ima karijes trica gore desno.
Autor: ametist- | 08.01.2011. u 23:52 | opcije
vega...uspavaj bebu, dobro je pokrij, kasno je... ponoć...da se ne pretvori u gremlina... : ))
Autor: -IG_055 | 08.01.2011. u 23:53 | opcije
kaj se igraš gruntovca?
Autor: trazimtejesitu | 08.01.2011. u 23:53 | opcije
Pa vidim da blog već dva dana živi od sudskih tema. Eto, i ovaj bu nas sve tužil! Sad skuplja svjedoke ;-))
Autor: vegavega8 | 08.01.2011. u 23:57 | opcije
i da vas teram do kraja sveta
Autor: pevaljka | 09.01.2011. u 0:02 | opcije
kaj smo skrivili?
Autor: trazimtejesitu | 09.01.2011. u 0:03 | opcije
Ne bu meni niko moju meju prelazil!
Autor: vegavega8 | 09.01.2011. u 0:04 | opcije
Naj se pravit grbava, trazimte, svaki ovde je kriv i zna kaj je skrivil i kaj bu još skrivil, a za to su tu sud i pravica!
Autor: vegavega8 | 09.01.2011. u 0:05 | opcije
oće popa da prekrsti pre zadnjeg suda
Autor: pevaljka | 09.01.2011. u 0:05 | opcije
koja je optuzba
Autor: radoznala_ | 09.01.2011. u 0:05 | opcije
Sunčece vam presvetle vaše!
Autor: vegavega8 | 09.01.2011. u 0:06 | opcije
jesi ti videla što se onaj tvirče obruko ko karač
ima da se cepa ko cepanica, sekirče da radi oma
Autor: pevaljka | 09.01.2011. u 0:10 | opcije
jebe tvirćeta sto je svrsio bez gume
Autor: radoznala_ | 09.01.2011. u 0:11 | opcije
Optužba brojček jeden: zirkanje pod rep. Brojček dva: uskračivanje govora ljubavi -nemrete vi meni mici-cici, mic-mic kad god vam se sprdekne! Brojček tri: prelaženje moje digitalne meje koja se prostire odavde pa sve do kraja sveta, gdi sam ja tu je i moja meja!
Autor: vegavega8 | 09.01.2011. u 0:12 | opcije
ne može da istera dok ne utera
zato jer nije sveti čovek ni svešteno lice što se predstavlja
pa ćemo da teramo jazavca na carski sud
Autor: pevaljka | 09.01.2011. u 0:14 | opcije
Twirl je možda htio prepričati onaj vic o Regici i sudu i pravici, ali bojim se ja da se Rega na našem sudu ne bi baš pomogla...
Autor: vegavega8 | 09.01.2011. u 0:14 | opcije
nema miševi da vire i da ne znaju gde je rupa
Autor: pevaljka | 09.01.2011. u 0:14 | opcije
I za to bum vas tužil, za miševe i za rupe! I za one u siru, mamicu vam vašu!
Autor: vegavega8 | 09.01.2011. u 0:15 | opcije
e, a imas ti za platit sudske troskove ? kulike znam, placaju oni i kojima se sudi, i koji sude.. mislim, da bolje tu lovu negdi zapijemo :)
Autor: radoznala_ | 09.01.2011. u 0:18 | opcije
A bu se nekaj več našlo... pa bumo si spili pred sudom.
Autor: vegavega8 | 09.01.2011. u 0:20 | opcije
ja sam zagorski fiškal, nebu mene niko jebal!
Autor: trazimtejesitu | 09.01.2011. u 0:20 | opcije
"mene nikdo nikad nebu jebal, nikdo.. jer me nikdo nikad ni volel " Mara Luksina
Autor: radoznala_ | 09.01.2011. u 0:24 | opcije
"mene nikdo nikad nebu jebal, nikdo.. jer me nikdo nikad ni volel " Mara Luksina
Autor: radoznala_ | 09.01.2011. u 0:24 | opcije
Ali morti bu te siluval.
Autor: vegavega8 | 09.01.2011. u 0:33 | opcije
mene tesko frajer more silovat.. ak ga ja zelim, silujem ga ja.. ako on zeli, a ja ne, ubijem ga spikom :)) mene samo siluje banka..
Autor: radoznala_ | 09.01.2011. u 0:39 | opcije
Hm, rekla bih da imaš više sreće nego pameti. Ili općiš samo s bankomatima?
Autor: vegavega8 | 09.01.2011. u 0:42 | opcije
u zadnje vrijeme sa bankomatima, cekam svako jutro sms od banke, ima cari u tome :)) .. lijepo nam je :)) ..svako jutro ja strepim.. tijelo drhti. :))
Autor: radoznala_ | 09.01.2011. u 0:54 | opcije
Lijepo, ako te to zadovoljava. Ima u tebi mazohizma, očito.
Autor: vegavega8 | 09.01.2011. u 0:56 | opcije
zajebavam se :))
Autor: radoznala_ | 09.01.2011. u 1:01 | opcije
