ZABUNA?

04.01.2011. u 23:27   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

ma nije!!!!!!!!!tak bi to tjebajo biti...............

Autor: kjele   |   04.01.2011. u 23:28   |   opcije


A sijoto pijence? :-((

Autor: vevegaga08   |   04.01.2011. u 23:29   |   opcije


...jadni picek...

Autor: juicy-mama   |   04.01.2011. u 23:30   |   opcije


Koka gleda samo svoju rit - glavno da je njoj toplo i mekano.

Autor: vegavega8   |   04.01.2011. u 23:32   |   opcije


mojamo šijiti jubav.....dosta je ovih sjanja,,,,ja ču ih dobjotom uništiti ...............ko ova vejika koka.

Autor: kjele   |   04.01.2011. u 23:33   |   opcije


Kaj, kjele, budeš počeo skupjati napuštene kujice?

Autor: vegavega8   |   04.01.2011. u 23:35   |   opcije


picek nek se sam zgura na toplo...

Autor: kristali1   |   04.01.2011. u 23:36   |   opcije


ne.....ja ih samo usmjejavam na pjavi put,,,,,,,,,,,,,,,

Autor: kjele   |   04.01.2011. u 23:38   |   opcije


A viš da nemre, jadan... Hm. Možda ga koka ipak primi pod krilo?

Autor: vegavega8   |   04.01.2011. u 23:38   |   opcije


Ma znam, kjele, ti si dobjičina, pustiš da se majo ogjiju kod tebe, ali znaš, onda im je jako gjdo kad mojaju dalje na zimu :-((

Autor: vegavega8   |   04.01.2011. u 23:40   |   opcije


a o tom mojaju pjije jazmišljati,,,viš da od tih sijnih nickova više neznam ko je kaj??????????

Autor: kjele   |   04.01.2011. u 23:41   |   opcije


Chickenary

Cococh-Anel .....što će Ona na to reć' ???? : ))

Autor: Jaromil   |   04.01.2011. u 23:51   |   opcije


NIŠ NEBU JEKJA....MOŽE SE SAMO NASMIJATI............

Autor: kjele   |   04.01.2011. u 23:55   |   opcije


ODE VEGA????PA NIJE MI JEKJA JAKU NOĆ????MOJA DA SE ŠAPONJI PJISJAJO...AJ NEMA VEZE..BOK VEGA JAKU NOĆ.

Autor: kjele   |   05.01.2011. u 0:04   |   opcije


Ah, nije uvijek šaponja kjiv, ali evo sad pjistojan pozdjav: jaku noć! :-))

Autor: vegavega8   |   05.01.2011. u 0:06   |   opcije


...a nisam siguran....moj prijedlog za ovaj post :
http://www.youtube.com/watch?v=nn9NDW5QzPk


P.S.
za sve koke s ovog plaNETa...

Autor: Jaromil   |   05.01.2011. u 0:08   |   opcije


Hm. Pjesma je zgodna, ali hebga, ja tu ne vidim pijetla... Osim ako nije ovo pilence? Ako je, bojim se da će izrasti u nekog isfrustriranog pijetla - znaš ono, bešćutna mater, pa osveta svim kokama i td.

Autor: vegavega8   |   05.01.2011. u 0:12   |   opcije


...hebi ga....sad....il' novu dioptriju....il' otologu.....
.....no ima jedna vrhunska Lenonova anegdota : "Imagine"....

Autor: Jaromil   |   05.01.2011. u 0:15   |   opcije


P.S.
....pitam sa pitam...kako nejasno je ...što je bilo prije ?
kokoš ili jaje......
....bez veze
najprije bijaše ............pijetao.... i onda slijed je logičan......
...ili ??

Autor: Jaromil   |   05.01.2011. u 0:31   |   opcije


P:S.
Hm. Pjesma je zgodna, ali hebga, ja tu ne vidim pijetla... Osim ako nije ovo pilence? Ako je, bojim se da će izrasti u nekog isfrustriranog pijetla - znaš ono, bešćutna mater, pa osveta svim kokama i td.

Autor: vegavega8 | 05.01.2011. u 0:12 | opcije PS....ja se u medjuvremenu raspitao /kod DR.Peze/...
i on mi reče....provjereno zna da pijetli ne mogu biti frustrirani !
Hebu koliko mogu i imaju pregršt koka !!!
I naposlijetku jebe im se ako glupa kokoš prigrli krivi plod njihove ljubavi..... :(

Autor: Jaromil   |   05.01.2011. u 1:25   |   opcije


Dodaj komentar