VJEŽBAJMO PADEŽE: TKO/ŠTO JE ZA DORUČAK?

05.01.2011. u 9:59 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
koga čega.
odoh malo udrobiti
Autor: nikolina54 | 05.01.2011. u 10:12 | opcije
s kim, čim?
Autor: san216 | 05.01.2011. u 10:14 | opcije
ja pročitala prdeže. to mi je od trablice
Autor: nikolina54 | 05.01.2011. u 10:17 | opcije
Bez koga/čega?
Autor: vegavega8 | 05.01.2011. u 10:21 | opcije
Joj, nikolina, ti odmah eksplozivno! :-)))))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 05.01.2011. u 10:22 | opcije
nikako se ne mogu odlučiti je li mi važnije s kim ili koga!
Autor: san216 | 05.01.2011. u 10:37 | opcije
Bormeš nije nebitno ni na komu/čemu!
Autor: vegavega8 | 05.01.2011. u 10:40 | opcije
još je bolje u komu/čemu :)))
Autor: radoznala_ | 05.01.2011. u 10:51 | opcije
Uvijek pripazim i s koga/čega, da ne bi bilo ono o konju i magarcu ;-))
Autor: vegavega8 | 05.01.2011. u 10:53 | opcije
Sve ja lakše ako imaš čime. Nema zanata bez alata.
Autor: dudhaimurvimorus | 05.01.2011. u 10:57 | opcije
Eh, Svileni, u pravu si; i ne treba dopustiti da te omete ono filozofsko pitanje, imam čim, imam s kim, ali - čemu?
Autor: vegavega8 | 05.01.2011. u 11:02 | opcije
ima ak si sam svoj majstor, ručice su najbolji alat :))
Autor: radoznala_ | 05.01.2011. u 11:02 | opcije
Hihihihi radoznala, a ponekad zna biti i jezik. Taj alat. Pogotovo ako nas ne napravi gluhim.
Autor: dudhaimurvimorus | 05.01.2011. u 11:05 | opcije
Hihihihhi vega, mene je uvijek jebala ta filozofija odnosno umna spekulacija pa sam udrobio malo religije. Bez fanatizma.
Autor: dudhaimurvimorus | 05.01.2011. u 11:06 | opcije
jezikom mozes jedino mlatiti praznu slamu, osim ako to znas naplatiti :)
Autor: radoznala_ | 05.01.2011. u 11:08 | opcije
Plaća je ja nebu.
Autor: dudhaimurvimorus | 05.01.2011. u 11:09 | opcije
(na nebu)
Autor: dudhaimurvimorus | 05.01.2011. u 11:10 | opcije
Aha, Svileni, ti religiozno podnosiš žrtve nekomu s nekim na nečemu?
Autor: vegavega8 | 05.01.2011. u 11:12 | opcije
Radoznala, ja sam seksualno ovisna: za svaku vrst seksualne aktivnosti trebam instrumental.
Autor: vegavega8 | 05.01.2011. u 11:13 | opcije
Hihihihi vega, ne podnosim nego suosjećam samilošću..
Autor: dudhaimurvimorus | 05.01.2011. u 11:14 | opcije
jedino je bog dragi na nebu skupa s bozicnicom :))) a kako on ipak ne postoji, nema ni bozicnice na nebu. na nebu su samo oblaci, ponekad i sunce i mjesec se pojavi i zvjezdice drage :))
Autor: radoznala_ | 05.01.2011. u 11:15 | opcije
instrumenti su hladni, radje nesto od krvi i mesa..
Autor: radoznala_ | 05.01.2011. u 11:17 | opcije
Hihihihi radoznala, ma sve ti je to šuplje. I što postoji i što ne postoji i što raste i što sabija. Pa bilo i od krvi i mesa. Iako bih ja tu volio vidjeti i dlake.
Autor: dudhaimurvimorus | 05.01.2011. u 11:20 | opcije
Instrumental može biti i gudački ;-))
Autor: vegavega8 | 05.01.2011. u 11:22 | opcije
Svileni, mnogima je orgazam epifanija; a poslije ga religiozno štuju.
Autor: vegavega8 | 05.01.2011. u 11:23 | opcije
Hm, radoznala, kaj veliš na jedan čardaš ni na nebu, ni na zemlji?
Autor: vegavega8 | 05.01.2011. u 11:24 | opcije
Hihihihi vega, i to ni manje ni više nego kao instaliranog Budu. U toj instalaciji su oba u probuđenom stanju.
Autor: dudhaimurvimorus | 05.01.2011. u 11:28 | opcije
Hihihihi vega, pa nije to usna harmonika.
Autor: dudhaimurvimorus | 05.01.2011. u 11:29 | opcije
A čuj, Svileni, i na češlju se može svirati ako ti ne smetaju dlake.
Autor: vegavega8 | 05.01.2011. u 11:30 | opcije
Hihihihih, pa kao što rekoh čak su mi i poželjne. Drombulja je pravi instrument za mene.
Autor: dudhaimurvimorus | 05.01.2011. u 11:31 | opcije
Mnogo si, bre, oralan: kad zaoreš, voliš da se ori! :-))))))
Autor: vegavega8 | 05.01.2011. u 11:33 | opcije
Ori Ori Ori
Ori Ori Ori Ori
Raduješ se našem seksu
Samo kad se primi puna plata
Nećeš opet da me shvatiš
Baš te boli uvo za tog lafa
Ori Ori Ori
Ori Ori Ori Ori
Ne vidim kraj
Još samo malo
Uvek kad u vatru padam
Ti si kao nepomična klada
Čisto hoćeš da poludim,
Što da tako dobar dasa strada
Ori Ori Ori
Ori Ori Ori Ori
Ne vidim kraj
Autor: dudhaimurvimorus | 05.01.2011. u 11:41 | opcije
Jesemti, ovo neki tantrički!
Autor: vegavega8 | 05.01.2011. u 11:49 | opcije
Bolji od Stinga.
Autor: dudhaimurvimorus | 05.01.2011. u 11:51 | opcije
Fakat, njegovo ime kad vidim, uvijek zamišljam neki sitni ubodić :-((
Autor: vegavega8 | 05.01.2011. u 11:52 | opcije
Hihihihi, ma što te briga ako su sitni ako ih je puno. Uboda.
Autor: dudhaimurvimorus | 05.01.2011. u 11:55 | opcije
ja sam vise za tango.. tango smrti.. al toga je ionako ovdje previse :)
Autor: radoznala_ | 05.01.2011. u 12:01 | opcije
radoznala, meni jedino ponekad usfali maslaca. Zbog tanga.
Autor: dudhaimurvimorus | 05.01.2011. u 12:05 | opcije
Sitni bod, ko Singericom? Nekom to finije, ali kajaznam, ja sam više za pletivo.
Autor: vegavega8 | 05.01.2011. u 12:06 | opcije
Hehe, radoznala, ali zato su stalno karmine ;-))
Autor: vegavega8 | 05.01.2011. u 12:07 | opcije
dud, probaj maslinovim uljem ak nema maslaca.. kazu da je zdravije
Autor: radoznala_ | 05.01.2011. u 12:07 | opcije
Maslinovo ulje je bezobrazno precjenjeno da bih ga trošio samo tako na čajne kolutiće.
Autor: dudhaimurvimorus | 05.01.2011. u 12:09 | opcije
Hihihihi vega, al' cik-cak vez čuda stvara.
Autor: dudhaimurvimorus | 05.01.2011. u 12:10 | opcije
Ne volim se vezati, Svileni!
Autor: vegavega8 | 05.01.2011. u 12:23 | opcije
Hihihihi, pa čak ni šalom.? Od svile
Autor: dudhaimurvimorus | 05.01.2011. u 12:29 | opcije
Uffff, Svileni me grli oko vrata... mmmmmm ;-)))
Autor: vegavega8 | 05.01.2011. u 12:29 | opcije
ooo, bit ce i seksa danas ovdje :)) make love not, war :))
Autor: radoznala_ | 05.01.2011. u 12:31 | opcije
Hehe, uvijek je bolje više love ;-)))
Autor: vegavega8 | 05.01.2011. u 12:32 | opcije
uhhh, lova je okolo samo ju treba znat uhvatiti i dohvatiti , ko i srecu :)) i zadrzati :))
Autor: radoznala_ | 05.01.2011. u 12:39 | opcije
Love is in the air! ;-))
Autor: vegavega8 | 05.01.2011. u 13:14 | opcije