važno da su se snašli :-)
u suhome i toplome prostoru koji nitko ne koristi.
Autor: mumu | 07.01.2011. u 10:47 | opcije
I tko bi ih sad istjerao? :-))
Autor: vegavega8 | 07.01.2011. u 10:48 | opcije
e jutro tebi , e nije im lose a jos veljaca nije
Autor: raky03 | 07.01.2011. u 10:49 | opcije
Na letećem ćilimu.
Autor: dudhaimurvimorus | 07.01.2011. u 10:52 | opcije
a da malo prigusis tu svijetlost
Autor: raky03 | 07.01.2011. u 10:52 | opcije
Jutro! Ah, tko će dočekati veljaču... a tu je tak fino, toplo i mekano :-))
Autor: vegavega8 | 07.01.2011. u 10:55 | opcije
Svileni, ako ove mace izlete, sumnjam da će na ćilimu ;-))
Autor: vegavega8 | 07.01.2011. u 10:56 | opcije
I ja bih tak. K'o ovi mačkovi, mislim :)
Autor: boooocka | 07.01.2011. u 11:39 | opcije
Ufff, bucka, nije vrag da se voliš uslikavati? ;-))
Autor: vegavega8 | 07.01.2011. u 11:40 | opcije
Aaaaaaaaaahahaha, ne, ali volim ono drugo :)))
Autor: boooocka | 07.01.2011. u 11:46 | opcije
........i da se u miru ljube, bez promatrača:-))
Autor: biserna | 07.01.2011. u 11:51 | opcije
Bok, bis! Eh, ovi su meni sumnjivi: viš da su uselili u foto-studio. I baš im je lijepo pod svjetlom reflektora!
Autor: vegavega8 | 07.01.2011. u 11:57 | opcije
vidi kako ona zatvara oči od ugode , ko zna što njoj on šapće na uho:-)))
Autor: biserna | 07.01.2011. u 12:00 | opcije
"Doručak je spreman, draga. Friška mišetina!"
Autor: vegavega8 | 07.01.2011. u 12:04 | opcije
:-))))))))
uf, sad si me sjetila da nisam ni ja još ništa jela, ni kave popila ni ložila:-))
pozzzzzz
Autor: biserna | 07.01.2011. u 12:06 | opcije
