ma nije!!!!!!!!!tak bi to tjebajo biti...............
Autor: kjele | 04.01.2011. u 23:28 | opcije
A sijoto pijence? :-((
Autor: vevegaga08 | 04.01.2011. u 23:29 | opcije
...jadni picek...
Autor: juicy-mama | 04.01.2011. u 23:30 | opcije
Koka gleda samo svoju rit - glavno da je njoj toplo i mekano.
Autor: vegavega8 | 04.01.2011. u 23:32 | opcije
mojamo šijiti jubav.....dosta je ovih sjanja,,,,ja ču ih dobjotom uništiti ...............ko ova vejika koka.
Autor: kjele | 04.01.2011. u 23:33 | opcije
Kaj, kjele, budeš počeo skupjati napuštene kujice?
Autor: vegavega8 | 04.01.2011. u 23:35 | opcije
picek nek se sam zgura na toplo...
Autor: kristali1 | 04.01.2011. u 23:36 | opcije
ne.....ja ih samo usmjejavam na pjavi put,,,,,,,,,,,,,,,
Autor: kjele | 04.01.2011. u 23:38 | opcije
A viš da nemre, jadan... Hm. Možda ga koka ipak primi pod krilo?
Autor: vegavega8 | 04.01.2011. u 23:38 | opcije
Ma znam, kjele, ti si dobjičina, pustiš da se majo ogjiju kod tebe, ali znaš, onda im je jako gjdo kad mojaju dalje na zimu :-((
Autor: vegavega8 | 04.01.2011. u 23:40 | opcije
a o tom mojaju pjije jazmišljati,,,viš da od tih sijnih nickova više neznam ko je kaj??????????
Autor: kjele | 04.01.2011. u 23:41 | opcije
Chickenary
Cococh-Anel .....što će Ona na to reć' ???? : ))
Autor: Jaromil | 04.01.2011. u 23:51 | opcije
NIŠ NEBU JEKJA....MOŽE SE SAMO NASMIJATI............
Autor: kjele | 04.01.2011. u 23:55 | opcije
ODE VEGA????PA NIJE MI JEKJA JAKU NOĆ????MOJA DA SE ŠAPONJI PJISJAJO...AJ NEMA VEZE..BOK VEGA JAKU NOĆ.
Autor: kjele | 05.01.2011. u 0:04 | opcije
Ah, nije uvijek šaponja kjiv, ali evo sad pjistojan pozdjav: jaku noć! :-))
Autor: vegavega8 | 05.01.2011. u 0:06 | opcije
...a nisam siguran....moj prijedlog za ovaj post :
http://www.youtube.com/watch?v=nn9NDW5QzPk
P.S.
za sve koke s ovog plaNETa...
Autor: Jaromil | 05.01.2011. u 0:08 | opcije
Hm. Pjesma je zgodna, ali hebga, ja tu ne vidim pijetla... Osim ako nije ovo pilence? Ako je, bojim se da će izrasti u nekog isfrustriranog pijetla - znaš ono, bešćutna mater, pa osveta svim kokama i td.
Autor: vegavega8 | 05.01.2011. u 0:12 | opcije
...hebi ga....sad....il' novu dioptriju....il' otologu.....
.....no ima jedna vrhunska Lenonova anegdota : "Imagine"....
Autor: Jaromil | 05.01.2011. u 0:15 | opcije
P.S.
....pitam sa pitam...kako nejasno je ...što je bilo prije ?
kokoš ili jaje......
....bez veze
najprije bijaše ............pijetao.... i onda slijed je logičan......
...ili ??
Autor: Jaromil | 05.01.2011. u 0:31 | opcije
P:S.
Hm. Pjesma je zgodna, ali hebga, ja tu ne vidim pijetla... Osim ako nije ovo pilence? Ako je, bojim se da će izrasti u nekog isfrustriranog pijetla - znaš ono, bešćutna mater, pa osveta svim kokama i td.
Autor: vegavega8 | 05.01.2011. u 0:12 | opcije PS....ja se u medjuvremenu raspitao /kod DR.Peze/...
i on mi reče....provjereno zna da pijetli ne mogu biti frustrirani !
Hebu koliko mogu i imaju pregršt koka !!!
I naposlijetku jebe im se ako glupa kokoš prigrli krivi plod njihove ljubavi..... :(
Autor: Jaromil | 05.01.2011. u 1:25 | opcije
