ZAPLEŠIMO!

09.01.2011. u 11:48   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Krasan par:)

Autor: nicci   |   09.01.2011. u 11:52   |   opcije


Ljubav ih obasjava; i zrači iz njih :-))

Autor: vegavega8   |   09.01.2011. u 11:53   |   opcije


Ja bih plesala:(

Autor: nicci   |   09.01.2011. u 11:54   |   opcije


Čak i ako bi uvjet bilo parenje nakon čagice.

Autor: nicci   |   09.01.2011. u 11:54   |   opcije


Pa nije to problem, žabaca ima kolko hoćeš!

Autor: vegavega8   |   09.01.2011. u 11:55   |   opcije


....ajmo ispraviti nepravdu......lijep si k'o žaba :)

Autor: Jaromil   |   09.01.2011. u 11:55   |   opcije


Za razliku od prinčeva :-((

Autor: vegavega8   |   09.01.2011. u 11:56   |   opcije


Hahaha!

Autor: nicci   |   09.01.2011. u 11:56   |   opcije


....ima i žaba......

Autor: Jaromil   |   09.01.2011. u 11:57   |   opcije


Možda je taj famozni poljubac test NAŠE ljudskosti? Prinčeve je (pre)lako voljeti - ajde ti voli žapca!

Autor: vegavega8   |   09.01.2011. u 11:58   |   opcije


Gibam:)Ostavljam ti žapca...nježno s njim.

Autor: nicci   |   09.01.2011. u 11:58   |   opcije


Btw...voljela sam ja i gore;)))

Autor: nicci   |   09.01.2011. u 11:59   |   opcije


Nježno, nježno, sve do navale strasti :-)) Gibaj!

Autor: vegavega8   |   09.01.2011. u 11:59   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=4HAjhtPZGDY

Autor: Jaromil   |   09.01.2011. u 11:59   |   opcije


uživaju na listu lopoča...

Autor: tko_tu_koga   |   09.01.2011. u 11:59   |   opcije


Kreketačo!

Autor: vegavega8   |   09.01.2011. u 12:00   |   opcije


Lopoč im je plesni podij :-)) I osjećaju se kao da su sami u bari!

Autor: vegavega8   |   09.01.2011. u 12:00   |   opcije


....prefektan scenarij.....bara....žabice....lopoči.....plesaju....i onda se pretvore u princezu i princa......kad se dobro izhebu....
....i onda žive sretno i veselo dokraja živote !!!

Autor: Jaromil   |   09.01.2011. u 12:09   |   opcije


...........to je ono pravo !!!

Autor: Jaromil   |   09.01.2011. u 12:10   |   opcije


A zašto bi se mijenjali, Jaromile? Pa njima je i ovako dobro. Priče o prinčevima i princezama su izmišljene za ljude s kompleksom manje vrijednosti.

Autor: vegavega8   |   09.01.2011. u 12:11   |   opcije


u ovom položaju nebu sexa,kod žaba,hehehehe

Autor: marned   |   09.01.2011. u 12:13   |   opcije


..ne ćitaš izmedju redova !!!

Autor: Jaromil   |   09.01.2011. u 12:15   |   opcije


oće tu biti hop ili samo cmok

Autor: pevaljka   |   09.01.2011. u 12:15   |   opcije


Recite vi meni, moram odskakutati po par mušica!

Autor: vegavega8   |   09.01.2011. u 12:18   |   opcije


...s kompleksom ili bez njega ?

Autor: Jaromil   |   09.01.2011. u 12:20   |   opcije


jaro, meni svaki žabac krepa. prije nego što se bara pretvori u led. što da radim. da ih stavim u strujni krug

Autor: pevaljka   |   09.01.2011. u 12:29   |   opcije


....mislim...kad bolje razmislim.....uzrok je u lošem genetskom kodu punoglavca......

Autor: Jaromil   |   09.01.2011. u 12:41   |   opcije


neotporni na promjene temperature.
pa se glava puše.
nema veze, volim zapuvače.
dok mi se ne probuše.
juh, mrtva mi je žabica jaro.
malo mi je žao, ali mislim da bi bilo u redu proslaviti taj događaj.
veli vega da ih ionako ima još.
a ja volim zeleno
bog

Autor: pevaljka   |   09.01.2011. u 12:46   |   opcije


možda ipak dođe neki princ /iskompleksiran manjom vrijednošću/ pretvori se u žaPca i poljubi Žabicu tvoju Trnoružicu....
pitaj Vegu....ako itko o tome nešto zna Vega zna !!!!

Autor: Jaromil   |   09.01.2011. u 12:51   |   opcije


ma kladim se da nijedna ne bi poljubila žapca da nije sigurna u tu preobrazbu u princa ili kralja ( bakra)..
a sve se prave velikim ljubiteljima životinja ..hihi..

Autor: rosa61   |   09.01.2011. u 12:58   |   opcije


da ne zna, ne bi ti sad bio ovdje

Autor: pevaljka   |   09.01.2011. u 13:01   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=RZ-f3EOfm54

Autor: Jaromil   |   09.01.2011. u 13:06   |   opcije


Dakle, kako ide ova plesna priča? Imal seksa ili nema?

Autor: vevegaga08   |   09.01.2011. u 13:08   |   opcije


Jaro, jel ikad itko otvori te tvoje linkove? Ja ne.

Autor: vevegaga08   |   09.01.2011. u 13:09   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=FbqYGNBrVnI&feature=related
....ko ti je kriv ???? puna si sebe.....ajde otori link....isprazni se....

Autor: Jaromil   |   09.01.2011. u 13:12   |   opcije


Zaboravljaš da žene drugačije svršavaju od muškaraca, jaro. Što me baš ni ne čudi, nekak ;-))

Autor: vegavega8   |   09.01.2011. u 13:14   |   opcije


.....hebo'te samo ti je sex na pameti..... !!!!

Autor: Jaromil   |   09.01.2011. u 13:15   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=MLryL-PBKWk&feature=related

Autor: Jaromil   |   09.01.2011. u 13:17   |   opcije


....ispravak krivog navoda : i žene i muškarci svrše jednako !!!!
svako na svoj naćin................

Autor: Jaromil   |   09.01.2011. u 13:18   |   opcije


Znaš kaj, ne volim kad mi se neki nenapeti žabac počne mrijestiti po mojem lopoču. Odskakući, diko, sa svojom pleh glazbom nekamo gdje bi mogla i odjeknuti.

Autor: vevegaga08   |   09.01.2011. u 13:22   |   opcije


Dodaj komentar