JA BAŠ I NE......TO JE TUJČINSKA BOJA..............
Autor: kjele | 06.01.2011. u 10:28 | opcije
Ma, bezveze! Boje nikome ne pripadaju.
Autor: vegavega8 | 06.01.2011. u 10:30 | opcije
JAO NISAM TI JEKAJ......BIJO JE USPJEŠNO..........
Autor: kjele | 06.01.2011. u 10:32 | opcije
Opa! Znači, ima zelembača u džepu? :-)))))))))))))))))9
Autor: vegavega8 | 06.01.2011. u 10:34 | opcije
Rujankičin djed reče da zelene oči imaju Cigani. A mi smo sudbinom prokleti.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.01.2011. u 10:34 | opcije
NEKAJ SITNOGA....ODMAH IDU U ŠTEK ZA AMEJIKU..........
Autor: kjele | 06.01.2011. u 10:35 | opcije
Je, magična je ta zelena... I Lorca ju je povezivao s Ciganima. I mjesečinom.
Autor: vegavega8 | 06.01.2011. u 10:36 | opcije
Viš, kjele, i za Amejiku ti tjeba zejeno.
Autor: vegavega8 | 06.01.2011. u 10:37 | opcije
Mesečina joj, joj! Mesečina Bato!
Autor: dudhaimurvimorus | 06.01.2011. u 10:38 | opcije
Crvena je turska boja. Crven fesić u dragana moga joj nano nanice.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.01.2011. u 10:39 | opcije
Svi smo mi bar povremeno lunatici.
Autor: vegavega8 | 06.01.2011. u 10:39 | opcije
Zelena je mađarska boja. A nema do mađarskih Cigana.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.01.2011. u 10:40 | opcije
A ja po dedi Mađarica!
Autor: vegavega8 | 06.01.2011. u 10:41 | opcije
Ja jedino imam naglasak po mađarski.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.01.2011. u 10:42 | opcije
A ja ciganske oči (ali ne zelene).
Autor: vegavega8 | 06.01.2011. u 10:44 | opcije
Zelena je boja prirode. Uz mnoga značenja koja joj se pripisuju, možda je najznačajnije to da ona djeluje smirujuće. Jedan moj profesor je pisao isključivo s nalivperom i to samo sa zelenom tintom. Probajte i Vi !!!
Autor: Zarobljenik | 06.01.2011. u 12:10 | opcije
