ni guske vise nisu u magli

Autor: radoznala_   |   08.01.2011. u 11:32   |   opcije


Svi se osokolili! ;-))

Autor: vegavega8   |   08.01.2011. u 11:32   |   opcije


Neki su budni izvana, ali iznutra još spavaju :)

Autor: boooocka   |   08.01.2011. u 11:50   |   opcije


Eh, da, neki su sove, drugi ševe, a ima i ćukova ;-))

Autor: vegavega8   |   08.01.2011. u 11:58   |   opcije


Uf, ja sam totalno sovasta. Najbolje funkioniram noću....a mislim da bih mogla spavati do podne :D

Autor: boooocka   |   08.01.2011. u 12:01   |   opcije


I ja sam sova, ali hebga, od ponedjeljka se moram transformirati u ševu :-((

Autor: vegavega8   |   08.01.2011. u 12:07   |   opcije


:)

Autor: nicci   |   08.01.2011. u 13:12   |   opcije


Dodaj komentar