PJOKJETA STVAJ..........ZNA ZAGOJČAT ŽIVOT NEVINIMA........JA SAM UVEK NEVIN PJITVOJEN.............
Autor: kjele | 07.01.2011. u 22:17 | opcije
Pravda je spora...ali uvijek stigne.
Autor: marta-marta | 07.01.2011. u 22:18 | opcije
Kaj vejiš na najodnjake, kjele?
Autor: vevegaga08 | 07.01.2011. u 22:20 | opcije
HAHAHA...ISPJOBANO.......AJ JEBENO JE JEJ UVJEK NEVIN NAJEBE...KO I NAŠ SANADEJ....ON JE STVAJNO ISTO NEVIN....
Autor: kjele | 07.01.2011. u 22:21 | opcije
A hebga, kad nije Zagorec. Zagorec zna da on PRVI treba sve tužit!
Autor: vevegaga08 | 07.01.2011. u 22:22 | opcije
KO I NAŠ DJMAX...PJOVJEJENI I DOKAZANI MAJSTOJ OD JEĆI I DJEJA..............ČOVJEK OD NAJVEČEG POVJEJENJA........DOJH-a
Autor: kjele | 07.01.2011. u 22:26 | opcije
Eh, da, čovjek koji u svaku rečenicu uplete bar jednu riječ ljubavi... "ojebina"; "špicoka"; "debeloguza"; "pišanje"; "sranje"...
Autor: vegavega8 | 07.01.2011. u 22:28 | opcije
MA KO MU JEBE MATEJ....................ZNAŠ ONU KJELE JE CAJ....................
Autor: kjele | 07.01.2011. u 22:30 | opcije
Znam. I onu "Svaki otpor je uzaludan. WE ARE THE BLOG!" ;-))
Autor: vegavega8 | 07.01.2011. u 22:35 | opcije
DUGO SE GOVNO SKJIVAJO......HAHAHAHAI NA KJAJU GA PJOVAJI CUJICA OD 22 GODINE.........
Autor: kjele | 07.01.2011. u 22:36 | opcije
kjele, zar ti doista ne shvaćaš da je to nicci?
Autor: forsaken | 07.01.2011. u 22:37 | opcije
NEEE...PA VEJIM TI DA JE TO NICCI SIGUJNO BIH ZNAO...NJU POZNAM OSOBNO...I JAKO MI JE DJAGA I SIMPATIČNA
Autor: kjele | 07.01.2011. u 22:39 | opcije
E I VEGA MI JE DJAGA.....A I TI NISI JOŠ SAMO MAJO SE SKUJIJAJ...........
Autor: kjele | 07.01.2011. u 22:46 | opcije
Fojsa su majo isfojsijali ;-))
Autor: vegavega8 | 07.01.2011. u 23:00 | opcije
MA DA,,,,ZAVEDEN JE......SIGUJNO..........
Autor: kjele | 07.01.2011. u 23:02 | opcije
Od muških... jadan :-((
Autor: vegavega8 | 07.01.2011. u 23:08 | opcije
Marta, pravo je sporo...ali uvijek stigne, a ne pravda.Pravo i pravda nemaju veze jedno s drugim!
Autor: Zarobljenik | 07.01.2011. u 23:39 | opcije
