Zgodan medo:)
Autor: marta-marta | 10.01.2011. u 8:14 | opcije
I ja sam jutros intenzivno gledala svoj Orbitrek ;-))
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 8:16 | opcije
Ja počinjem sutra.Uff...
Autor: marta-marta | 10.01.2011. u 8:17 | opcije
od sutra je najbolje,,ha ha,,,
Autor: tko_tu_koga | 10.01.2011. u 8:17 | opcije
ni medvijedi vise zimski san ne spavaju
Autor: raky03 | 10.01.2011. u 8:17 | opcije
;)
Autor: marta-marta | 10.01.2011. u 8:17 | opcije
If tommorrow never comes...
Autor: marta-marta | 10.01.2011. u 8:18 | opcije
Danas je dobro počelo.Zaspala:)Tek se šminkam.Kad je bal...
Autor: marta-marta | 10.01.2011. u 8:21 | opcije
Kaj ste se vi vec naspavali?
Ja jos nisam niti isla...ali idem sad...laku noc
Autor: juicy-mama | 10.01.2011. u 8:21 | opcije
Jooooj, juicy, kako ti zavidim!
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 8:22 | opcije
Đusi, cmok!
Autor: marta-marta | 10.01.2011. u 8:22 | opcije
(možeš maknuti krpu s monitora, sad je sigurno;)
Autor: marta-marta | 10.01.2011. u 8:23 | opcije
Ma okrutna su ova vremena kad polarni medvjedi moraju ustajati i vježbati, i to na plaži, i to u bundi, ti vrapca... Umjesto da časno ćore, kako se šika ako si medo.
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 8:23 | opcije
Idem se sad pogledati u ogledalo. Dršte mi fige!
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 8:24 | opcije
Kad već nije nosorog..
Autor: marta-marta | 10.01.2011. u 8:24 | opcije
Idem i ja.Pusa!
Autor: marta-marta | 10.01.2011. u 8:25 | opcije
ajde mislim da ce se imedo prehladit od vijezbanja ,
Autor: raky03 | 10.01.2011. u 8:29 | opcije
Gde ih samo nalaziš...hahah
Autor: trazimtejesitu | 10.01.2011. u 9:35 | opcije
