ni guske vise nisu u magli
Autor: radoznala_ | 08.01.2011. u 11:32 | opcije
Svi se osokolili! ;-))
Autor: vegavega8 | 08.01.2011. u 11:32 | opcije
Neki su budni izvana, ali iznutra još spavaju :)
Autor: boooocka | 08.01.2011. u 11:50 | opcije
Eh, da, neki su sove, drugi ševe, a ima i ćukova ;-))
Autor: vegavega8 | 08.01.2011. u 11:58 | opcije
Uf, ja sam totalno sovasta. Najbolje funkioniram noću....a mislim da bih mogla spavati do podne :D
Autor: boooocka | 08.01.2011. u 12:01 | opcije
I ja sam sova, ali hebga, od ponedjeljka se moram transformirati u ševu :-((
Autor: vegavega8 | 08.01.2011. u 12:07 | opcije
:)
Autor: nicci | 08.01.2011. u 13:12 | opcije
