Ovi će prije u kakvo razbojstvo nego u jebačinu.
Autor: dudhaimurvimorus | 04.01.2011. u 10:35 | opcije
padaju zvijezdeee
Autor: nikolina54 | 04.01.2011. u 10:35 | opcije
Ma neeeee, njih je očarala ova ptičica, tako lijepo pjeva, tako slobodnog duha... ;-))
Autor: vevegaga08 | 04.01.2011. u 10:37 | opcije
za zvjezdičicu:
mala joj je zvizda, u njoj miši savijaju gnjizda
Autor: nikolina54 | 04.01.2011. u 10:37 | opcije
Ove ne očaravaju pičice. Oni potrebuju velike komade. Mesa.
Autor: dudhaimurvimorus | 04.01.2011. u 10:38 | opcije
Ajme, čim si napisala "zvizda" pala mi je napamet prilično vulgarna rima!
Autor: vevegaga08 | 04.01.2011. u 10:40 | opcije
Je, Svileni, a zakaj onda njih 6 tak očarano gleda u sićušnu ptičicu? Ha?
Autor: vevegaga08 | 04.01.2011. u 10:40 | opcije
Njih šest traže autora.
Autor: dudhaimurvimorus | 04.01.2011. u 10:42 | opcije
...a koku će da šmrču.
Autor: dudhaimurvimorus | 04.01.2011. u 10:43 | opcije
Eeee, viš, znaju oni da je s njom sve poezija!
Autor: vevegaga08 | 04.01.2011. u 10:43 | opcije
Pa neće valjda juhu, zaboga, ovo su tigrovi!
Autor: vegavega8 | 04.01.2011. u 10:45 | opcije
Pošto su tigrovi onda će šuvarivo.
Autor: dudhaimurvimorus | 04.01.2011. u 10:46 | opcije
Misliš da će sad zapjevati, kao pratnja ptičici? Ono, "šuva, šuva, šuvari vari va"?
Autor: vegavega8 | 04.01.2011. u 10:48 | opcije
Zapjevat će onu staru iz predsoblja:
- Prepune su tajni bile noći
Nikad nisi znao što će doći
Makar se je jelo samo jedno jelo
A danas imamo i juhu
I vapšuvari varivo
Juhuuuu
Autor: dudhaimurvimorus | 04.01.2011. u 10:54 | opcije
ovaj zadnji bu si jajca prehladil
Autor: marned | 04.01.2011. u 10:57 | opcije
Juhu-huhu, ubili smo muhu!
Autor: vegavega8 | 04.01.2011. u 10:58 | opcije
muhu u juhu
Autor: marned | 04.01.2011. u 10:59 | opcije
A štaš, marni, pao je na dupe od očaranosti! ;-))
Autor: vegavega8 | 04.01.2011. u 10:59 | opcije
Hihihihi marned, ajd dobro što piju, što puše, što se drogiraju, al' ne mogu shvatiti zašto sjede na hladnom.
Autor: dudhaimurvimorus | 04.01.2011. u 11:00 | opcije
Ima tigar toplo krzno, još ni jemput nije jaja smrzno. Nego skuhao.
Autor: vegavega8 | 04.01.2011. u 11:00 | opcije
Hihihihih marned, ma, muhu u letu.
Autor: dudhaimurvimorus | 04.01.2011. u 11:01 | opcije
Nju je uhvatila ptica, Svileni.
Autor: vegavega8 | 04.01.2011. u 11:02 | opcije
imam i ja krzno,al nedam jajca na led,hihihihihi
Autor: marned | 04.01.2011. u 11:03 | opcije
Mmmmmm, a znaš kak je lijepo kad ih poslije snijega uvališ nekam u toplo da se zgriju ;-)))))))))))))
Autor: vegavega8 | 04.01.2011. u 11:08 | opcije
kaj posle,bolje da su stalno na toplom:))
Autor: marned | 04.01.2011. u 11:10 | opcije
Aha, ti voliš utvrdo.
Autor: vegavega8 | 04.01.2011. u 11:14 | opcije
razmažen sam
Autor: marned | 04.01.2011. u 11:17 | opcije
A jel voliš na oko?
Autor: vegavega8 | 04.01.2011. u 11:22 | opcije
na oku trpim jedino suzu
Autor: marned | 04.01.2011. u 11:28 | opcije
Kud će suza neg na oko! Ali, svakog jutra jedno jaje organizmu snagu daje... A tek dva! :-)))))))))))))
Autor: vegavega8 | 04.01.2011. u 11:34 | opcije
radije bi koku neg jaje,hihihihi
Autor: marned | 04.01.2011. u 11:36 | opcije
Eh, marned, sad smo stigli do filozofskog pitanja: što je prvo, koka ili jaje?
Autor: vegavega8 | 04.01.2011. u 11:50 | opcije
