ILEGALCI

07.01.2011. u 10:45   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

važno da su se snašli :-)
u suhome i toplome prostoru koji nitko ne koristi.

Autor: mumu   |   07.01.2011. u 10:47   |   opcije


I tko bi ih sad istjerao? :-))

Autor: vegavega8   |   07.01.2011. u 10:48   |   opcije


e jutro tebi , e nije im lose a jos veljaca nije

Autor: raky03   |   07.01.2011. u 10:49   |   opcije


Na letećem ćilimu.

Autor: dudhaimurvimorus   |   07.01.2011. u 10:52   |   opcije


a da malo prigusis tu svijetlost

Autor: raky03   |   07.01.2011. u 10:52   |   opcije


Jutro! Ah, tko će dočekati veljaču... a tu je tak fino, toplo i mekano :-))

Autor: vegavega8   |   07.01.2011. u 10:55   |   opcije


Svileni, ako ove mace izlete, sumnjam da će na ćilimu ;-))

Autor: vegavega8   |   07.01.2011. u 10:56   |   opcije


I ja bih tak. K'o ovi mačkovi, mislim :)

Autor: boooocka   |   07.01.2011. u 11:39   |   opcije


Ufff, bucka, nije vrag da se voliš uslikavati? ;-))

Autor: vegavega8   |   07.01.2011. u 11:40   |   opcije


Aaaaaaaaaahahaha, ne, ali volim ono drugo :)))

Autor: boooocka   |   07.01.2011. u 11:46   |   opcije


........i da se u miru ljube, bez promatrača:-))

Autor: biserna   |   07.01.2011. u 11:51   |   opcije


Bok, bis! Eh, ovi su meni sumnjivi: viš da su uselili u foto-studio. I baš im je lijepo pod svjetlom reflektora!

Autor: vegavega8   |   07.01.2011. u 11:57   |   opcije


vidi kako ona zatvara oči od ugode , ko zna što njoj on šapće na uho:-)))

Autor: biserna   |   07.01.2011. u 12:00   |   opcije


"Doručak je spreman, draga. Friška mišetina!"

Autor: vegavega8   |   07.01.2011. u 12:04   |   opcije


:-))))))))
uf, sad si me sjetila da nisam ni ja još ništa jela, ni kave popila ni ložila:-))
pozzzzzz

Autor: biserna   |   07.01.2011. u 12:06   |   opcije


Dodaj komentar