SVI MARŠ...

06.01.2011. u 0:03   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

http://www.youtube.com/watch?v=rEEYN1m1bcw

Autor: kjele   |   06.01.2011. u 0:04   |   opcije


Hmm...veličanje nacizma?

Autor: nicci   |   06.01.2011. u 0:06   |   opcije


Zaboga! (Klikni link.)

Autor: vevegaga08   |   06.01.2011. u 0:07   |   opcije


Iako, vidi se da je ovo jedno dominantno muško. Vjerojatno tekst nije onaj iz linka.

Autor: vevegaga08   |   06.01.2011. u 0:08   |   opcije


Hehehe...jesam.Malo kurim raju;)

Autor: nicci   |   06.01.2011. u 0:10   |   opcije


svi majš u kujac....ode kjele ajati,,,sav sam pojeban,,,i mamujan..............i napijan.....

Autor: kjele   |   06.01.2011. u 0:11   |   opcije


Je, danas još treba, a od sutra južina... Svima će prokuhati!

Autor: vegavega8   |   06.01.2011. u 0:11   |   opcije


Kjele, znači, niš novoga?

Autor: vegavega8   |   06.01.2011. u 0:11   |   opcije


Ja već osjećam...

Autor: nicci   |   06.01.2011. u 0:12   |   opcije


Ja osjećam kod drugih, ali sama sam još balava.

Autor: vegavega8   |   06.01.2011. u 0:13   |   opcije


jok djaga vega,,,sve po stajom...znaš mene....sutja idem kod nekih sjba na doček božića,,,,opet bum se napij ko guzica...........

Autor: kjele   |   06.01.2011. u 0:13   |   opcije


Javi u kojoj si bojnici kasnije, kjele, da te dođemo posjetiti ;-))

Autor: vegavega8   |   06.01.2011. u 0:14   |   opcije


:)KB Svet

Autor: nicci   |   06.01.2011. u 0:14   |   opcije


Ma gledam ovog stvorca sa slike, i mislim si, fakat je pravo muško: energično, dlakavo, guzato i rogato!

Autor: vegavega8   |   06.01.2011. u 0:14   |   opcije


Sveti Sava:)

Autor: nicci   |   06.01.2011. u 0:15   |   opcije


A piša se ne vidi :-((

Autor: vegavega8   |   06.01.2011. u 0:15   |   opcije


Ne mislim na svečevog.

Autor: vegavega8   |   06.01.2011. u 0:15   |   opcije


JOK OPET SAM ZDJAV KO JAV.....SVE PO STAJOM......ODOH SAD MAJO VAN...JAKU NOĆ VAM ŽEJIM.

Autor: kjele   |   06.01.2011. u 0:16   |   opcije


Pjovjeji gojivo! I dobaj ti pjovod! :-)))

Autor: vegavega8   |   06.01.2011. u 0:17   |   opcije


MAJO MI SJEĆE POŽEJI...ZNAŠ KAM IDEM...............

Autor: kjele   |   06.01.2011. u 0:18   |   opcije


cjveno, 23.

Autor: nicci   |   06.01.2011. u 0:19   |   opcije


Djžim fige! Ne zabojavi nas častiti! :-))

Autor: vegavega8   |   06.01.2011. u 0:28   |   opcije


Dodaj komentar