Krasan par:)
Autor: nicci | 09.01.2011. u 11:52 | opcije
Ljubav ih obasjava; i zrači iz njih :-))
Autor: vegavega8 | 09.01.2011. u 11:53 | opcije
Ja bih plesala:(
Autor: nicci | 09.01.2011. u 11:54 | opcije
Čak i ako bi uvjet bilo parenje nakon čagice.
Autor: nicci | 09.01.2011. u 11:54 | opcije
Pa nije to problem, žabaca ima kolko hoćeš!
Autor: vegavega8 | 09.01.2011. u 11:55 | opcije
....ajmo ispraviti nepravdu......lijep si k'o žaba :)
Autor: Jaromil | 09.01.2011. u 11:55 | opcije
Za razliku od prinčeva :-((
Autor: vegavega8 | 09.01.2011. u 11:56 | opcije
Hahaha!
Autor: nicci | 09.01.2011. u 11:56 | opcije
....ima i žaba......
Autor: Jaromil | 09.01.2011. u 11:57 | opcije
Možda je taj famozni poljubac test NAŠE ljudskosti? Prinčeve je (pre)lako voljeti - ajde ti voli žapca!
Autor: vegavega8 | 09.01.2011. u 11:58 | opcije
Gibam:)Ostavljam ti žapca...nježno s njim.
Autor: nicci | 09.01.2011. u 11:58 | opcije
Btw...voljela sam ja i gore;)))
Autor: nicci | 09.01.2011. u 11:59 | opcije
Nježno, nježno, sve do navale strasti :-)) Gibaj!
Autor: vegavega8 | 09.01.2011. u 11:59 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=4HAjhtPZGDY
Autor: Jaromil | 09.01.2011. u 11:59 | opcije
uživaju na listu lopoča...
Autor: tko_tu_koga | 09.01.2011. u 11:59 | opcije
Kreketačo!
Autor: vegavega8 | 09.01.2011. u 12:00 | opcije
Lopoč im je plesni podij :-)) I osjećaju se kao da su sami u bari!
Autor: vegavega8 | 09.01.2011. u 12:00 | opcije
....prefektan scenarij.....bara....žabice....lopoči.....plesaju....i onda se pretvore u princezu i princa......kad se dobro izhebu....
....i onda žive sretno i veselo dokraja živote !!!
Autor: Jaromil | 09.01.2011. u 12:09 | opcije
...........to je ono pravo !!!
Autor: Jaromil | 09.01.2011. u 12:10 | opcije
A zašto bi se mijenjali, Jaromile? Pa njima je i ovako dobro. Priče o prinčevima i princezama su izmišljene za ljude s kompleksom manje vrijednosti.
Autor: vegavega8 | 09.01.2011. u 12:11 | opcije
u ovom položaju nebu sexa,kod žaba,hehehehe
Autor: marned | 09.01.2011. u 12:13 | opcije
..ne ćitaš izmedju redova !!!
Autor: Jaromil | 09.01.2011. u 12:15 | opcije
oće tu biti hop ili samo cmok
Autor: pevaljka | 09.01.2011. u 12:15 | opcije
Recite vi meni, moram odskakutati po par mušica!
Autor: vegavega8 | 09.01.2011. u 12:18 | opcije
...s kompleksom ili bez njega ?
Autor: Jaromil | 09.01.2011. u 12:20 | opcije
jaro, meni svaki žabac krepa. prije nego što se bara pretvori u led. što da radim. da ih stavim u strujni krug
Autor: pevaljka | 09.01.2011. u 12:29 | opcije
....mislim...kad bolje razmislim.....uzrok je u lošem genetskom kodu punoglavca......
Autor: Jaromil | 09.01.2011. u 12:41 | opcije
neotporni na promjene temperature.
pa se glava puše.
nema veze, volim zapuvače.
dok mi se ne probuše.
juh, mrtva mi je žabica jaro.
malo mi je žao, ali mislim da bi bilo u redu proslaviti taj događaj.
veli vega da ih ionako ima još.
a ja volim zeleno
bog
Autor: pevaljka | 09.01.2011. u 12:46 | opcije
možda ipak dođe neki princ /iskompleksiran manjom vrijednošću/ pretvori se u žaPca i poljubi Žabicu tvoju Trnoružicu....
pitaj Vegu....ako itko o tome nešto zna Vega zna !!!!
Autor: Jaromil | 09.01.2011. u 12:51 | opcije
ma kladim se da nijedna ne bi poljubila žapca da nije sigurna u tu preobrazbu u princa ili kralja ( bakra)..
a sve se prave velikim ljubiteljima životinja ..hihi..
Autor: rosa61 | 09.01.2011. u 12:58 | opcije
da ne zna, ne bi ti sad bio ovdje
Autor: pevaljka | 09.01.2011. u 13:01 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=RZ-f3EOfm54
Autor: Jaromil | 09.01.2011. u 13:06 | opcije
Dakle, kako ide ova plesna priča? Imal seksa ili nema?
Autor: vevegaga08 | 09.01.2011. u 13:08 | opcije
Jaro, jel ikad itko otvori te tvoje linkove? Ja ne.
Autor: vevegaga08 | 09.01.2011. u 13:09 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=FbqYGNBrVnI&feature=related
....ko ti je kriv ???? puna si sebe.....ajde otori link....isprazni se....
Autor: Jaromil | 09.01.2011. u 13:12 | opcije
Zaboravljaš da žene drugačije svršavaju od muškaraca, jaro. Što me baš ni ne čudi, nekak ;-))
Autor: vegavega8 | 09.01.2011. u 13:14 | opcije
.....hebo'te samo ti je sex na pameti..... !!!!
Autor: Jaromil | 09.01.2011. u 13:15 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=MLryL-PBKWk&feature=related
Autor: Jaromil | 09.01.2011. u 13:17 | opcije
....ispravak krivog navoda : i žene i muškarci svrše jednako !!!!
svako na svoj naćin................
Autor: Jaromil | 09.01.2011. u 13:18 | opcije
Znaš kaj, ne volim kad mi se neki nenapeti žabac počne mrijestiti po mojem lopoču. Odskakući, diko, sa svojom pleh glazbom nekamo gdje bi mogla i odjeknuti.
Autor: vevegaga08 | 09.01.2011. u 13:22 | opcije
