ima karijes trica gore desno.

Autor: ametist-   |   08.01.2011. u 23:52   |   opcije


vega...uspavaj bebu, dobro je pokrij, kasno je... ponoć...da se ne pretvori u gremlina... : ))

Autor: -IG_055   |   08.01.2011. u 23:53   |   opcije


kaj se igraš gruntovca?

Autor: trazimtejesitu   |   08.01.2011. u 23:53   |   opcije


Pa vidim da blog već dva dana živi od sudskih tema. Eto, i ovaj bu nas sve tužil! Sad skuplja svjedoke ;-))

Autor: vegavega8   |   08.01.2011. u 23:57   |   opcije


i da vas teram do kraja sveta

Autor: pevaljka   |   09.01.2011. u 0:02   |   opcije


kaj smo skrivili?

Autor: trazimtejesitu   |   09.01.2011. u 0:03   |   opcije


Ne bu meni niko moju meju prelazil!

Autor: vegavega8   |   09.01.2011. u 0:04   |   opcije


Naj se pravit grbava, trazimte, svaki ovde je kriv i zna kaj je skrivil i kaj bu još skrivil, a za to su tu sud i pravica!

Autor: vegavega8   |   09.01.2011. u 0:05   |   opcije


oće popa da prekrsti pre zadnjeg suda

Autor: pevaljka   |   09.01.2011. u 0:05   |   opcije


koja je optuzba

Autor: radoznala_   |   09.01.2011. u 0:05   |   opcije


Sunčece vam presvetle vaše!

Autor: vegavega8   |   09.01.2011. u 0:06   |   opcije


jesi ti videla što se onaj tvirče obruko ko karač
ima da se cepa ko cepanica, sekirče da radi oma

Autor: pevaljka   |   09.01.2011. u 0:10   |   opcije


jebe tvirćeta sto je svrsio bez gume

Autor: radoznala_   |   09.01.2011. u 0:11   |   opcije


Optužba brojček jeden: zirkanje pod rep. Brojček dva: uskračivanje govora ljubavi -nemrete vi meni mici-cici, mic-mic kad god vam se sprdekne! Brojček tri: prelaženje moje digitalne meje koja se prostire odavde pa sve do kraja sveta, gdi sam ja tu je i moja meja!

Autor: vegavega8   |   09.01.2011. u 0:12   |   opcije


ne može da istera dok ne utera
zato jer nije sveti čovek ni svešteno lice što se predstavlja
pa ćemo da teramo jazavca na carski sud

Autor: pevaljka   |   09.01.2011. u 0:14   |   opcije


Twirl je možda htio prepričati onaj vic o Regici i sudu i pravici, ali bojim se ja da se Rega na našem sudu ne bi baš pomogla...

Autor: vegavega8   |   09.01.2011. u 0:14   |   opcije


nema miševi da vire i da ne znaju gde je rupa

Autor: pevaljka   |   09.01.2011. u 0:14   |   opcije


I za to bum vas tužil, za miševe i za rupe! I za one u siru, mamicu vam vašu!

Autor: vegavega8   |   09.01.2011. u 0:15   |   opcije


e, a imas ti za platit sudske troskove ? kulike znam, placaju oni i kojima se sudi, i koji sude.. mislim, da bolje tu lovu negdi zapijemo :)

Autor: radoznala_   |   09.01.2011. u 0:18   |   opcije


A bu se nekaj več našlo... pa bumo si spili pred sudom.

Autor: vegavega8   |   09.01.2011. u 0:20   |   opcije


ja sam zagorski fiškal, nebu mene niko jebal!

Autor: trazimtejesitu   |   09.01.2011. u 0:20   |   opcije


"mene nikdo nikad nebu jebal, nikdo.. jer me nikdo nikad ni volel " Mara Luksina

Autor: radoznala_   |   09.01.2011. u 0:24   |   opcije


"mene nikdo nikad nebu jebal, nikdo.. jer me nikdo nikad ni volel " Mara Luksina

Autor: radoznala_   |   09.01.2011. u 0:24   |   opcije


Ali morti bu te siluval.

Autor: vegavega8   |   09.01.2011. u 0:33   |   opcije


mene tesko frajer more silovat.. ak ga ja zelim, silujem ga ja.. ako on zeli, a ja ne, ubijem ga spikom :)) mene samo siluje banka..

Autor: radoznala_   |   09.01.2011. u 0:39   |   opcije


Hm, rekla bih da imaš više sreće nego pameti. Ili općiš samo s bankomatima?

Autor: vegavega8   |   09.01.2011. u 0:42   |   opcije


u zadnje vrijeme sa bankomatima, cekam svako jutro sms od banke, ima cari u tome :)) .. lijepo nam je :)) ..svako jutro ja strepim.. tijelo drhti. :))

Autor: radoznala_   |   09.01.2011. u 0:54   |   opcije


Lijepo, ako te to zadovoljava. Ima u tebi mazohizma, očito.

Autor: vegavega8   |   09.01.2011. u 0:56   |   opcije


zajebavam se :))

Autor: radoznala_   |   09.01.2011. u 1:01   |   opcije


Dodaj komentar