VOLIM ZELENO

06.01.2011. u 10:27   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

JA BAŠ I NE......TO JE TUJČINSKA BOJA..............

Autor: kjele   |   06.01.2011. u 10:28   |   opcije


Ma, bezveze! Boje nikome ne pripadaju.

Autor: vegavega8   |   06.01.2011. u 10:30   |   opcije


JAO NISAM TI JEKAJ......BIJO JE USPJEŠNO..........

Autor: kjele   |   06.01.2011. u 10:32   |   opcije


Opa! Znači, ima zelembača u džepu? :-)))))))))))))))))9

Autor: vegavega8   |   06.01.2011. u 10:34   |   opcije


Rujankičin djed reče da zelene oči imaju Cigani. A mi smo sudbinom prokleti.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.01.2011. u 10:34   |   opcije


NEKAJ SITNOGA....ODMAH IDU U ŠTEK ZA AMEJIKU..........

Autor: kjele   |   06.01.2011. u 10:35   |   opcije


Je, magična je ta zelena... I Lorca ju je povezivao s Ciganima. I mjesečinom.

Autor: vegavega8   |   06.01.2011. u 10:36   |   opcije


Viš, kjele, i za Amejiku ti tjeba zejeno.

Autor: vegavega8   |   06.01.2011. u 10:37   |   opcije


Mesečina joj, joj! Mesečina Bato!

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.01.2011. u 10:38   |   opcije


Crvena je turska boja. Crven fesić u dragana moga joj nano nanice.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.01.2011. u 10:39   |   opcije


Svi smo mi bar povremeno lunatici.

Autor: vegavega8   |   06.01.2011. u 10:39   |   opcije


Zelena je mađarska boja. A nema do mađarskih Cigana.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.01.2011. u 10:40   |   opcije


A ja po dedi Mađarica!

Autor: vegavega8   |   06.01.2011. u 10:41   |   opcije


Ja jedino imam naglasak po mađarski.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.01.2011. u 10:42   |   opcije


A ja ciganske oči (ali ne zelene).

Autor: vegavega8   |   06.01.2011. u 10:44   |   opcije


Zelena je boja prirode. Uz mnoga značenja koja joj se pripisuju, možda je najznačajnije to da ona djeluje smirujuće. Jedan moj profesor je pisao isključivo s nalivperom i to samo sa zelenom tintom. Probajte i Vi !!!

Autor: Zarobljenik   |   06.01.2011. u 12:10   |   opcije


Dodaj komentar