A ON MRTAV HLADAN

10.01.2011. u 22:51   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Hehe, sad ne znaju na koju aludiram.

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:04   |   opcije


A naučile su da nije mudro naglas se prepoznati.

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:04   |   opcije


Doduše, ovaj se čak topi!

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:04   |   opcije


Iako je mrtav.

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:04   |   opcije


A bormeš i hladan.

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:05   |   opcije


Viš, ide to meni - nicci, ne brini, tradicija se čuva!

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:05   |   opcije


Ali mislim da ju je započela bacila.

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:05   |   opcije


Danas sam čula da sam rasturila još jednu vezu.

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:06   |   opcije


Na prizmi, ti vrapca!

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:06   |   opcije


Samo još ne znam kako mi je to točno uspjelo.

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:06   |   opcije


Znam samo da žena voli priče iz Crne kronike i Arene.

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:07   |   opcije


Zapela je za tipa kojem je otac zaveo ženu. A bile su tu i neke pelene, koje nisam točno mogla smjestiti u priču.

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:07   |   opcije


A i ja sam u priči. I moje prije.

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:07   |   opcije


ja bih ovoga ipak obranila, jadan..
ne smije se opustiti, pa što bi od njega ostalo?

Autor: gerardina   |   10.01.2011. u 23:07   |   opcije


e,ovakve sličkice:)volim,ali ne i ledenu ljubav pred otapanjem...:))

Autor: info-skice   |   10.01.2011. u 23:08   |   opcije


Hehe, ma nema veze, može on biti i mrtav, i hladan, i bez ruku, i ljigav - glavno da ga još netko želi!

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:08   |   opcije


Gerardina, svršio bi :-))))))))))

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:09   |   opcije


Gdje sam ono stala? Aha, bitno je da ga još netko želi. A malo je nezgodnjak izmišljati kad nemaš mašte.

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:10   |   opcije


dobra večer i laku noć :) frrrrrrrrrrr

Autor: ANGELVER   |   10.01.2011. u 23:10   |   opcije


Ali imaš trokut. Ne onaj svoj!

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:10   |   opcije


dok održava stanje, nema beda.

Autor: gerardina   |   10.01.2011. u 23:10   |   opcije


Info, ti vjeruješ u vječnu ljubav?

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:11   |   opcije


Bok, Angie! Lijepo sanjaj i privini se uz nekog TOPLOG! :-)))

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:11   |   opcije


svršio bi, klavrno..
ova se maca igra s njegovim životom.

Autor: gerardina   |   10.01.2011. u 23:12   |   opcije


A njemu se digo - nos! ;-))

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:13   |   opcije


Kao što obično i biva kad se šmajhlaš oko mrtvo hladnog. Samo to se digne.

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:13   |   opcije


Kolki nos, tolki ponos.

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:14   |   opcije


A štaš, učili su nas da ljubav može uskrsnuti mrtvace!

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:15   |   opcije


maca provokatorica!

Autor: gerardina   |   10.01.2011. u 23:16   |   opcije


Otopiti ledena srca. Mislim, kaj bi s njim? Ali može, vele.

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:16   |   opcije


Ja mislim da je ovo mica-uspaljenica, gerardina!

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:17   |   opcije


Kad si uspaljena, paše ti hladno.

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:17   |   opcije


Djeluješ si MOĆNO.

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:18   |   opcije


Ono, žariš, pališ i otapaš!

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:19   |   opcije


meni ne izgleda popaljeno..no, sve je moguće.
mozda je obisla trenutna slabost...

Autor: gerardina   |   10.01.2011. u 23:19   |   opcije


Sam kaj od komada ne ostane niš, sirotog...

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:19   |   opcije


u svakom slučaju, pat pozicija za oba.
on ne smije, ona ne razumije zasto..i tak..
eto, ja sam ovu priču prepoznala..;)

Autor: gerardina   |   10.01.2011. u 23:20   |   opcije


Ma pogle joj facu, gerardina! Mica-lukavica-uspaljenica. A imam ja i još jednu sliku, kak se pentra na njega. Ali sam se bojala da me ne tuže zbog neprimjerenog sadržaja.

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:20   |   opcije


vega;evo Oli mi poručio da

http://www.youtube.com/watch?v=99KC5gdknhg

al nije mi rekao dali je vječna...

Autor: info-skice   |   10.01.2011. u 23:22   |   opcije


Ma gle, mica je šašavica: kaj si nije nekog macana našla?

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:23   |   opcije


Nego ona puca na VELIKO, skorojevićka!

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:24   |   opcije


he he..ma mica se snjesko omilio malo..
bude je brzo zazeblo.
mice su egoistice..

ako se bojis da te budu tuzili, onda se valjda imaš i čega bojati..?;)

Autor: gerardina   |   10.01.2011. u 23:24   |   opcije


I ja vjerujem u ljubav, info.

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:24   |   opcije


Vjerujem da je moguća - kad paše i jednom i drugom.

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:25   |   opcije


mica sponzorušica, opa?

Autor: gerardina   |   10.01.2011. u 23:25   |   opcije


Mislim da nije pogubna. Pogubne su iluzije, strasti bez pokrića, egoistične... U stvari, takve emocije ne ubrajam u ljubav.

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:26   |   opcije


Mudar čovjek se uvijek pomalo boji, gerardina.

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:26   |   opcije


Doduše, i blesav čovjek. Ali ne iz istih razloga.

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:28   |   opcije


Mica se boji da će ostati sama.

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:28   |   opcije


A istovremeno je pohlepna.

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:29   |   opcije


I zato bedasta, pa ne vidi da će uništiti ljubavnika.

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:29   |   opcije


I onda zbilja ostati sama.

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:29   |   opcije


Za njega ne znam: on je mrtav, hladan.

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:30   |   opcije


A ja se bojim da me ujutro čeka pokora.

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:30   |   opcije


Zato vas sve, vidljive i nevidljive, lijepo pozdravljam!

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:31   |   opcije


Sanjajte nešto lijepo i nekog toplog. Živog!

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:31   |   opcije


I nemojte ga daviti. Ili nju.

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:31   |   opcije


mudar zna i kako savladati strah.
budala ili nema straha ili je vječito u strahu.

Autor: gerardina   |   10.01.2011. u 23:31   |   opcije


I ne bojte se da će vam ga/nju netko ukrasti.

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:31   |   opcije


Kad dobijete ljubav, onda je vaša.

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:32   |   opcije


laku noć, vega;)

Autor: gerardina   |   10.01.2011. u 23:32   |   opcije


A sve što ne dobijete, i tak nije vaše; ili nije za vas.

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:32   |   opcije


Ja ću svoj strah prevladati pravovremenim odlaskom u krevet, gerardina.

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:33   |   opcije


LP i LN! :-))))))))

Autor: vegavega8   |   10.01.2011. u 23:33   |   opcije


Noć:)

Autor: marta-marta   |   10.01.2011. u 23:38   |   opcije


Odličn blog;)

Autor: marta-marta   |   10.01.2011. u 23:38   |   opcije


Sve prave ljubavi su tužne !

Autor: Zarobljenik   |   10.01.2011. u 23:39   |   opcije


Dodaj komentar