Hehe, sad ne znaju na koju aludiram.
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:04 | opcije
A naučile su da nije mudro naglas se prepoznati.
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:04 | opcije
Doduše, ovaj se čak topi!
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:04 | opcije
Iako je mrtav.
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:04 | opcije
A bormeš i hladan.
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:05 | opcije
Viš, ide to meni - nicci, ne brini, tradicija se čuva!
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:05 | opcije
Ali mislim da ju je započela bacila.
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:05 | opcije
Danas sam čula da sam rasturila još jednu vezu.
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:06 | opcije
Na prizmi, ti vrapca!
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:06 | opcije
Samo još ne znam kako mi je to točno uspjelo.
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:06 | opcije
Znam samo da žena voli priče iz Crne kronike i Arene.
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:07 | opcije
Zapela je za tipa kojem je otac zaveo ženu. A bile su tu i neke pelene, koje nisam točno mogla smjestiti u priču.
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:07 | opcije
A i ja sam u priči. I moje prije.
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:07 | opcije
ja bih ovoga ipak obranila, jadan..
ne smije se opustiti, pa što bi od njega ostalo?
Autor: gerardina | 10.01.2011. u 23:07 | opcije
e,ovakve sličkice:)volim,ali ne i ledenu ljubav pred otapanjem...:))
Autor: info-skice | 10.01.2011. u 23:08 | opcije
Hehe, ma nema veze, može on biti i mrtav, i hladan, i bez ruku, i ljigav - glavno da ga još netko želi!
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:08 | opcije
Gerardina, svršio bi :-))))))))))
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:09 | opcije
Gdje sam ono stala? Aha, bitno je da ga još netko želi. A malo je nezgodnjak izmišljati kad nemaš mašte.
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:10 | opcije
dobra večer i laku noć :) frrrrrrrrrrr
Autor: ANGELVER | 10.01.2011. u 23:10 | opcije
Ali imaš trokut. Ne onaj svoj!
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:10 | opcije
dok održava stanje, nema beda.
Autor: gerardina | 10.01.2011. u 23:10 | opcije
Info, ti vjeruješ u vječnu ljubav?
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:11 | opcije
Bok, Angie! Lijepo sanjaj i privini se uz nekog TOPLOG! :-)))
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:11 | opcije
svršio bi, klavrno..
ova se maca igra s njegovim životom.
Autor: gerardina | 10.01.2011. u 23:12 | opcije
A njemu se digo - nos! ;-))
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:13 | opcije
Kao što obično i biva kad se šmajhlaš oko mrtvo hladnog. Samo to se digne.
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:13 | opcije
Kolki nos, tolki ponos.
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:14 | opcije
A štaš, učili su nas da ljubav može uskrsnuti mrtvace!
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:15 | opcije
maca provokatorica!
Autor: gerardina | 10.01.2011. u 23:16 | opcije
Otopiti ledena srca. Mislim, kaj bi s njim? Ali može, vele.
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:16 | opcije
Ja mislim da je ovo mica-uspaljenica, gerardina!
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:17 | opcije
Kad si uspaljena, paše ti hladno.
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:17 | opcije
Djeluješ si MOĆNO.
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:18 | opcije
Ono, žariš, pališ i otapaš!
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:19 | opcije
meni ne izgleda popaljeno..no, sve je moguće.
mozda je obisla trenutna slabost...
Autor: gerardina | 10.01.2011. u 23:19 | opcije
Sam kaj od komada ne ostane niš, sirotog...
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:19 | opcije
u svakom slučaju, pat pozicija za oba.
on ne smije, ona ne razumije zasto..i tak..
eto, ja sam ovu priču prepoznala..;)
Autor: gerardina | 10.01.2011. u 23:20 | opcije
Ma pogle joj facu, gerardina! Mica-lukavica-uspaljenica. A imam ja i još jednu sliku, kak se pentra na njega. Ali sam se bojala da me ne tuže zbog neprimjerenog sadržaja.
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:20 | opcije
vega;evo Oli mi poručio da
http://www.youtube.com/watch?v=99KC5gdknhg
al nije mi rekao dali je vječna...
Autor: info-skice | 10.01.2011. u 23:22 | opcije
Ma gle, mica je šašavica: kaj si nije nekog macana našla?
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:23 | opcije
Nego ona puca na VELIKO, skorojevićka!
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:24 | opcije
he he..ma mica se snjesko omilio malo..
bude je brzo zazeblo.
mice su egoistice..
ako se bojis da te budu tuzili, onda se valjda imaš i čega bojati..?;)
Autor: gerardina | 10.01.2011. u 23:24 | opcije
I ja vjerujem u ljubav, info.
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:24 | opcije
Vjerujem da je moguća - kad paše i jednom i drugom.
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:25 | opcije
mica sponzorušica, opa?
Autor: gerardina | 10.01.2011. u 23:25 | opcije
Mislim da nije pogubna. Pogubne su iluzije, strasti bez pokrića, egoistične... U stvari, takve emocije ne ubrajam u ljubav.
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:26 | opcije
Mudar čovjek se uvijek pomalo boji, gerardina.
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:26 | opcije
Doduše, i blesav čovjek. Ali ne iz istih razloga.
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:28 | opcije
Mica se boji da će ostati sama.
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:28 | opcije
A istovremeno je pohlepna.
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:29 | opcije
I zato bedasta, pa ne vidi da će uništiti ljubavnika.
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:29 | opcije
I onda zbilja ostati sama.
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:29 | opcije
Za njega ne znam: on je mrtav, hladan.
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:30 | opcije
A ja se bojim da me ujutro čeka pokora.
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:30 | opcije
Zato vas sve, vidljive i nevidljive, lijepo pozdravljam!
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:31 | opcije
Sanjajte nešto lijepo i nekog toplog. Živog!
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:31 | opcije
I nemojte ga daviti. Ili nju.
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:31 | opcije
mudar zna i kako savladati strah.
budala ili nema straha ili je vječito u strahu.
Autor: gerardina | 10.01.2011. u 23:31 | opcije
I ne bojte se da će vam ga/nju netko ukrasti.
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:31 | opcije
Kad dobijete ljubav, onda je vaša.
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:32 | opcije
laku noć, vega;)
Autor: gerardina | 10.01.2011. u 23:32 | opcije
A sve što ne dobijete, i tak nije vaše; ili nije za vas.
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:32 | opcije
Ja ću svoj strah prevladati pravovremenim odlaskom u krevet, gerardina.
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:33 | opcije
LP i LN! :-))))))))
Autor: vegavega8 | 10.01.2011. u 23:33 | opcije
Noć:)
Autor: marta-marta | 10.01.2011. u 23:38 | opcije
Odličn blog;)
Autor: marta-marta | 10.01.2011. u 23:38 | opcije
Sve prave ljubavi su tužne !
Autor: Zarobljenik | 10.01.2011. u 23:39 | opcije
