcije


muhu u juhu

Autor: marned   |   04.01.2011. u 10:59   |   opcije


A štaš, marni, pao je na dupe od očaranosti! ;-))

Autor: vegavega8   |   04.01.2011. u 10:59   |   opcije


Hihihihi marned, ajd dobro što piju, što puše, što se drogiraju, al' ne mogu shvatiti zašto sjede na hladnom.

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.01.2011. u 11:00   |   opcije


Ima tigar toplo krzno, još ni jemput nije jaja smrzno. Nego skuhao.

Autor: vegavega8   |   04.01.2011. u 11:00   |   opcije


Hihihihih marned, ma, muhu u letu.

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.01.2011. u 11:01   |   opcije


Nju je uhvatila ptica, Svileni.

Autor: vegavega8   |   04.01.2011. u 11:02   |   opcije


imam i ja krzno,al nedam jajca na led,hihihihihi

Autor: marned   |   04.01.2011. u 11:03   |   opcije


Mmmmmm, a znaš kak je lijepo kad ih poslije snijega uvališ nekam u toplo da se zgriju ;-)))))))))))))

Autor: vegavega8   |   04.01.2011. u 11:08   |   opcije


kaj posle,bolje da su stalno na toplom:))

Autor: marned   |   04.01.2011. u 11:10   |   opcije


Aha, ti voliš utvrdo.

Autor: vegavega8   |   04.01.2011. u 11:14   |   opcije


razmažen sam

Autor: marned   |   04.01.2011. u 11:17   |   opcije


A jel voliš na oko?

Autor: vegavega8   |   04.01.2011. u 11:22   |   opcije


na oku trpim jedino suzu

Autor: marned   |   04.01.2011. u 11:28   |   opcije


Kud će suza neg na oko! Ali, svakog jutra jedno jaje organizmu snagu daje... A tek dva! :-)))))))))))))

Autor: vegavega8   |   04.01.2011. u 11:34   |   opcije


radije bi koku neg jaje,hihihihi

Autor: marned   |   04.01.2011. u 11:36   |   opcije


Eh, marned, sad smo stigli do filozofskog pitanja: što je prvo, koka ili jaje?

Autor: vegavega8   |   04.01.2011. u 11:50   |   opcije


Dodaj komentar