koga čega.
odoh malo udrobiti

Autor: nikolina54   |   05.01.2011. u 10:12   |   opcije


s kim, čim?

Autor: san216   |   05.01.2011. u 10:14   |   opcije


ja pročitala prdeže. to mi je od trablice

Autor: nikolina54   |   05.01.2011. u 10:17   |   opcije


Bez koga/čega?

Autor: vegavega8   |   05.01.2011. u 10:21   |   opcije


Joj, nikolina, ti odmah eksplozivno! :-)))))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   05.01.2011. u 10:22   |   opcije


nikako se ne mogu odlučiti je li mi važnije s kim ili koga!

Autor: san216   |   05.01.2011. u 10:37   |   opcije


Bormeš nije nebitno ni na komu/čemu!

Autor: vegavega8   |   05.01.2011. u 10:40   |   opcije


još je bolje u komu/čemu :)))

Autor: radoznala_   |   05.01.2011. u 10:51   |   opcije


Uvijek pripazim i s koga/čega, da ne bi bilo ono o konju i magarcu ;-))

Autor: vegavega8   |   05.01.2011. u 10:53   |   opcije


Sve ja lakše ako imaš čime. Nema zanata bez alata.

Autor: dudhaimurvimorus   |   05.01.2011. u 10:57   |   opcije


Eh, Svileni, u pravu si; i ne treba dopustiti da te omete ono filozofsko pitanje, imam čim, imam s kim, ali - čemu?

Autor: vegavega8   |   05.01.2011. u 11:02   |   opcije


ima ak si sam svoj majstor, ručice su najbolji alat :))

Autor: radoznala_   |   05.01.2011. u 11:02   |   opcije


Hihihihi radoznala, a ponekad zna biti i jezik. Taj alat. Pogotovo ako nas ne napravi gluhim.

Autor: dudhaimurvimorus   |   05.01.2011. u 11:05   |   opcije


Hihihihhi vega, mene je uvijek jebala ta filozofija odnosno umna spekulacija pa sam udrobio malo religije. Bez fanatizma.

Autor: dudhaimurvimorus   |   05.01.2011. u 11:06   |   opcije


jezikom mozes jedino mlatiti praznu slamu, osim ako to znas naplatiti :)

Autor: radoznala_   |   05.01.2011. u 11:08   |   opcije


Plaća je ja nebu.

Autor: dudhaimurvimorus   |   05.01.2011. u 11:09   |   opcije


(na nebu)

Autor: dudhaimurvimorus   |   05.01.2011. u 11:10   |   opcije


Aha, Svileni, ti religiozno podnosiš žrtve nekomu s nekim na nečemu?

Autor: vegavega8   |   05.01.2011. u 11:12   |   opcije


Radoznala, ja sam seksualno ovisna: za svaku vrst seksualne aktivnosti trebam instrumental.

Autor: vegavega8   |   05.01.2011. u 11:13   |   opcije


Hihihihi vega, ne podnosim nego suosjećam samilošću..

Autor: dudhaimurvimorus   |   05.01.2011. u 11:14   |   opcije


jedino je bog dragi na nebu skupa s bozicnicom :))) a kako on ipak ne postoji, nema ni bozicnice na nebu. na nebu su samo oblaci, ponekad i sunce i mjesec se pojavi i zvjezdice drage :))

Autor: radoznala_   |   05.01.2011. u 11:15   |   opcije


instrumenti su hladni, radje nesto od krvi i mesa..

Autor: radoznala_   |   05.01.2011. u 11:17   |   opcije


Hihihihi radoznala, ma sve ti je to šuplje. I što postoji i što ne postoji i što raste i što sabija. Pa bilo i od krvi i mesa. Iako bih ja tu volio vidjeti i dlake.

Autor: dudhaimurvimorus   |   05.01.2011. u 11:20   |   opcije


Instrumental može biti i gudački ;-))

Autor: vegavega8   |   05.01.2011. u 11:22   |   opcije


Svileni, mnogima je orgazam epifanija; a poslije ga religiozno štuju.

Autor: vegavega8   |   05.01.2011. u 11:23   |   opcije


Hm, radoznala, kaj veliš na jedan čardaš ni na nebu, ni na zemlji?

Autor: vegavega8   |   05.01.2011. u 11:24   |   opcije


Hihihihi vega, i to ni manje ni više nego kao instaliranog Budu. U toj instalaciji su oba u probuđenom stanju.

Autor: dudhaimurvimorus   |   05.01.2011. u 11:28   |   opcije


Hihihihi vega, pa nije to usna harmonika.

Autor: dudhaimurvimorus   |   05.01.2011. u 11:29   |   opcije


A čuj, Svileni, i na češlju se može svirati ako ti ne smetaju dlake.

Autor: vegavega8   |   05.01.2011. u 11:30   |   opcije


Hihihihih, pa kao što rekoh čak su mi i poželjne. Drombulja je pravi instrument za mene.

Autor: dudhaimurvimorus   |   05.01.2011. u 11:31   |   opcije


Mnogo si, bre, oralan: kad zaoreš, voliš da se ori! :-))))))

Autor: vegavega8   |   05.01.2011. u 11:33   |   opcije


Ori Ori Ori
Ori Ori Ori Ori

Raduješ se našem seksu
Samo kad se primi puna plata
Nećeš opet da me shvatiš
Baš te boli uvo za tog lafa

Ori Ori Ori
Ori Ori Ori Ori

Ne vidim kraj

Još samo malo

Uvek kad u vatru padam
Ti si kao nepomična klada
Čisto hoćeš da poludim,
Što da tako dobar dasa strada

Ori Ori Ori
Ori Ori Ori Ori

Ne vidim kraj

Autor: dudhaimurvimorus   |   05.01.2011. u 11:41   |   opcije


Jesemti, ovo neki tantrički!

Autor: vegavega8   |   05.01.2011. u 11:49   |   opcije


Bolji od Stinga.

Autor: dudhaimurvimorus   |   05.01.2011. u 11:51   |   opcije


Fakat, njegovo ime kad vidim, uvijek zamišljam neki sitni ubodić :-((

Autor: vegavega8   |   05.01.2011. u 11:52   |   opcije


Hihihihi, ma što te briga ako su sitni ako ih je puno. Uboda.

Autor: dudhaimurvimorus   |   05.01.2011. u 11:55   |   opcije


ja sam vise za tango.. tango smrti.. al toga je ionako ovdje previse :)

Autor: radoznala_   |   05.01.2011. u 12:01   |   opcije


radoznala, meni jedino ponekad usfali maslaca. Zbog tanga.

Autor: dudhaimurvimorus   |   05.01.2011. u 12:05   |   opcije


Sitni bod, ko Singericom? Nekom to finije, ali kajaznam, ja sam više za pletivo.

Autor: vegavega8   |   05.01.2011. u 12:06   |   opcije


Hehe, radoznala, ali zato su stalno karmine ;-))

Autor: vegavega8   |   05.01.2011. u 12:07   |   opcije


dud, probaj maslinovim uljem ak nema maslaca.. kazu da je zdravije

Autor: radoznala_   |   05.01.2011. u 12:07   |   opcije


Maslinovo ulje je bezobrazno precjenjeno da bih ga trošio samo tako na čajne kolutiće.

Autor: dudhaimurvimorus   |   05.01.2011. u 12:09   |   opcije


Hihihihi vega, al' cik-cak vez čuda stvara.

Autor: dudhaimurvimorus   |   05.01.2011. u 12:10   |   opcije


Ne volim se vezati, Svileni!

Autor: vegavega8   |   05.01.2011. u 12:23   |   opcije


Hihihihi, pa čak ni šalom.? Od svile

Autor: dudhaimurvimorus   |   05.01.2011. u 12:29   |   opcije


Uffff, Svileni me grli oko vrata... mmmmmm ;-)))

Autor: vegavega8   |   05.01.2011. u 12:29   |   opcije


ooo, bit ce i seksa danas ovdje :)) make love not, war :))

Autor: radoznala_   |   05.01.2011. u 12:31   |   opcije


Hehe, uvijek je bolje više love ;-)))

Autor: vegavega8   |   05.01.2011. u 12:32   |   opcije


uhhh, lova je okolo samo ju treba znat uhvatiti i dohvatiti , ko i srecu :)) i zadrzati :))

Autor: radoznala_   |   05.01.2011. u 12:39   |   opcije


Love is in the air! ;-))

Autor: vegavega8   |   05.01.2011. u 13:14   |   opcije


Dodaj komentar