DOBRA STVAR!

07.01.2011. u 22:14   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

PJOKJETA STVAJ..........ZNA ZAGOJČAT ŽIVOT NEVINIMA........JA SAM UVEK NEVIN PJITVOJEN.............

Autor: kjele   |   07.01.2011. u 22:17   |   opcije


Pravda je spora...ali uvijek stigne.

Autor: marta-marta   |   07.01.2011. u 22:18   |   opcije


Kaj vejiš na najodnjake, kjele?

Autor: vevegaga08   |   07.01.2011. u 22:20   |   opcije


HAHAHA...ISPJOBANO.......AJ JEBENO JE JEJ UVJEK NEVIN NAJEBE...KO I NAŠ SANADEJ....ON JE STVAJNO ISTO NEVIN....

Autor: kjele   |   07.01.2011. u 22:21   |   opcije


A hebga, kad nije Zagorec. Zagorec zna da on PRVI treba sve tužit!

Autor: vevegaga08   |   07.01.2011. u 22:22   |   opcije


KO I NAŠ DJMAX...PJOVJEJENI I DOKAZANI MAJSTOJ OD JEĆI I DJEJA..............ČOVJEK OD NAJVEČEG POVJEJENJA........DOJH-a

Autor: kjele   |   07.01.2011. u 22:26   |   opcije


Eh, da, čovjek koji u svaku rečenicu uplete bar jednu riječ ljubavi... "ojebina"; "špicoka"; "debeloguza"; "pišanje"; "sranje"...

Autor: vegavega8   |   07.01.2011. u 22:28   |   opcije


MA KO MU JEBE MATEJ....................ZNAŠ ONU KJELE JE CAJ....................

Autor: kjele   |   07.01.2011. u 22:30   |   opcije


Znam. I onu "Svaki otpor je uzaludan. WE ARE THE BLOG!" ;-))

Autor: vegavega8   |   07.01.2011. u 22:35   |   opcije


DUGO SE GOVNO SKJIVAJO......HAHAHAHAI NA KJAJU GA PJOVAJI CUJICA OD 22 GODINE.........

Autor: kjele   |   07.01.2011. u 22:36   |   opcije


kjele, zar ti doista ne shvaćaš da je to nicci?

Autor: forsaken   |   07.01.2011. u 22:37   |   opcije


NEEE...PA VEJIM TI DA JE TO NICCI SIGUJNO BIH ZNAO...NJU POZNAM OSOBNO...I JAKO MI JE DJAGA I SIMPATIČNA

Autor: kjele   |   07.01.2011. u 22:39   |   opcije


E I VEGA MI JE DJAGA.....A I TI NISI JOŠ SAMO MAJO SE SKUJIJAJ...........

Autor: kjele   |   07.01.2011. u 22:46   |   opcije


Fojsa su majo isfojsijali ;-))

Autor: vegavega8   |   07.01.2011. u 23:00   |   opcije


MA DA,,,,ZAVEDEN JE......SIGUJNO..........

Autor: kjele   |   07.01.2011. u 23:02   |   opcije


Od muških... jadan :-((

Autor: vegavega8   |   07.01.2011. u 23:08   |   opcije


Marta, pravo je sporo...ali uvijek stigne, a ne pravda.Pravo i pravda nemaju veze jedno s drugim!

Autor: Zarobljenik   |   07.01.2011. u 23:39   |   opcije


Dodaj komentar