Zgodan medo:)

Autor: marta-marta   |   10.01.2011. u 8:14   |   opcije


I ja sam jutros intenzivno gledala svoj Orbitrek ;-))

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 8:16   |   opcije


Ja počinjem sutra.Uff...

Autor: marta-marta   |   10.01.2011. u 8:17   |   opcije


od sutra je najbolje,,ha ha,,,

Autor: tko_tu_koga   |   10.01.2011. u 8:17   |   opcije


ni medvijedi vise zimski san ne spavaju

Autor: raky03   |   10.01.2011. u 8:17   |   opcije


;)

Autor: marta-marta   |   10.01.2011. u 8:17   |   opcije


If tommorrow never comes...

Autor: marta-marta   |   10.01.2011. u 8:18   |   opcije


Danas je dobro počelo.Zaspala:)Tek se šminkam.Kad je bal...

Autor: marta-marta   |   10.01.2011. u 8:21   |   opcije


Kaj ste se vi vec naspavali?
Ja jos nisam niti isla...ali idem sad...laku noc

Autor: juicy-mama   |   10.01.2011. u 8:21   |   opcije


Jooooj, juicy, kako ti zavidim!

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 8:22   |   opcije


Đusi, cmok!

Autor: marta-marta   |   10.01.2011. u 8:22   |   opcije


(možeš maknuti krpu s monitora, sad je sigurno;)

Autor: marta-marta   |   10.01.2011. u 8:23   |   opcije


Ma okrutna su ova vremena kad polarni medvjedi moraju ustajati i vježbati, i to na plaži, i to u bundi, ti vrapca... Umjesto da časno ćore, kako se šika ako si medo.

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 8:23   |   opcije


Idem se sad pogledati u ogledalo. Dršte mi fige!

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 8:24   |   opcije


Kad već nije nosorog..

Autor: marta-marta   |   10.01.2011. u 8:24   |   opcije


Idem i ja.Pusa!

Autor: marta-marta   |   10.01.2011. u 8:25   |   opcije


ajde mislim da ce se imedo prehladit od vijezbanja ,

Autor: raky03   |   10.01.2011. u 8:29   |   opcije


Gde ih samo nalaziš...hahah

Autor: trazimtejesitu   |   10.01.2011. u 9:35   |   opcije


Dodaj komentar